تعریف مدیریت دارایی

[ad_1]

بسیاری از شما احتمالا شنیده اصطلاح “مدیریت دارایی” اما ممکن است شما یک ایده از آنچه در آن واقعا است. مدیریت دارایی اصطلاح گسترده است. می توان آن را به عنوان تعریف یک فرایند است که هدایت به دست آوردن دارایی های همراه با استفاده از آنها و دفع به منظور ایجاد بسیاری از دارایی ها و توانایی های بالقوه خود را در طول زندگی از دارایی. در حالی که انجام این کار, آن را نیز مدیریت و نگهداری هر گونه هزینه های و خطرات مرتبط با دارایی. آن چیزی است که شما می توانید خرید بلکه یک نظم و انضباط شما باید به دنبال به منظور حفظ دارایی های خود را.

مدیریت دارایی ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انواع چیزهای. بیشترین استفاده از مدیریت دارایی برای پیگیری خود را به صورت نقدی و یا “دارایی های مایع است.” موسسات بانکی در نظر گرفته شده یک شکل از مدیریت دارایی ها (حساب های پس انداز CD صندوق پول حساب بازار و غیره.) همراه با سرمایه گذاری. مثال دیگری از دارایی های کسب و کار اغلب باید یک محصول را به فروش برساند. این محصولات در نظر گرفته شده دارایی. حق دارایی سیستم مدیریت می تواند مورد استفاده برای ایجاد این محصول به آسانی در دسترس است آسان تر برای تولید ارزان تر به کشتی به مشتریان ،

مدیریت دارایی منابع:

ردیابی و بیمه محصول نیز یک راه از دارایی managagemant. این محصول یک دارایی به کسب و کار و ضروری برای بقا و ثبات مالی. بنابراین حفظ و مدیریت این محصول از اهمیت بیشتر است.

وجود دارد نوع دیگری از دارایی است که بسیاری از مردم فکر می کنم از زمانی که آنها فکر می کنم از اصطلاح “مدیریت دارایی.” این دارایی ها را با های عمومی و مشترک دارایی های مانند: ساختمان و حفظ از خیابان ها و بزرگراه, تصفیه آب, تجهیزات فاضلاب, برق, گاز, تمیز کردن هوا ، همه این دارایی است که هر کس در این زمین نیاز دارد. معمولا خود را در شهرستان و یا دولت های محلی با استفاده از مدیریت دارایی برای حفظ هزینه این دارایی.

آنها همچنین استفاده از آن برای تولید برخی از این دارایی ها به طور موثر تر و بیشتر مقرون به شیوه ای کارآمد. منابع طبیعی مانند: آب, برق و گاز مدیریت می شوند به طوری که می توان آنها را به طور مداوم تجدید و در نتیجه در دسترس و ارزان.

مدیریت دارایی منابع:

وجود دارد بسیاری از استفاده های مختلف از مدیریت دارایی ها. اغلب بستگی به این دارد که چه نوع از دارایی درگیر است. وجود دارد شرکت ها و محصولات نرم افزاری در دسترس برای کمک به مدیریت دارایی ها. هر روش شما انتخاب می کنید وجود دارد بسیاری از چیزهای مشابه که دارایی خود را مدیر سیستم باید به دنبال دارد:

1. بهینه سازی دارایی استفاده و مدیریت تمام تلاش های تعمیر و نگهداری درگیر ساخت دارایی به عنوان دقیق و قابل اعتماد و کارآمد به عنوان امکان پذیر است.

2. کاهش تقاضا برای دارایی های جدید و در نتیجه صرفه جویی در پول با استفاده از تقاضا تکنیک های مدیریت و حفظ و نگهداری دارایی های جاری.

3. با استفاده از یک فرم ردیابی دارایی ها: دانستن که در آن دارایی است که در همه زمان ها چقدر دارایی با ارزش است و چقدر هزینه سرمایه شما برای شروع با. همچنین باید این ترکیب در طول تمام عمر از دارایی.

4. همیشه در تلاش برای دستیابی به ارزش بیشتر برای پول از طریق ارزیابی دارایی گزینه های: هزینه های نگهداری, تولید, استفاده از آن, و غیره.

5. همیشه فراهم می کند یک گزارش در مورد ارزش دارایی های همراه با هر گونه هزینه های درگیر در حفظ دارایی.

امیدوارم شما در حال حاضر باید یک درک بهتر از بسیاری از اشکال از مدیریت دارایی ها. وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف است که می تواند به عنوان تعریف دارایی در نتیجه بسیاری از استفاده های مختلف از مدیریت دارایی ها. در حال حاضر که شما را در درک آن کمی شما می توانید تصمیم بگیرید که چه دارایی های خود را و چگونه شما می توانید آنها را حفظ و بهتر در جهت آنها را به صرفه تر برای شما!

[ad_2]