توزیع Hyperkinetic سگ

[ad_1]

Hyperkinesis یک اختلال است که با فعالیت بیش از حد شدید بی قراری تکانشگری و یک دهانه توجه کوتاه. در انسان به ویژه کودکان آن است که در حال حاضر به عنوان اضافه, اختلال کمبود توجه. دامپزشکان در ادامه به استفاده از اصطلاح hyperkinesis. Hyperkinesis می تواند یک سگ توانایی یادگیری رفتارهای جدید است. سگ تا مبتلا نمایشگاه بی توجهی و بی قراری و حواسشان. این سندرم به نظر می رسد ناشی از هر دو ژنتیکی و عوامل محیطی است.

اکثر صاحبان آگاه هستند از این بیماری است. این بیماری بسیار نادر در سگ و زمانی که تشخیص داده شده توسط یک دامپزشک داروها معمولا محرک می تواند تجویز شود به بهبود اثرات. متاسفانه محبوب استفاده از این اصطلاح برای توصیف عادی اما بیش از حد هیجان زده, سگ, اتحاد تیره و ابر آلود این موضوع برای هر دو صاحبان و دامپزشکان. سگ با hyperkinesis که نمی تواند خود را بهبود علائم با درمان دارویی اغلب معدوم.

واقعا hyperkinetic سگ نمایشگاه بسیاری از علائم زیر:

  • نمی توان آموخت هر چیزی حتی در اطاعت از مدرسه
  • Salivates به طور مداوم
  • همیشه هیجان زده یا عصبی
  • نمی تواند نشستن هنوز هم حتی برای یک دقیقه
  • هرگز تبدیل به عادت کرده اند به موقعیت های روزمره
  • مزمن ضربان قلب سریع

علائم hyperkinesis معمولا تشدید در سگ است که تاکید دارد در حال نگهداری در شرایط نزدیک حبس و یا کوتاه-دسته سه تایی اتصال اینترنت. حتی با حضور واضح و روشن تعریف علائم آن را دشوار است به درمان مشکل اساسی از آنجا که اغلب بدون هیچ دلیل روشن یا فیزیکی یا زیست محیطی به توضیح علائم. برخی واقعا hyperkinetic سگ ها پاسخ نمی دهند به تقویت مثبت و آرامبخش مواد مخدر به نظر می رسد که هیچ اثر مثبت است. واقعا hyperkinetic سگ می تواند باطل و شناخته شده به نیش صاحبان سگ های دیگر و بدون تحریک.

نگران نباشید در مورد سگ خود را اگر او به سادگی بیش فعال. این می تواند عادی برای برخی از نژاد و معمولی است با توله سگ جدید که صفحه نمایش شور و شوق برای همه چیز. فقط یک سلام ساده خواهد شد که آنها را در حال اجرا در محافل. برخی از سگ ها به سادگی پر انرژی و لذت بردن از در حال اجرا, پریدن, جویدن و کشیدن و پارس. شور و شوق خود یکی از چیزهایی که گران آنها را بیش از حد ما.

درست hyperkinetic سگ به ندرت یک دوره استراحت. آنها در این نمایشگاه غیر طبیعی از کوره در رفته, رفتار و ادامه آن را تا زمانی که آنها را رها از خستگی. از آنجا که علائم نیز به نمایش گذاشته شده در به سادگی از سگ دامپزشکان معمولا نیاز به یک آزمون آزمایشی با محرک مثل آمفتامین یا ریتالین است که اغلب تجویز شده برای کودکان با اضافه کردن.

اگر سگ شما است که به سادگی بیش از حد فعال می توان آنها را باز آموزی و موفق و با پشتکار و آموزش اطاعت است. شدید و ورزش روزانه نیز کمک خواهد کرد که از سگ به صرف انرژی.

[ad_2]