تجارت بیت کوین و دریافت بیشتر از آن

[ad_1]

این دیجیتال عجله از پول است که جارو سرمایه گذاران جهانی است که نه تنها آسان بلکه ریسک های روزمره. در حالی که آن را در ابتدا ساده نظیر به نظیر سیستم برای معاملات آن است که در حال حاضر استفاده می شود به صورت عمده سرمایه گذاری های خارجی و لوکس خرید که تا به معرفی استراتژی های جدیدتر و با استفاده از. چگونه آن را واقعا کار می کند ؟

بیت کوین یک پول درست مانند هر دیگر. آن را نه تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید و فروش می شود و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سرمایه گذاری و به اشتراک گذاری و حتی می تواند به سرقت رفته است. در حالی که اولیه مقدمه ای از فن آوری آمد با یک برنامه دسکتاپ آن را در حال حاضر می تواند به طور مستقیم عمل از طریق یک برنامه تلفن هوشمند است که اجازه می دهد تا شما را به فورا خرید, فروش, تجارت, و یا حتی پول نقد bitcoins خود را به صورت دلار است.

سرمایه گذاری با بیت کوین تبدیل شده است بسیار محبوب با عمده مبالغ از پول قرار داده در هر روز. به عنوان یک سرمایه گذار جدید قوانین باقی می ماند همان است که در سرمایه گذاری با پول نقد واقعی. آیا سرمایه گذاری بیش از شما می توانید از دست دادن استطاعت و سرمایه گذاری نیست و بدون هدف. برای هر تجارت حفظ نقاط عطف خاص در ذهن است. این 'خرید کم و فروش بالا' استراتژی است که به آسانی اجرا به عنوان گفت. یک راه عالی برای موفقیت سریع تر زمانی که شما تصمیم به تجارت بیت کوین این است به یاد بگیرند که هيچ ، مانند پول نقد سرمایه گذاری در حال حاضر وجود دارد چند بیت کوین نمودار ابزار برای ضبط گرایش بازاریابی و پیش بینی برای کمک به شما را در تصمیمات سرمایه گذاری. حتی به عنوان یک مبتدی, آموزش نحوه استفاده از ابزار رسم نمودار و چگونه به خواندن نمودار می تواند یک راه طولانی بروید. نرمال نمودار معمولا شامل قیمت باز بسته شدن قیمت, کمترین قیمت, پایین ترین قیمت و معاملات وسیعی که ملزومات شما نیاز به قبل از ساخت هر گونه فروش یا خرید. اجزای دیگر را به شما اطلاعات مختلف در مورد بازار است. برای مثال, 'سفارش کتاب' شامل لیست قیمت و مقادیر که بیت کوین معامله گران در حال حاضر به خرید و فروش.

علاوه بر این سرمایه گذاران جدید اغلب به سرعت باز سود موقعیت. با این حال به یاد داشته باشید که شما مجبور به پرداخت نرخ بهره برای هر 24 ساعت که موقعیت نگه داشته است باز غیر از 24 ساعت اول که رایگان هستند. بنابراین مگر اینکه شما کافی تعادل برای پوشش نرخ بهره بالا نیست نگه داشتن سود هر موقعیت باز برای بیش از 24 ساعت.

در حالی که بیت کوین تجارت هنوز دارای اشکالاتی مانند معاملات مصرف بیش از حد طولانی برای تکمیل و بدون معکوس گزینه آن می تواند به نفع شما تا حد زیادی با سرمایه گذاری ارائه شده است که شما را به گام های کوچک در مسیر درست است.

[ad_2]