تعریف بیت کوین

[ad_1]

بیت کوین به عنوان شناخته شده است بسیار غیر متمرکز ارز دیجیتال آنها're اساسا سکه است که می توانید از طریق اینترنت. سال 2009 سالی بود که در آن بیت کوین متولد شد. خالق's نام ناشناخته است با این حال نام مستعار ساتوشی ناکاموتو داده شد به این فرد است.

مزایای استفاده از بیت کوین ،

معاملات بیتکوین در حال ساخته شده به طور مستقیم از فرد به فرد از طریق اینترنت. وجود دارد's بدون نیاز به بانک و یا تهاتری به عنوان انسان متوسط. با تشکر که این معامله هزینه ها بیش از حد پایین تر آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد در تمام کشورها در سراسر جهان است. بیت کوین حساب نمی توان منجمد, پیش نیاز به باز کردن آنها را don't exist همان برای محدودیت. هر روز بیشتر تجار شروع به پذیرفتن آنها. شما می توانید خرید هر چیزی که شما می خواهید با آنها.

چگونه بیت کوین کار می کند.

آن's ممکن است به ارز دلار یورو و یا سایر ارزهای به بیت کوین ، شما می توانید به خرید و فروش آن را به عنوان هر کشور دیگر ارز. به منظور حفظ bitcoins خود را, شما باید به آنها را ذخیره کنید در چیزی به نام کیف پول. این کیف پول قرار دارد در کامپیوتر شما و دستگاه تلفن همراه و یا در وب سایت های شخص ثالث. ارسال bitcoins بسیار ساده است. آن's به عنوان ساده به عنوان ارسال یک ایمیل به. شما می توانید عملا هر چیزی را با bitcoins.

چرا Bitcoins?

بیت کوین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت ناشناس به خرید هر نوع کالا. پرداخت های بین المللی بسیار آسان و بسیار ارزان است. دلیل این است که بیت کوین واقعا بسته به هر کشور است. آنها're موضوع نیست به هر نوع قوانین و مقررات. کسب و کارهای کوچک آنها را دوست دارم به دلیل وجود're هیچ کارت اعتباری هزینه های درگیر. وجود دارد're افرادی که خرید بیت کوین فقط به منظور سرمایه گذاری و انتظار آنها برای بالا بردن ارزش خود را.

راه های کسب بیت کوین.

1) خرید یک ارز: افراد مجاز به خرید و یا فروش بیت کوین از سایت ها به نام بیت کوین مبادلات. آنها این کار را با استفاده از ارزهای کشور خود و یا هر ارز دیگر آنها و یا مانند.

2) نقل و انتقالات: افراد فقط می توانید ارسال بیت کوین به هر یک از دیگر توسط تلفن های همراه خود را, کامپیوتر و یا توسط سیستم عامل آنلاین. آن's همان ارسال پول نقد دیجیتال راه است.

3) معدن: شبکه امن است توسط برخی از افراد به نام کارگران معدن. آنها're پاداش به طور منظم برای همه تازگی تایید معاملات. پايان نامه معاملات به طور کامل تایید و سپس آنها را ثبت و در چه's شناخته شده به عنوان یک شفاف لجر. این افراد رقابت به معدن این bitcoins با استفاده از کامپیوتر و سخت افزار برای حل مسائل ریاضی دشوار. معدن سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول در سخت افزار. امروزه's چیزی به نام ابر معدن. با استفاده از ابر استخراج معدن فقط سرمایه گذاری پول در وب سایت های شخص ثالث این سایت ارائه تمام زیرساخت های مورد نیاز, کاهش سخت افزاری و مصرف انرژی هزینه های.

ذخیره سازی و صرفه جویی در bitcoins.

این bitcoins ذخیره می شود چه نام دارد کیف پول دیجیتال. این کیف پول وجود دارد در ابر و یا در افرادی کامپیوتر. یک کیف پول است که چیزی شبیه به یک بانک مجازی حساب. این کیف پول اجازه می دهد افراد را به ارسال و یا دریافت بیت کوین پرداخت برای همه چیز و یا فقط ذخیره bitcoins. مخالف به حساب های بانکی این کیف پول بیتکوین هرگز بیمه توسط FDIC.

انواع کیف پول.

1) کیف پول در ابر: مزیت داشتن یک کیف پول در ابر است که مردم don't نیاز به نصب هر گونه نرم افزار در رایانه های خود را و صبر کنید برای همگام سازی فرآیندهای. اشکال آن این است که این ابر ممکن است هک شده باشد و مردم را از دست بدهند bitcoins. این سایت بسیار امن است.

2) کیف پول بر روی کامپیوتر: مزیت داشتن یک کیف پول بر روی کامپیوتر است که مردم خود را حفظ bitcoins امن از بقیه از اینترنت است. اشکال آن این است که مردم ممکن است آنها را حذف کنید با فرمت کردن کامپیوتر و یا به دلیل ویروس ها.

بیت کوین گمنامی.

هنگامی که انجام یک بیت کوین معامله وجود دارد's بدون نیاز به ارائه نام واقعی فرد است. هر یک از معاملات بیتکوین در حال ثبت است که آنچه شناخته شده به عنوان یک ورود. این ورود به سیستم تنها شامل کیف پول شناسه و نه مردم نام. بنابراین اساسا هر معامله خصوصی است. مردم می توانند خرید و فروش چیزهایی که بدون در حال پیگیری است.

بیت کوین نوآوری است.

بیت کوین ایجاد یک راه کاملا جدید از نوآوری است. Bitcoin اخبار نرم افزار منبع باز به این معنی که هر کسی می تواند آن را بررسی. یک امروزه واقعیت این است که بیت کوین تبدیل world's امور مالی مشابه به وب چگونه تغییر همه چیز در مورد چاپ و نشر. مفهوم درخشان است. هنگامی که هر کس دسترسی به کل بیت کوین در بازار جهانی, ایده های جدید ظاهر می شود. هزینه های معامله کاهش یک واقعیت است و بیت کوین. پذیرش بیت کوین هر چیزی هزینه نیز آنها're بسیار آسان برای راه اندازی. پشت شارژ don't وجود داشته باشد. بیت کوین جامعه خواهد شد اضافی تولید کسب و کار از همه نوع.

[ad_2]