بهتر است نوزاد صندلی ماشین بخرم ؟

[ad_1]

همه والدین در بازار برای یک ماشین کودک صندلی باید همان نظر اولیه در ذهن فرزند خود ایمنی است. اما به دلیل طیف گسترده ای از گزینه های موجود انتخاب یکی از بهترین برای کودک کار آسانی نیست. در بهترین صندلی ماشین برای شما است که به سادگی یکی که کاملا متناسب با بودجه خود و البته کودک که از آن استفاده خواهد شد. پس چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که خرید بهترین و امن ترین صندلی ماشین کودک.

ایمنی – در ما همه صندلی ماشین کودک نیاز به پرش از روی مانع مجموعه ای از فدرال تست تصادف. برخی از مارک های ارائه ویژگی های اضافی است که اجازه می دهد تا برای نصب راحت مثل غیر چرخاندن تسمه و یکپارچه قفل کردن کلیپ. به عنوان حتی barest و ارزانترین واحد در دسترس ممکن است به تصویب اولیه آزمون, و به عنوان مثل در نظر گرفته ممکن است به طور کلی به عنوان امن ویژگی های اضافی ممکن است ارائه ایمنی اضافه شده البته برای هزینه های اضافی. همچنین مطمئن شوید برای بررسی تاریخ از هر گونه دست دوم ایمنی خویشتن داری شما ممکن است ارائه شده توسط دوستان و یا خرید از یک گاراژ فروش eBay و غیره. هرگز استفاده از یک صندلی ماشین است که درگیر در یک تصادف! کمربند ایمنی ایمن U. S. A. دارای یک فرم شما می توانید برای استفاده از این به نام “صندلی ماشین معاینه آنلاین” همچنین “داستان های شخصی” بخش بزرگ به عنوان خوانده شده.

به یاد داشته باشید… هنگامی که در شک و تردید نیست!

مناسب مناسب برای نوزاد انتخاب واحد به خرید خود را با سن کودک وزن و قد در ذهن است. برای مثال نوزاد صندلی که رو به عقب تنها هستند ایده آل برای استفاده با نوزادان تا 30 و 35 پوند, بهترین مدل من پیدا کرده اند که خواهد فرزند خود را به 35 پوند است Graco Snugride 35. در حالی که تبدیل خوانده شده مدل را می توان در عقب رو موقعیت تا زمانی که کودک از حدود 45 پوند تنها مدل من پیدا کرده اند که به 45 پوند است Diono رادیان RXT تبدیل صندلی ماشین. اگر چه مطالعات اخیر نشان داده است که اگر کودک زیر 2 گردن خود است که هنوز به اندازه کافی قوی برای حمایت از این سر در صورت تصادف. یک کودک زیر 2 75 درصد کمتر احتمال دارد به متحمل شدن آسیب جدی و یا مرگ هنگامی که در یک عقب رو صندلی تا مطمئن شوید که صندلی شما خرید مناسب است مورد استفاده قرار گیرد عقب رو تا زمانی که فرزند شما 2 سال در نظر مهم است. نگه داشتن در ذهن که بهترین صندلی برای کودک شما است که می تواند به او ارائه بهترین حفاظت در حالی که سوار با شما. شما لازم نیست که به نوبه خود او را در سراسر به جلوی موقعیت فقط به خاطر او به یک سن خاص و یا وزن است. بسیاری از مدل های امروز پیشنهاد بالاتر از حد رو به عقب موقعیت که همانطور که در بالا به طور کلی در نظر گرفته امن تر است.

چرا زحمت با صندلی نوزاد هنگامی که گزینه های تبدیل صندلی خیلی بیشتر البته به دلیل نهایی است, ایمنی, بچه های زیر 20 پوند در حال بهتر است در صندلی نوزاد به عنوان صندلی منحنی و پشتیبانی برای برگزاری این نوزاد به درستی در تمام مکان های راست آنها نیز کوچکتر و سبک تر و به طور کلی دارای یک دستگیره برای حمل آسان بنابراین این موجب صرفه جویی در بیداری نوزاد خود را هنگامی که او را از ماشین. کارشناسان معتقدند که نوزادان بهتر است در صندلی نوزاد. بسیاری از والدین مجبور به استفاده از حوله سر استوار و دیگر زیر سازی برای سرپا نگه داشتن نوزاد تا با خیال راحت خود را به عنوان نوزاد در حال شنا کردن در تبدیل خوانده شده صندلی این است که لزوما یک گزینه امن. نقطه ضعف دوره مالی است و فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که اگر آن را به ارزش هزینه اضافی در نهایت خرید بیش از یک نوزاد صندلی. برای جلو رو صندلی و موقعیت مطمئن شوید که به در نظر گرفتن توصیه می شود محدودیت. برای ارتفاع مطمئن شوید که سر کودک حداقل یک اینچ و دو اینچ در زیر صندلی ماشین بالا وقتی جلوی بالای کودک گوش باید البته تحت بالای صندلی.

