به اشتراک گذاری اتصال به اینترنت خود را از طریق نقاط و اتصال اینترنت

[ad_1]

در حالی که شما ممکن است استفاده از این گزینه قبل از اینکه تقریبا همه گوشی های هوشمند توانایی افسار. از طریق اتصال اینترنت با آنها می توانید به اشتراک گذاری داده ها در ارتباط با دستگاه های دیگر. رایج ترین راه برای انجام این کار این است که از طریق Wi-Fi اتصال USB یا بلوتوث. نگه داشتن در ذهن که اگر شما افسار حامل خود را ممکن است شما شارژ اضافی بنابراین بهتر است برای بررسی قبل از استفاده از این گزینه است.

با حامل خود را چک

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک مزاحم لازم است به طوری که شما نمی توانید شارژ به طور غیر منتظره. اینکه آیا یا نه شما می توانید افسار را نه تنها بستگی به گوشی شما را, اما آن را نیز متکی به خود حامل و نوع سرویس شما باید با آنها. متاسفانه حتی اگر شما یک برنامه داده که لزوما به این معنا نیست که شما می توانید افسار. هنگامی که شما نگاه کنید به اتصال اینترنت و خدمات خود را به شما ممکن است دریابید که شما نیاز به پرداخت مبلغ اضافی در هر ماه برای توانایی.

اتصال اینترنت و عمر باتری

این منطقه که بسیاری از همین حالا در نظر بگیرید زمانی که آنها شروع به افسار. اتصال اینترنت را متاسفانه تخلیه باتری تلفن خود را. اگر شما برای اتصال تلفن خود را به یک منبع قدرت به عنوان شما افسار شما می تواند کمک به صرفه جویی در باتری است. در صورتی که گزینه نیست و سپس شما ممکن است انتخاب کردن برای یک بسته باتری قابل حمل است که شما می توانید استفاده کنید برای شارژ تلفن خود را هنگامی که آن را می شود کم است. یکی از نکات کلیدی به یاد داشته باشید اگر شما در حال اتصال اینترنت است برای غیر فعال کردن قابل حمل کانون, هنگامی که شما دیگر استفاده از آن. این یک گام ساده برای فراموش خواهد شد اما تن صرفه جویی در عمر باتری است.

Wi-Fi Tethering

Wi-Fi است که رایج ترین روش برای اتصال اینترنت. هنگامی که مورد استفاده برای اتصال اینترنت گوشی خود را ایجاد یک شبکه Wi-Fi محلی است که شما می توانید اتصال دستگاه های دیگر به. همانطور که شما اتصال این دستگاه های دیگر خود تلفن را فراهم می کند اتصال به اینترنت برای آنها و به طور خودکار انتقال ترافیک بین دو بیش از تلفن های همراه داده های شبکه. به افسار از طریق Wi-Fi همه شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید و دستگاه خود را از Wi-Fi شبکه های ذکر شده و رمز عبور را وارد کنید.

کابل USB اتصال اینترنت

کابل USB اتصال اینترنت یکی از بهترین روشها پس از آن را نیز نگه داشتن گوشی خود را شارژ اگر شما آن را برای اتصال به یک لپ تاپ و یا کامپیوتر رومیزی. به این ترتیب شما می توانید یا استفاده از تلفن خود برای اتصال به اینترنت و یا لپ تاپ از طریق اتصال کابل USB. اگر شما انتخاب می کنید به افسار این راه شما حتی نمی نیاز به راه اندازی Wi-Fi.

اتصال به اینترنت با بلوتوث

این حداقل شایع است اما شما می توانید انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن گوشی های هوشمند خود را اتصال داده با دستگاه های دیگر از طریق بلوتوث. این باعث ایجاد یک Bluetooth personal area network و شما می توانید آن را برای اتصال به دیگر دستگاه هایی که دارای بلوتوث است. نگه داشتن در ذهن است که اتصال اینترنت از طریق بلوتوث خواهد شد آهسته تر از Wi-Fi اما استفاده کمتر از باتری زندگی که یک جایزه است.

چگونه به افسار

آغاز افسار باید نسبتا ساده است. اگر با استفاده از آی فون به سادگی به تلفن های خود را به تنظیمات و انتخاب گزینه “personal hotspot”. اگر شما با استفاده از یک تلفن آندروید آن را در تنظیمات صفحه نمایش و با عنوان “اتصال اینترنت با & قابل حمل کانون”. در واقع مهم نیست که گوشی شما با استفاده از شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن اتصال اینترنت گزینه در تنظیمات.

آیا شما یک ابزار عجایب? سپس بازدید gadgetreviewsng جالب و اسباب بازی سرد و سرگرم کننده است.

[ad_2]