تجارت کالاهای 101 – آیا شما می دانید اصول اولیه تجارت کالاهای?

[ad_1]

در این مقاله ما نگاهی به برخی از کلیات مربوط به کالا. این مقدمه شامل اطلاعات در انواع مختلف و در جهات مختلف آنها در بازار معامله. بنابراین اجازه دهید نگاهی نزدیک تر و برای اولین بار در انواع مختلف از محصولات وجود دارد خارج وجود دارد.

برای اولین بار قبل از به دنبال در انواع مختلف شما باید درک کنند که وجود دارد بسیاری از عوامل مختلف است که می تواند بر قیمت کالاها. این چیزها شامل مالیات و تورم و عرضه پول. سیاست آب و هوا حمل و نقل و هزینه های آن و تکنولوژی و تغییرات آن می تواند یک اثر را به عنوان به خوبی. دیگر از این انواع مختلف کالاها تاثیر می گذارد و آن را به عنوان به خوبی.

وجود دارد دو نوع از محصولات ما خواهد شد بحث در این مقدمه:

1) نرم کالاها: نوع اول در نظر گرفته شده است. این بهترین نوع از کالاها به گرفتن دست خود را اگر شما می توانید. دلیل این است که این شامل محصولات کشاورزی مانند شکر و کاکائو و قهوه است که در تقاضا در سراسر جهان است. این نوع از کالاها در درجه اول متاثر از قیمت با یک اثر کمی از عوامل فرهنگی نیز هست. عرضه این نوع کالاها می شود بیشتر تحت تاثیر آب و خاک و حمل و نقل و حتی حشرات.

2) انرژی: بعد نوع کالا است که به طور کلی انرژی مانند نفت خام یا گاز طبیعی است. تکنولوژیکی و سیاسی و همه چیز را تحت تاثیر قرار تامین از این دو است. در انتهای دیگر از این نوع کالا تقاضا همچنان رو به افزایش است و برای مدت زمان طولانی. دلیل این است که مقدار زیادی از انرژی مورد نیاز است برای همه چیز به ساختمان برای گرمایش و تأمین انرژی خانه است که در حال حاضر ساخته شده است.

علاوه بر این اصول ما را نگاه کنید در دو بازار متفاوت آنها رد و بدل می شود. این شامل بازار نقطه است که بیشتر از آنی معاملات به صورت نقدی و یا چیز دیگری ارزش دارد. این است که معمولا محدود به شخصی خرید, برای مثال, برای پرداخت طلا و جواهر با پول نقد است که آنچه که به نام نقطه تجارت وقتی که می آید به کالا است. اگر چه یک نقطه تجارت اتفاق می افتد در یک مقیاس بسیار بزرگتر برای مثال با روغن یا چند میلیون اونس طلا.

گزینه دیگر این است که آینده تجارت و یا گزینه است. کالا خود را معامله نمی شود اما قول می دهم در قالب یک قرارداد است. این ایالت آنچه که به فروش می رسد و برای چه مقدار و با چه تاریخ است. هر چند این نوع را می توان بیشتر از خطر آن انجام شده است معمولا وقتی که می آید به بازار تجارت کالا. خطر می آید از پیش بینی بسیاری از متغیرها در تجارت و چگونه آنها رفتار خواهد شد.

امیدوارم این مقدمه کوتاه به کالاها داده شده به شما برخی از اطلاعات اولیه. نه تنها آنچه, آنها, اما همچنین چگونه می توان آنها را معامله شد. با این دانش مفید شما یک گام بیشتر در امتداد خط درک کالاها و فروش آنها.

[ad_2]