توسط T-Mobile 3G پوشش بود?

[ad_1]

شما احتمالا شنیده ام وزوز. T-Mobile بالاخره سرویس 3G. در نهایت تلفن همراه باند پهن با سرعت می آید به بسیاری از افراد مورد علاقه حامل. خوب, این است که یک روابط عمومی قطعه به طوری میخوای خوب, بد و زشت است.

اگر در نوشتن یک فیلمنامه از یک راستگو گفت و گو بین T-Mobile و مشتریان بالقوه خود را می خواهم چیزی شبیه به این:


آیا T-Mobile دارای 3G ؟

Uhh…آره

آیا خوب است ؟

اومم…مطمئن…گاهی اوقات…

آیا گاهی اوقات ؟

چرا که آنها فقط خود را راه اندازی سرویس 3G آن را بسیار محدود نسبت به 3 (Verizon, AT&T و با حداکثر سرعت دویدن). هدف اولیه حدود 30 شهرستانها عمده. آن را بزرگ اگر شما در یک شهر بزرگ مانند لس آنجلس و واشنگتن اما بیایید می گویند شما در جکسونویل ، همه چیز جالب. بیشتر این شهرستان در کندتر شبکه EDGE اما این آبی تیره رگه است که به شما امید می دهد…آن را تیره تر از نور آبی نشان می دهد لبه اما سبک تر از آبی که به معنی 3G. هک چیست ؟


بسته به نوع دستگاه شما با استفاده از این ممکن است مهم نیست که بسیار به شما. اگر شما در حال دیدن سایت خود را در T-Mobile G1 پس از آن همه چیز ممکن است خوب به عنوان شما ایمیل را بررسی کنید. اما چه می شود اگر شما می خواستم به افسار خود را به لپ تاپ و یا استفاده از یک پهنای باند کارت? اتفاق نمی افتد.

حکم: T-Mobile 3G شبکه خوب است برای adopters اولیه و افرادی که نمی خواست بالاترین سرعت در دسترس است. آیا شرط بندی در آنها به سرعت در حال انجام سریع ارتقا در سراسر کشور است. اگر شما نیاز به سرعت چک کردن یکی دیگر از حامل. البته من لازم نیست به شما بگویم که برای انجام 2 آخرین چیزهایی که قبل از ساخت یک قضاوت نهایی. پس از همه, شما می آیند جستجو برای این اطلاعات است.

[ad_2]