تصور نقدی, تجمع

[ad_1]

بازل III پیش بینی شده برای آمدن به اثر قبل از سال 2019 را بزرگ استنتاج در تصور نقدی, تجمع, کسب و کار ساخت آن را بسیار دشوار است برای بانک ها برای ارائه این خدمات سودآوری. این است که به احتمال زیاد به برخی از بانک ها ارزیابی مجدد کسب و کار. آنها به احتمال زیاد یا reprice خود را ارائه و یا خروج از کسب و کار.

تصور نقدی, تجمع را قادر می سازد شرکت به نظارت بر امور مالی برای این گروه از یک حساب خاص, ارائه, شرکت, خزانه مناسب همراه مشخصات حساب است که می تواند در سراسر چندین سازمان های مرتبط در حوزه های قضایی مختلف و ارزهای.

آن است كه در ما است. اما, آن است که برجسته در اروپا و آسیا به عنوان یک روش موثر برای بزرگ و شرکت های چند ملیتی به مدیریت ترازنامه خود را در سطح گروه. این اجازه می دهد شرکت های به تعادل بدهی های خود را, از جمله کسانی که از وابستگان خود را در برابر دارایی های خود را.

در همان زمان حصول اطمینان از شفافیت است که مورد نیاز برای حفاظت از سیستم مالی بازل III ایجاد کرده نیاز برای بانک ها به گزارش همه دارایی ها و بدهی از مشتریان خود و مجزا است.

این نمی خواهد که قابل استنتاج به صورت فیزیکی نقدی, تجمع. اما تا آنجا که به تصور نقدی, تجمع نگران است که در آن شده است وجود ندارد فیزیکی انتقال وجوه بین ارزهای آن مکان یک بار اضافی بر شرکت با افزایش آشکار از بدهی های خود را.

که در آن ارزهای موفق مجزا اما به عنوان یک بخش خاص استاد حساب بدهی های مرتبط با هر موقعیت ارز را باید افشا و حقوق صاحبان سهام سرمایه توزیع مجموعه ای در برابر آنها معمولا اعم از 11 درصد به 13 درصد.

تا آنجا که بانک ها ارائه اسمی نقدی, تجمع به مشتریان نگران هستند (هر چند که آنها در مقایسه با چند) این امر به احتمال زیاد باید مفاهیم اهرم و همچنین نقدینگی پوشش نسبت. تعداد شرکت های با استفاده از این سرویس نیز نسبتا متوسط اما آنهایی که در میان بانک های اصلی مشتریان است.

تصور نقدی تجمع برای چنین مشتریان می تواند تاثیر قابل توجهی در یک بانک ترازنامه. در چندین موارد تاثیر بر اهرم و LCR خواهد تضعیف این مورد برای ارائه خدمات متمایز به مشتریان است. این امر به این معنی است که برخی از بانک ها می تواند خروج از کسب و کار.

از سوی دیگر تنظیم می کند تبدیل نیاز اساسی برای شرکت های به طور موثر مدیریت ترازنامه خود را.

تصور نقدی, تجمع هنوز هم جذاب برای مشتریان با کسب و کار گسترده که در آن خزانه دار می خواهم به یک جامع ارزیابی گروه مالی. این تضمین می کند که شرکت نیاز به مدیریت FX موقعیت در بازار است که می تواند هزینه های قابل توجهی را در خود دارد.

آن را نیز حذف می کند نیاز برای وام های بین شرکت فراهم می کند و خزانه دار گروه کنترل بسیار بیشتری بر جریان نقدی و نقدی خروجی در گروه.

این نیز ارائه می دهد قابل توجهی انعطاف پذیری عملیاتی. نقدی تجمع مجوز شرکت های تابع جدید در حوزه های قضایی بدون ایجاد روابط با بانک های منطقه ای برای ارائه ارز محلی است.

تصور نقدی, تجمع, همه چیز در مورد اثر: که در آن بزرگ و متنوع گروه می تواند نیاز چندین خزانه در سطح جهان این اجازه می دهد تا عملکرد به طور موثر متمرکز در یک محل خاص موفق متمایز خزانه دار.

برخی از بانک ها ممکن است خروج از کسب و کار پس از آن دشوار خواهد بود برای به دست آوردن سود از آن ادامه داد: تقاضای تضمین می کند که محصول خود را خواهد برای زنده ماندن. شرکت باید آماده برای یک وقفه. اما آنها باید نمی شود دلسرد اگر خود را در بحث های اولیه با بانک ها نمی ادامه راه آنها می خواستند.

با توجه به Arnaud Pichon بین المللی میز استاد راهنما در Société Générale, “ماهیت محصول به این معنی است که در حالی که یک مشتری کسب و کار ممکن است به طور قابل توجهی تاثیر مضر در یک بانک ترازنامه آن ممکن است بسیار کوچکتر تاثیر و یا حتی تاثیر مثبت برای یکی دیگر از بانک.”

برای مثال یک بانک است که مقدار قابل توجهی از USF اما کمی GBP در ترازنامه می تواند به نوبه خود یک مشتری بیشتر از پول نقد در USD اما قبول مشتری بیشتر از پول نقد در GBP. یک بانک با معکوس مواجهه می تواند نظر مخالف است. بنابراین خزانه باید در ارتباط با به عنوان بسیاری از بانک ها که ممکن است به شناسایی این بانک با بهترین طرح.

مدیریت پول نقد معمولا شده یک کسب و کار پیچیده و شرکت های تمایل به اقامت خود را با ارائه دهندگان اگر آنها راضی به این سرویس ارائه شده است. تغییر ارائه دهندگان نیاز به تلاش قابل توجهی پس از چندین شرکت قطعا ترجیح می دهند خود را برای حفظ روابط موجود.

با وجود این شرکت باید با استفاده از دو سال آینده به بررسی آنها موجود ترتیبات و تعیین اینکه آیا آنها قابل دوام. حتی اگر کسب و کار خود جذاب است به بانک خود را در حال حاضر هر گونه تغییر و تحول در شرایط مانند خرید می تواند تا حد زیادی تبدیل سنجی که رابطه.

به گفته کارشناسان در حال حاضر شرکت های درگیر در تصور نقدی, تجمع نیاز به یک برنامه پشتیبان گیری. آنها باید به دنبال روشن شدن از بانک های خود را که آیا این سرویس خواهد بود repriced یا فسخ چون اغلب این امر می تواند یکی از این دو است.

بانک ها شده اند شناخته شده برای خروج از کسب و کار در گذشته نشان می دهد که چگونه مخل این می تواند برای مشتریان خود. شرکت باید صبر کنید برای دریافت اطلاعات است که شرایط استفاده از خدمات باید تغییر کند. در عوض آنها باید شناسایی یک ارائه دهنده است که مایل به ارائه خدمات در بهترین قیمت.

استفاده از تصور تجمع است انتظار می رود افزایش در آینده است. آن را ارائه شرکت با درک بهتر از موقعیت مالی خود را و آنها خواهد بود قادر به مدیریت پول خود را بیشتر موثر است.

[ad_2]