جمع آوری بیت کوین برای استفاده در یک معامله

[ad_1]

سوال چگونه می توانید bitcoins.

پس از دستیابی به یک دانش پایه از آنچه که بیت کوین چیست و چگونه کیف پول واقعا کار شما ممکن است بخواهید به ارز دیجیتال جهان و برخی از بیت کوین برای خودتان. بنابراین سوال بزرگ می رسد به ذهن خود را: چگونه می توانم bitcoins?

تبدیل شدن دشوار است.

پس از دریافت آگاهی از منشاء هر بیت کوین است که بر اساس یک روند استخراج شما بر این باورند که بهترین راه برای آنها این است که با پیوستن به این روند استخراج. این چیزی است که این تبدیل شده است بسیار دشوار است به این دلیل که سریع محبوبیت رشد از رمزنگاری ارز.

فروش محصولات و یا خدمات است.

هر بیت کوین می آید به عنوان نتیجه قبلی معامله. در نتیجه راه را برای آنها را دریافت کنید زمانی که شما لازم نیست که هر که با دریافت یک معامله از شخص دیگری هنگامی که شما آنها را خرید با استفاده از پول نقد و یا همچنین توسط معدن جدید bitcoins.

هنگامی که شما می دانید یک فرد است که با استفاده از بیت کوین شما می توانید درخواست خود را برای دریافت بیت کوین. در صورتی که شما نمی دانید هر کسی که دارای آنها, شما می توانید bitcoins با ارائه نوع دیگری از معامله با فقط یک بیت کوین کاربر و در نتیجه شما پرداخت می شود در bitcoins. گزینه جایگزین این است که با استخراج آنها را به خودتان.

استخراج از معادن.

در صورتی که شما نمی توانید خرید بیت کوین از شخص دیگری شما می توانید آنها را با استخراج آنها. اصطلاح معدن در اینجا به معنی: حل یک مشکل پیچیده ریاضی که قصد این است که به اعتبار افراد دیگر معاملات. در عوض شما تعلق می گیرد با bitcoins. دریافت بیت کوین است که گاهی اوقات رایگان اما هزینه ممکن است شامل ارسال آنها به آن بستگی دارد بر روی پلت فرم آنلاین شما با استفاده از. قبل از وارد شدن به استخراج بیت کوین شما نیاز به درک که آن را یک راه آسان برای دریافت بیت کوین آن نیاز به برخی از دانش فن آوری است که ممکن است عملی برای شما.

خرید.

در مورد شما نمی دانم هر کسی که دارای bitcoins, شما لازم نیست که هر چیزی برای فروش به ازای بیت کوین وجود دارد یک راه برای خرید بیت کوین. وجود دارد در حال چندین سیستم عامل آنلاین این فروش بیت کوین توسط یک فرآیند به نام تجاری/تبادل. در اینجا من لیست برخی از راههای شما می توانید خرید بیت کوین:

خرید بیت کوین از یک فرد است.

وجود بازار آنلاین که در آن شما می توانید bitcoins در یک فرد-به-فرد طرح. شما می توانید پرداخت این افراد با پول نقد و یا راه های دیگر. خوب فکر می کنم این است که شما و فروشنده می تواند ترتیب روش پرداخت:, نقدی, در فرد, پول نقد, سپرده ارزی بانک پی پال و غیره. عنصر کلیدی در اینجا این است که برای پیدا کردن کسی که قابل اعتماد است. یک نکته خوب این است که با استفاده از یک سپردن خدمات آنلاین, در این روش شما می توانید محافظت از خود در برابر هر نوع تقلب است. چیز خوب در مورد این آنلاین سپردن پلت فرم است که هر کس باید خود را آپلود اسکن ID این تضمین امنیت در معاملات.

خرید بیت کوین از یک ارز و خروجی.

بیت کوین مبادلات و یا رسانه ها اساسا خدمات آنلاین است که آن را آسان تر برای خریداران و فروشنده به انجام bitcoins معاملات. به بخشی از یکی از این همه شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری و دریافت هویت خود را تایید قبل از اینکه شما می توانید خرید و یا فروش بیت کوین.

خرید بیت کوین از طریق دستگاه های خودپرداز.

برخی از شهرستانها در سراسر جهان ارائه فیزیکی بیت کوین خود پرداز atm. شما فقط می توانید bitcoins خود را از طریق آنها را با استفاده از محلی فیات ارز. دولت در تنظیم استفاده از این دستگاههای خودپرداز برای اهداف امنیتی. گاهی اوقات پیدا کردن یک دستگاه خودپرداز بیت کوین در نزدیکی محل سکونت خود را ممکن است دشوار است چرا که حتی محل که در آن این نصب شده است تنظیم شده است.

[ad_2]