بی سیم صفحه نمایش – آشنایی با تکنولوژی نمایش بی سیم

[ad_1]

بی سیم فن آوری صفحه نمایش است که به سرعت تبدیل شدن به شایع حتی زیرساخت های استاندارد برای اتاق جلسه و کلاس های درس در سراسر جهان است. ساخت صفحه نمایش های بی سیم در دسترس سبب شرکت کنندگان در یک اتاق و به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر آزادانه و به طور طبیعی بهبود نتایج نشست و بهره وری.

در آینده زمانی که ما به عقب نگاه ما گمان تکامل از نمایش بی سیم تکنولوژی از ما زمان نمایش به نظر می رسد آشکار است – به همان شیوه رنگ تلویزیون یک پیشرفت طبیعی از سیاه و سفید مجموعه است. اما به عنوان ضرب المثل می رود ادراک است 20-20. در حال حاضر به عنوان ما را از طریق تصویب فاز وجود دارد فاصله بین استانداردهای قبلی – یعنی انجام و فن آوری های جدید است که شکل دادن به آینده است. به عنوان ارائه یک نمایش بی سیم راه حل ما می خواهیم به ارائه یک نمای کلی برای کسانی که ممکن است به فن آوری – چه بی سیم نمایش هستند چه تفاوت صفحه نمایش های بی سیم راه حل و چگونه آنها در حال شکل دادن به آینده از جلسات و همکاری در تقاطع دیجیتال ما و فردی زندگی می کند.

بنابراین چه چیزی است که یک نمایش بی سیم?

یک نمایش بی سیم است که هر نوع از صفحه نمایش – یعنی تخت پنل LED, ال سی دی, پروژکتور, ویدئو, دیوار, و غیره. – که می توان به صورت بی سیم از یک دستگاه جداگانه – مانند یک لپ تاپ, تبلت و یا گوشی های هوشمند. اکثریت قریب به اتفاق از راه حل های موجود در بازار کار بیش از استاندارد IP مانند شبکه های WiFi. به عبارت دیگر کاربران با پیوستن به شبکه WiFi است که این صفحه نمایش های بی سیم متصل شده است به منظور اتصال. در کل امروز, شرکت راه حل های جداگانه کنسول یا دانگل که وصل به نمایش موجود را نمایش می دهد به صورت بی سیم در دسترس است.

در ابتدایی ترین سطح بی سیم صفحه نمایش کاربران را قادر می سازد برای به اشتراک گذاشتن محتوا از یک دستگاه به صفحه نمایش بدون افسار بودن به صفحه نمایش از طریق یک کابل ویدیو. اگر شما تا کنون راه می رفت به اتاق کنفرانس به ارائه می دهد شما احتمالا تا به حال به برق وصل کردن HDMI یا VGA کابل به لپ تاپ خود را به منظور نمایش ارائه خود را بر روی صفحه نمایش اصلی. بی سیم صفحه نمایش قطع کابل در اتاق کنفرانس را قادر می سازد به کاربران برای در حال حاضر در صفحه اصلی به صورت بی سیم. اما همانطور که ما بحث در بخش بعدی بی سیم صفحه نمایش نیز خیلی بیشتر انجام دهد.

چه تفاوت صفحه نمایش های بی سیم راه حل ؟

فراتر از برش کابل موجود راه حل های کمتر چیز مشترک از شما ممکن است حدس می زنم. هر راه حل یک رویکرد منحصر به فرد برای این مشکل و پشتیبانی از ویژگی های مختلف. در بالاترین سطح ما باید تمایز بین مصرف کننده راه حل – که در درجه اول در خدمت مقاصد سرگرمی – و بهره وری متمرکز سازمانی بی سیم و راه حل های صفحه نمایش به کار گرفته شده توسط شرکت های تجاری و موسسات آموزش. مصرف کننده راه حل های هستند عمدتا مورد استفاده برای پخش محتوای سرگرمی مانند Netflix بکشد. این راه حل به طور کلی محدود به یک کاربر متصل در یک زمان و اغلب دارای پشتیبانی محدود برای کاربر های مختلف دستگاه سیستم عامل های مانند پشتیبانی از اپل و دستگاه های ویندوز. چند نمونه از این راه حل ها عبارتند از: Google Chromecast و تلویزیون اپل. در نهایت این مصرف کننده محصولات می تواند برای خانه/مصرف کننده استفاده کنید اما معمولا نیست بهترین راه حل برای اتاق جلسه یا کلاس های درس.

از سوی دیگر راه حل های سازمانی در حال بهره وری متمرکز و معمولا پشتیبانی از طیف گسترده تری از مطالب (مانند برنامه های کاربردی کسب و کار ارائه ، و همچنین طیف وسیع تری از دستگاه کاربر (مانند ویندوز اپل و اندروید). با این حال حتی در بهره وری متمرکز’ دسته وجود دارد بسیاری از تمایز و تنوع بین راه حل از نظر امکانات و رویکرد کلی. در اینجا چند عامل است که ما فکر می کنیم مهم هستند.

کاربران نامحدود با اشتراک گذاری نامحدود

بزرگترین عاملی است که مجموعه ای بی سیم و راه حل های همکاری از هم جدا است که توانایی پشتیبانی از هر تعداد از کاربران متصل شده های هر مقدار از محتوا بر روی صفحه نمایش به طور همزمان. در حالت ایده آل کاربران را قفل نمی شود به یک فرد مجرد اتصال و اشتراک گذاری و یا حتی چهار نمایش/های. به جای آن کاربران می تواند اتصال و به اشتراک گذاری هر مقدار از مطالب را در یک بار حمایت از هر نوع جلسه – از یک تک-مجری جلسهبه یک سالن پر از همکاران هر محتوای به اشتراک گذاری به طور همزمان.