یک بار دیگر وجود دارد برخی از اطلاعات دقیق در مورد کمربند ایمنی ایمن U. S. A., سایت همچنین “مفید جزوه” دیگری بزرگ بخش.

نصب آسان – بدون دانستن چگونه کار می کند و حتی گران قیمت ترین صندلی بسته بندی شده با ویژگی های ایمنی انجام خواهد شد هیچ چیز برای محافظت از کودک شما. ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت آمار نشان می دهد 3 از 4 صندلی ماشین نیست به درستی نصب شده. بنابراین مطمئن شوید که شما خواندن دستورالعمل و به درستی نصب صندلی قبل از استفاده از. و یا متناوبا شما می توانید آن را دریافت و نصب حرفه ای در یک ماشین صندلی ایستگاه بازرسی. این است که به تضمین می کنند که این دستگاه را به کار به عنوان در نظر گرفته شده. اگر خودتان نصب و راهنما روشن نیست شما همیشه می توانید تماس بگیرید صندلی ماشین تولید کننده و یا خودروساز از اتومبیل خود را و یا هر دو به این ترتیب شما مطمئن شوید که از آن شده است به درستی انجام می شود. قانون آن است که تمام خودروهای تولید شده پس از سال 2002 ساخته شده باید با افسار سیستم (LATCH – پایین مجریان و Tethers برای کودکان) این مجریان به طور دائم متصل به وسیله نقلیه این است که بهترین سیستم برای مهار نوزاد خود را در صندلی. شما می توانید ماشین خود را مجهز آن است که اگر مدل های قدیمی تر. این مهم است که برای به دست آوردن زاویه خم شدن صحیح بنابراین مطمئن شوید که شما با دقت به دنبال دستورالعمل در کتابچه راهنمای دستور العمل این امر به هر دو عقب و جلو رو صندلی. همچنین مطمئن شوید که مهار و تنظیم شده است در راه است که بهترین و امن کودک در صندلی خود را. فقط به دنبال دستورالعمل گام به گام و شما باید خوب است.

مناسب برای ماشین خود را – با سبک های متعددی از صندلی های موجود و نه همه آنها مناسب برای استفاده در ماشین خود را. پیدا کردن یکی که متناسب با صورت چسبیده و محکم زمانی که نصب شده است. مطمئن شوید که وجود دارد این است که زاویه مناسب و با هیچ طرف به طرف دیگر تکان دادن. امن ترین محل برای هر دو عقب و جلو رو صندلی مرکز صندلی عقب در یک موقعیت که در آن متناسب با ایمن مهم است. همیشه مطمئن شوید که وجود دارد این است که یک سیاست بازگشت بنابراین شما می توانید بازگشت به واحد فقط در مورد آن است و نه مناسب. آمازون باید عالی سیاست بازگشت.

عوامل دیگر – مطمئن شوید که دستگاه شما با توجه به است نه بخشی از یک معیوب تولید دسته ای است که در موضوع به یاد بیاورید از قفسه های فروشگاه. عاقلانه است که برای بررسی ، بر روی لینک کلیک کنید برای کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده آن واقع شده است در پایین نوار کناری. همانطور که قبلا ذکر شد یکی دیگر از سایت بزرگ است; کمربند ایمنی ایمن U. S. A. http://www.carseat.org/ این سایت لود شده با اطلاعات برای کمک به ایمنی کودک در حالی که سفر در یک ماشین در آن در سال 1980 تاسیس شد و تنها اختصاص داده شده به کودک ایمنی مسافر است ملی و غیر انتفاعی.

این مهم را نیز می دانیم این قانون در دولت خود را در مورد حمل کودکان در اتومبیل. http://www.childcarseats.org.uk/countries/index.htm این لینک نیز پوشش می دهد از کشورها در سراسر جهان است.

نیز به من گفت: بالا جلوگیری از خرید و استفاده صندلی ماشین کودک, به خصوص اگر شما یک ایده که تاریخ از آن استفاده کنید. به یاد داشته باشید آن است که کودک را ایمنی در معرض خطر در اینجا و آن ممکن است عاقلانه به آن را در معرض خطر فقط برای صرفه جویی چند دلار.

[ad_2]