جراحی پلاستیک تجدید نظر Tracheostomy زخم

[ad_1]

Tracheostomies اغلب در نتیجه ناخوشایند گردن زخم. خود را برجسته گردن محل و موقت ساکن لوله تنفس معمولا برگ افسرده گردن اسکار پس از حذف آن است. آن را اغلب به نظر می رسد مانند یک حلقه را فشار دهید با پوست روشن به سمت داخل. این شناخته شده است به عنوان یک نای تقلا اگر چه آن است که فقدان زمینه بافت نرم است که باعث می شود آن را نگاه کنید در این راه.

ناخواسته به دنبال اسکار از tracheostomy می توانید انجام اصلاح در عرض چند ماه پس از یک لوله تنفس حذف شده است در صورتی که مورد نظر. از لحاظ تاریخی, tracheostomy تجدید نظر انجام شده است که اسکار بالغ است. (بیشتر از شش ماه پس از رابطه حذف) لازم است به این صبر طولانی ، جراحی پلاستیک تکنیک های مورد استفاده نیست واقعا تحت تاثیر قرار چگونه بلوغ tracheostomy اسکار است. و برای بسیاری از بیماران آنها می خواهم برای از بین بردن و به زودی که ممکن است فیزیکی و روانی علائم تجربه چرا tracheostomy وجود دارد در وهله اول.

برای به دست آوردن یک نتیجه خوب از یک tracheostomy اسکار تجدید نظر وجود دارد سه مفهوم اساسی است که باید به دست آورد جراحی. اول روشن در پوست لبه ها باید منتشر شده از بافت های عمیق تر می شود و به طور کامل آزاد شده است. ثانیا این نسخه ایجاد یک بافت حجم نقص بین پوست و نای است که باید پر شود. در نهایت بسته شدن پوست باید ایجاد یک خط خوب اسکار نهفته است که در یک جهت افقی در امتداد طبیعی پوست گردن بریزید. تا کنون پر در دست بافت است که یکی از سخت ترین برای رسیدن به, اما آن را کاملا ضروری است اگر یکی را نمی خواهم نتیجه نهایی به هر دندانه. پر کردن گم شده و بافت را می توان در راه های مختلفی. اگر tracheostomy اسکار است که عمیق و نسبتا کم عمق پوست اطراف لبه ها استفاده می شود از طریق یک تکنیک شناخته شده به عنوان لبه de-epithelization. این پوست نازک لبه ها و سپس تبدیل به یک کمی بافت پر و تمام ضخامت پوست لبه های بسته بیش از آن. برای tracheostomy زخم است که به طور قابل توجهی فاصله دار اما حجم بیشتر مورد نیاز است. من ترجیح می دهم با استفاده از درم-گرافت چربی است که می تواند کاملا ضخیم در صورت دلخواه از 1 سانتی متر است. سایت اهدا کننده است که نیاز به برداشت آن و این را به اسکار در جای دیگر در بدن است. اما اگر یک اسکار از یک عمل جراحی قبلی در جای دیگر است که از یک مطلوب منطقه است که برخی از چربی ضخامت پس از این باید به شدت در نظر گرفته شود. در غیر این صورت آنر گرافت پوستی (از جسد پوست) می تواند مورد استفاده قرار گیرد که خارج از قفسه محصول.

Tracheostomy تجدید نظر زخم نسبتا ساده روش سرپایی. همه بخیه زیر پوست قرار می گیرند بنابراین وجود دارد هیچ یک را حذف کنید. خوب خط قرمز اسکار وجود داشته باشد برای مدتی پس از آن (ماه) اما این در نهایت به نزدیکی غیر قابل مشاهده مداد خط نازک اسکار. دوباره کلید موفقیت tracheostomy اسکار تجدید نظر است به طور کامل حل و فصل پوست, اتصال اینترنت به نای و جایگزین هر بافت از دست رفته.

[ad_2]