تنظیم طرح بندی و کنترل کاربر

علاوه بر حمایت از کاربران فضای مجاز: نامحدود و به اشتراک گذاری این سناریوی ایده آل خواهد بود به کاربران متصل شده کنترل محتوای رسانه های به اشتراک گذاشته شده (به عنوان مثال هر کاربر می توانید مکث بازی و یا بازی در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر دیگری) و کنترل طرح از محتوا بر روی صفحه نمایش. کاربران پس از آن می تواند ترتیب حرکت حذف و مقیاس محتوای پست ها برای رسیدن به طرح است که بهترین خدمت خاص خود نشست. نتیجه مشغول بودن شرکت کنندگان در جلسه و بالاتر وفاداری نتایج بر اساس کاربر کنترل محتوا و طرح بندی سفارشی برای این کار در دست است.

آینده اثبات معماری نرم افزار

راه حل های مبتنی بر نرم افزار قادر به اضافه کردن ویژگی های جدید به سرعت و به طور مرتب و در دسترس هستند از طریق بیش از حد هوا به روز رسانی نرم افزار. ما فکر می کنیم این است که واقعا مهم برای یک تکنولوژی در حال ظهور مانند بی سیم صفحه نمایش به دلیل نیاز کاربر هنوز در حال تعریف شده است. علاوه بر این نرم افزار مبتنی بر نمایش بی سیم راه حل اهرم سرمایه گذاری های قبلی در جلسه اتاق تجهیزات و زیرساخت های مانند موجود در اتاق رایانه های شخصی و WiFi/شبکه های اترنت.

چگونه (و چرا) نمایش بی سیم, تکنولوژی, جهان در حال تغییر است

تغییر جهان ؟ واقعا?? این یک ادعای بزرگ اما به ما گوش. ظهور بی سیم فن آوری صفحه نمایش است که واقعا یک محصول دیگر از فن آوری روند و نیروهای بازار برخورد و آن را به طور بالقوه منجر به طبیعی تر ادغام فن آوری ما به کار ما و فردی زندگی می کند. محاسبات تلفن همراه را در قالب گوشی های هوشمند و قرص است که در اینجا به ماندن و “اینترنت چیزها” پدیده ای است که در حال حاضر بر ما. به زودی تقریبا همه چیز است که در حال حاضر به اینترنت متصل خواهد بود از جمله وسایل در خانه های ما و اتومبیل در حال رانندگی. این دو گرایش در حال رانندگی نیاز و توسعه بی سیم فن آوری صفحه نمایش.

صرف ساعت در هر روز در گوشی های هوشمند و قرص ساخته شده است ما کارشناسان در استفاده از دستگاه های شخصی تلفن همراه به عنوان منابع اطلاعات. بنابراین به کارگیری این دستگاه ها و مهارت ها در این سرویس از جلسه-اتاق و کلاس های درس بهره وری آسان است اگر نه پیشرفت طبیعی. چه راهی بهتر برای انجام این کار نسبت به تبدیل آن موجود در اتاق نمایش به شبکه فعال همکاری نقاط است که می تواند به راحتی قابل دسترسی از تمام کسانی که لپ تاپ ها و دستگاه های تلفن همراه ؟

با کامپیوتر در حال حاضر در (تقریبا) هر جیب ما در حال حرکت به سمت یک فرهنگ دائمی نامزدی. به عنوان یک نتیجه, سنتی پخش پارادایم نمایش حمایت از تنها یک جهت جریان اطلاعات کهنه تبدیل شده است. از آن شده است جایگزین پارادایم های بی سیم صفحه نمایش است که در دسترس است و به اشتراک گذاشته شده توسط چند نفر بیشتر تعاملی و جذاب را تجربه کنند.

فراتر از بهره وری و سرگرمی ما پتانسیل برای جالب دوم-سفارش اثر در یک سطح اجتماعی به عنوان یک نتیجه از بی سیم را نمایش می دهد. به یاد داشته باشید با تصویب گوشی های هوشمند به نظر می رسید مانند هر کس همیشه به دنبال در صفحه نمایش تلفن به جای نگاه کردن به فرد درست در مقابل آنها ؟ ما باور بی سیم فن آوری صفحه نمایش می تواند محاسبات تلفن همراه دایره کامل کاربران را قادر به به طور طبیعی تعامل با دستگاه های خود و فرد(ع) در مقابل آنها را در همان زمان از طریق به اشتراک گذاشته شده نمایش بی سیم. مردم به احتمال زیاد نمی خواهید برای متوقف کردن با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود حتی زمانی که با یک دیگر ، اما ما معتقدیم بی سیم فن آوری صفحه نمایش می تواند به گسترش استفاده از دستگاه های تلفن همراه از تنها جدا, خصوصی تجارب برای اطلاع رسانی و غنی سازی ما به اشتراک گذاشته و اجتماعی و تجارب و همچنین.

دقیقا چه آینده از فن آوری های بی سیم چگونه است ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید اما ما در حال شرط بندی آن را به تغییر راه ما با همکاری و ارتباط با یک دیگر و دستگاه های ما. خوش آمدید به دنیای بدون سیم است.

[ad_2]