تلفن همراه – مهم ترین اختراع قرن 20 ؟

[ad_1]

بسته به نوع که شما بخواهید تلفن همراه است یا بزرگترین اختراع قرن بیستم یا بیشتر آزار دهنده است. غیر قابل انکار است که این فن آوری در پشت این تلفن همراه یکی از بزرگترین اختراعات و پیشرفت های فن آوری در حفظ و ساخت تلفن همراه بیشتر و بیشتر باید دستگاه.

تلفن های همراه جهان را تغییر داده اند از ارتباطات است. از اولین تماس ساخته شده در سال 1946 در یکی از تنها تعداد انگشت شماری از گوشی های قابل حمل به هر یک از میلیونها و شاید میلیاردها تماس های ساخته شده و امروزه تلفن همراه و یا تلفن همراه تغییر کرده است البته ارتباطی برای همیشه لطفا برای.

روز به روز زندگی

قبل از اختراع تلفن همراه مردم رفت و در مورد زندگی روزانه خود را در یک حالت ثابت از سوال – حتی اگر آنها درک نمی کنند آنها انجام این کار شد. هنگامی که یک دوست یا عضو خانواده رفت و در تعطیلات به آنها فکر کرده اید که اگر این سفر ساخته شده بود با خیال راحت. هنگامی که یک کودک چپ برای پدر و مادر تعجب اگر آنها ساخته شده آن را بدون مشکل ماشین. جای تردید است که مردم حتی متوجه آنها همیشه در یک حالت پرسش.

تلفن همراه تغییر همه سوال. در حال حاضر مادران می تواند تماس ها و پیدا کردن اگر فرزندان خود را ساخته آن را به مقصد خود را بدون هر گونه اتفاقات ناگوار است. شوهران می توانید بگویید همسران خود را زمانی که آنها در حال اجرا اواخر.

اگر آنها نبودند تعجب در مورد کسی که محل نگهداری آنها مایلند آنها یاد بود به آنها چیزی را قبل از آنها به دور از دفتر خود و یا تلفن خانه. شاید آن را برای متوقف کردن و انتخاب کنید تا به بچه ها و یا به توسط بانک چرا که آنها مسئول وام نامیده می شود. هر چه دلیل قبل از اختراع تلفن همراه آنها را به صبر کنید تا ببینید آنها و سپس ارسال آنها را به مراقبت از این مسئله است.

گوشی های تلفن همراه ساخته شده برای نگه داشتن در تماس در سراسر مسافت های طولانی تر از همیشه قبل از. برای بیشتر قسمت ها, هزینه تماس در سراسر مسافت های طولانی بسیار کمتر گران با استفاده از گوشی های تلفن همراه از آن است که با استفاده از خطوط زمینی. بسیاری از برنامه های تلفن همراه باید فاصله طولانی.

شرایط اضطراری

تلفن های همراه تغییر کرده و دسترسی به خدمات اضطراری. تصادفات به نام در بیش از یک فرد در اکثر موارد و کمک به اعزام می توانید به صحنه سریع تر از همیشه قبل از. داشتن قدرت بیرون رفتن و یا تلفن های خطوط برش توسط یک مزاحم دیگر برگ های یک فرد در جداسازی آنها از تلفن همراه برای تماس با خارج.

خدمات تلفن همراه شده است مسئول برای صرفه جویی در زندگی بیشتر از این بوده است اختصاص. شد کسی که تلاش برای قرار دادن یک شماره در آن بدون شک خواهد بود در میلیون به سادگی با توجه به اینکه قادر به تماس با راهنما بدون توجه به جایی که شما در آن قرار دارد. پزشکان هم اکنون می توانید اقامت در تماس با سرویس پاسخگویی در همه زمان ساخت آنها را بیشتر در دسترس در صورت شرایط اضطراری.

تلفن های همراه تبدیل شده اند کلید قطعه از تجهیزات در عملیات جستجو و نجات. شانس بسیار خوب است که یک فرد که می شود از دست خواهد یک تلفن همراه. تلفن همراه می تواند از لحاظ جغرافیایی ترسیم با استفاده از ابزار ناوبری و GPS است که ساخته شده است به جدید ترین تلفن های همراه. شده اند وجود دارد موارد متعدد از کوهنورد گمشده در جنگل بودند که تنها به دلیل تلفن های همراه خود.

