به دنبال در چوبی کلبه حفظ در راه آهن زیرزمینی آزادی مرکز

[ad_1]

آثار مختلف داستان و 12 دقیقه فیلم ردیابی آمریکا در مبارزه از زمان آغاز برده داری را از طریق جنگ های داخلی نزد بازسازی پس از حصول آزادی در راه آهن زیرزمینی آزادی مرکز.

یکی از به یاد ماندنی ترین نمایشگاه است چوبی کلبه حفظ و بازسازی در این مرکز به نمایندگی اصلی ابزار dehumanizing نژاد سیاه با بیش از 75 بردگان معمولا انباشته در فضای محدود طبقه و بالاتر در قفسه های خاص که به آنها دستبند و زنجیر در نتیجه مجبور به خوردن و اجابت مزاج به سمت راست وجود دارد.

این ساختار واقعی یک بر روی یک کنتاکی مزرعه در میسون کانتی بود که نقل مکان کرد و از وجود و بازسازی در آزادی مرکز. آن را در حال حاضر غالب طبقه دوم دهلیز که در آن بازدید کنندگان روبرو می شوند آن را دوباره و دوباره در حالی که تراورس نمایشگاه دیگر. آن را نیز می تواند دیده می شود از طریق این مرکز بزرگ ویندوز از خیابان مرکز شهر خارج است.

بردگان بودند به طور موقت قرار دارد وجود خود را از راه جنوب به بالا بفروشید.این 21 30 فوت (6 توسط 9m), دو داستان ورود برده قلم ساخته شده در سال 1830 استفاده شد به خانه برده در حال حمل به حراج گذاشته می شود.

یک از ویژگی های اصلی از قلم غل حلقه در طبقه دوم تیرچه که استفاده می شود به امن نر برده است.

قلم شده است در اصل متعلق به کاپیتان جان اندرسون انقلابی سرباز جنگ که شد یک تاجر برده. او به خصوص شناخته شده برای خود را مشتاق کسب و کار حس تماشای زمان.و شرایط دیگر است که می تواند افزایش و یا خراب کردن شانس خود را برای یک سود خوب. او همیشه ارزیابی پتانسیل بازار سرمایه گذاری و قرارداد ساخت و پیچیدگیهای گردهمایی, برگزاری, حمل و نقل و فروش برده در بازارهای برده در نچیز می سی سی پی, قبل از شیرجه رفتن.

بردگان در حال انتظار برای حمل و نقل از دوور کنتاکی به بازارهای در نچیز می سی سی پی و لوئیزیانا زندانی شدند در این انبار برای چند روز و یا چند ماه در انتظار شرایط بازار مطلوب و بالاتر از قیمت فروش به پیروز.

انبار دارای هشت پنجره های کوچک اصلی سنگ کف از دودکش و شومینه. وجود یک ردیف از آهن نرم بدست میآوردند حلقه که از طریق آن یک مرکزی زنجیره ای زد اتصال اینترنت با مردان در دو طرف زنجیره ای. مرد برده بودند برگزار شد در طبقه دوم در حالی که زنان باقی مانده در طبقه اول که در آن آنها با استفاده از شومینه برای پخت و پز.

“قلم قدرتمند است” کارل B. Westmoreland سرپرست و مشاور ارشد به موزه گفت. “این احساس مقدس زمین. هنگامی که مردم ایستاده در داخل آنها صحبت می کنند در زمزمه. آن است که یک مکان مقدس. اعتقاد من این است که در اینجا به داستان – داستان داخلی تجارت برده به نسل های آینده است.” بازدید کنندگان به موزه راه رفتن را از طریق برگزاری قلم و لمس دیواره های آن به عنوان ما از زمانی که 17 ما از نقاط مختلف جهان برای بازدید از آن.. گرفته از سوابق نگهداری می شود توسط تاجران برده در این منطقه است که با استفاده از قلم برای اولین بار نام برخی از این بردگان به اعتقاد برگزار شده است در قلم ذکر شده در های چوبی دال در قلم داخلی.

Westmoreland صرف سه سال و نیم کشف داستان از زندان. “ما فقط شروع به یاد داشته باشید. وجود سابقه مناسب در زیر سطح بخشی از ناگفته واژگان آمریکایی چشم انداز تاریخی. آن را چیزی جز یک توده ای از سیاهههای مربوط و در عین حال از آن همه چیز است.”

دیگر ویژگی های برجسته این مرکز عبارتند از:

o “سوئیت برای آزادی” تئاتر که در آن سه فیلم های انیمیشن آدرس شکننده طبیعت از آزادی در طول تاریخ بشر به خصوص که مربوط به راه آهن زیرزمینی و نهاد برده داری در ایالات متحده است.

o “فرار! آزادی جویندگان” ارائه و تعاملی نمایش در مورد آهن زیرزمینی که در آن گروه های مدرسه و خانواده ها با فرزندان جوان ارائه شده با انتخاب خیالی فرار تلاش. گالری ویژگی های اطلاعات در مورد آمار و ارقام مانند طرفدار الغای برده داری ویلیام لوید گاریسون زیرزمینی راه آهن هادی Harriet Tubman. و سخنران فردریک داگلاس ~فرار از آزادی و متقاضیان ~راه آهن زیرزمینی جذاب و دعوت دست به تجربه های تعاملی طراحی شده به خصوص برای کودکان و خانواده های آنها را تشویق به کشف این مشکل دوره از تاریخ آمریکا است. مرکز تقریبا تبدیل به یک مدرسه به عنوان داستان از مردم و خانواده های درگیر در مبارزه علیه برده داری هستند گفته می شود.

o فیلم “برادران مرز,” برجسته داستان های زیرزمینی راه آهن در ریپلی اوهایو در امتداد رودخانه اوهایو و نقش هادی جان پارکر و کشیش جان رنکین.

o اطلاعات در مورد تاریخچه برده داری و کسانی که مخالف آن از جمله جان براون آبراهام لینکلن و جنگ های داخلی آمریکا.

o “مبارزه ادامه دارد” یک نمایشگاه به تصویر می کشد مداوم با چالش مواجه آفریقایی-آمریکایی پس از پایان برده داری در جریان مبارزات برای آزادی در جهان امروز و راه هایی که آهن زیرزمینی الهام گرفته از گروه هند و لهستان و آفریقای جنوبی است.

ای جان پارکر کتابخانه که در خانه های یک مجموعه چند رسانه ای مواد مورد آهن زیرزمینی و آزادی-مسائل مربوط.

o Ancestry مرکز که در آن بازدید کنندگان می توانید بررسی خود را در ریشه.

آزادی مرکز مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت اسپنسر خدمه قبلا مدیر موسسه اسمیتسونین موزه ملی تاریخ آمریکا.

مقاله مرتبط:

http://ezinearticles.com/?Introduction-to-Underground-Railroad-Freedom-Center&id=864485

[ad_2]