تجربه من با صدای اتر CD توسط دکتر جوزف مایکل Levry

[ad_1]

دکتر جوزف مایکل Levry جهان مشهور یوگی عارف, جهانی, کابالا استاد و بنیانگذار Naam یوگا ایجاد کرده است دو ده breathtakingly زیبا سی دی برای مدیتیشن. این که آیا شما تمرین یوگا و مدیتیشن و یا هر شکل جامع شفا از جمله ماساژ ریکی و همه چیز را در میان شما پیدا کردن چیزی در این مدیتیشن, سی دی های موسیقی است که تجدید نظر به شما. در زیر من تصمیم گرفتم به بررسی یکی از مورد علاقه های من اگر چه برای اینکه کاملا صادقانه, من خیلی دوست دارم همه آنها را!

سی دی توسط دکتر جوزف مایکل Levry که من کاملا نمی توانید بدون زندگی است که برای تلفن های موبایل از اتر. مناسب به نام چرا گوش دادن به این دیگر دنیوی ملودی را به شما احساس می کنید مانند شما برداشته شده است تا بالاتر از ابرها با چیزی جز صلح و راهنمایی از بهشت به فراگیر و راحتی شما. سی دی ویژگی های پنج آهنگ های منحصر به فرد. چهار آهنگ شامل سرود یا مقدس نماز در حالی که پنجمین اگر چه به نظر می رسد مانند آن را صرفا ابزاری در واقع بسیار عمیق و قدرتمند خواننده است که باید برای شنیده می شود به باور. اصلی موسیقی است که به, خوش بین روح و تمام اطراف نشاط بخشی. به طوری که خرید این CD فقط به صورت بیت به تنهایی مقرون به صرفه است. موسیقی این فقط آغاز از سحر و جادو. نماز ثبت شده در هر یک از آهنگ ها گفت: برای باز کردن درب به فرصت ها و حذف بلوک به موفقیت است. به عنوان کسی که تا به حال زمان کافی برای قرار دادن این ادعا به آزمون من می توانم بدون شک گواه قدرتمند خود اثر نه تنها زندگی خود من اما دوستان و خانواده بیش از حد.

اولین آهنگ برای مثال از آن شده است به طور خاص قرار داده و در این CD برای تنها هدف از دادن پزشک یک ابزار قدرتمند برای گرفتن از طریق یک چالش از یک شیار یا فقط برای شکستن از طریق به هر شکل از داخلی یا خارجی بلوک. و اجازه دهید من به شما بگویم آن ارائه می شود ، برادر من ریچارد است که یک نویسنده است که می نویسد: در میان چیزهای دیگر, صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار ستون مشتاق نویسندگان وبلاگ و چندین نشریات دیگر. حدود یک سال پیش او احساس الهام برای نوشتن یک کتاب در مورد تجربه خود را به عنوان یک روزنامه نگار تبدیل کارآفرین. او راه اندازی به جدید خود را با تلاش بسیار زیاد و شور و حال به پایان رسید بیش از نیمی از پیش نویس برای اولین بار در عرض یک هفته. پس از آن چیزی اتفاق افتاده است. آن را مانند آتش سوخته بود و ریچارد خوش شانس بود اگر او با قرار دادن دو صفحه مقاله در پایان یک روز کامل.

این رفت و برای چند ماه و آن را به سرعت آشکار شد به من که ریچارد به رنج می برند از یک مورد بد از بلوک نویسنده. بنابراین آنچه که من انجام دهید که برادر خوب است که من هستم ؟ آره شما آن را حدس زده. من به CD توسط دکتر جوزف مایکل Levry و به او دستور به تفکر همراه اول آهنگ هر روز صبح. در عرض سه روز او شروع به پیدا کردن جرقه که از دست رفته بود به آرامی درخشش دوباره به زندگی اش و تا پایان ماه او تمام شده بود پیش نویس است. او پس از انتشار کتاب خود و همچنان به انجام این مدیتیشن روزانه. “این فقط کار می کند” او ادعا “من آن را توصیه به هر کس که باز است به این ایده از مراقبه است.”

به نظر من دکتر جوزف مایکل Levry واقعا تسلط هنر ایجاد موسیقی است که یک روحانی و در عین حال عملی تاثیر بر خود و با فرمت در زندگی خود و زندگی خود و عزیزان. من مصرانه از همه سعی کنید موسیقی خود را برای خود و به اشتراک گذاری آن را با جهان است. هر کس می تواند از آن بهره مند شوند!

[ad_2]