اجرای قانون

این همان ناوبری/GPS تکنولوژی است که باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن از دست رفته مردم نیز باعث می شود آن را آسان تر برای اجرای قانون به پیگیری کردن فراریان یا کودکان گم شده است. بیشتر از اغلب نمی جنایتکاران فراموش نکنید که تلفن های همراه می توان پیش بینی کرد. آنها را ترک نامرئی ردپای در پی خود برای پلیس و دیگران به دنبال. این قدم به قدم در قالب درخواستهای ارسال شده به ارتباط برج از تلفن های خود را نیز تبدیل به مهم در تعقیب موارد است.

علاوه بر ردیابی مجرمان اجرای قانون در حال حاضر می یابد در مورد جنایات سریع تر از همیشه قبل از. این مردد شهروند که نمی خواهند درگیر فیزیکی درگیر در جرم و جنایت اتفاق می افتد اغلب آن را در به پلیس. این به اجرای قانون شروع به سر در ابتلا به مجرمان است.

تلفن های همراه است که شامل ضبط ویدئو می توانید در واقع فیلم جرم آن را به عنوان اتفاق می افتد ارائه شواهدی وجود دارد که انکار ناپذیر است در دادگاه.

ارتباطات کسب و کار

رفته اند روز هنگامی که یک معامله کسب و کار از دست داده است چرا که از بودن در این اتاق. امروزه معاملات کسب و کار می تواند مهر و موم شده حتی زمانی که در تعطیلات. این تلفن همراه ساخته شده در اتاق باز 24 ساعت شبانه روز و در برخی موارد. که از اتاق دیگر یک گزینه به دلیل اینکه اکثر کسب و کار مردم افسار به دفتر خود را از طریق تلفن های همراه خود.

تکنولوژی را به ارمغان آورده است به تلفن همراه با علاوه بر این از تلفن های هوشمند و ایمیل از طریق تلفن. اسناد را می توان بررسی و ارسال به همه در حالی که بر روی بروید.

سمت تلنگر

در طرف دیگر تلفن همراه بحث کسانی هستند که استدلال می کنند که تلفن های همراه در انحصار مردم است. با تلفن های همراه کار بعد است که هرگز در طول و زمان را صرف با خانواده و یا دوستان می تواند به طور مداوم قطع مگر اینکه دستگاه خاموش.

وجود دارد مسائل ایمنی و همچنین با تلفن های همراه. رانندگان که نمی تواند صبر کنید تا آنها را متوقف به یک مکالمه با اجرای یک خطر بسیار بیشتری از بودن در یک تصادف. با استفاده از یک گوشی کمک می کند تا مشکل اما نه از بین بردن آن به دلیل تمرکز است که هنوز هم در این گفتگو.

یکی دیگر از نگرانی های ایمنی است که هنوز برای بحث این است که آیا یا نه آنها بد برای سلامت کلی. برخی از پزشکان ادعا می کنند که داشتن یک تلفن همراه به گوش شما به طور مداوم می تواند باعث تومورهای مغزی. در حالی که هیئت منصفه هنوز در یک پاسخ قطعی آن است که به دنبال ارزش.

پس از آن وجود دارد بی ادب عامل. شام با بهره گیری آرام, آرامش بخش, شام قطعا نمی خواهید به شنیدن آنچه در جریان است در زندگی افراد دیگر و تلفن های همراه انجام داده اند که فقط. اکثر مردم نمی ورزش مناسب تلفن آداب و وزوز یا زنگ های گوشی های تلفن همراه شنیده می شود فقط در مورد در هر نقطه که شما بروید. آینده

همانطور که تکنولوژی باعث پیشرفت در گزینه ها و امکانات موجود در تلفن های همراه تبدیل شدن آنها بیشتر و مهم تر به فعالیت های روزانه. بانکداری لایحه پرداخت و بیشتر قادر به انجام شود در حالی که بر روی بروید و در حال اجرا errands. تلفن همراه ساخته شده است را سازنده تر است. پدر و مادر انتظار در مدرسه اجازه را می توانید بانکی خود را و یا خود را چک کنید صفحه اصلی ایمیل.

کسانی که استدلال می کنند در برابر آنها در حال مبارزه با آنچه که به نظر می رسد از دست دادن نبرد. نه تنها آنها را در اینجا به ماندن بگیرید اما آنها در حال پیشرفت در آنچه که آنها می توانند انجام دهید. جهان امروز شکل گرفته است و ادامه خواهد داد به شکل های تلفن همراه.

[ad_2]