بهترین بی سیم صدای فراگیر هدفون ؟

[ad_1]

در گذشته تماشای تلویزیون و بازی های مورد علاقه من فیلم بازی و گوش دادن به موسیقی بدون اخلال در خانواده من استفاده می شود به یک مشکل بزرگ است زیرا زمانی که شما زندگی می کنند در یک خانواده بزرگ مانند من همیشه وجود دارد کسی که در اطراف. من شروع به استفاده از به طور منظم فروشگاه خرید هدفون برای لذت بردن از سرگرمی من تجربه اما بسیاری از هدفون مدل که من سعی کردم هر دو درد نکنه گوش من پس از استفاده طولانی مدت و یا آنها ارائه با کیفیت ضعیف صدا و ساخته شده آن را برای من سخت برای لذت بردن از هر شکل از سرگرمی های من بود به. مشکلات من حل شد زمانی که من کشف بی سیم صدای فراگیر هدفون.

Sennheiser RS 130 بی سیم صدای فراگیر هدفون

من اولین جفت Sennheiser, هدفون بی سیم بود کشف هیجان رانندگی BMW برای اولین بار. این شرکت طرح های خود هدفون با همان مهندسی کیفیت که همه شرکت های آلمانی قرار داده و به محصولات خود را. این هدفون پیشنهاد من در کل تجربه غوطه وری بنابراین من می توانید لذت بردن از مورد علاقه من اشکال سرگرمی بدون نیاز به شنیدن هر گونه آزار دهنده نویز زمینه است. چیز زیادی در مورد RS 130 هدفون است که من می توانید آنها را بر روی و لذت بردن از موسیقی مورد علاقه من را در هر نقطه در خانه بدون نیاز به نگرانی در مورد اینکه افسار به من سی دی پلیر و یا سیستم صوتی.

آسان برای استفاده از هدفون

بر خلاف دیگر هدفون که سنگین بپوشند و احساس من با پوشیدن یک کلاه بر روی سر من RS 130 هدفون سبک وزن هستند و احساس بسیار راحت بر روی سر من. همانطور که من در جستجوی بهترین جفت هدفون بی سیم متوجه شدم که بسیاری از این مدل من چک کردن حال پذیرش فقیر اما با Sennheiser, هدفون بی سیم, من می توانید لذت بردن از گوش دادن به موسیقی مورد علاقه و یا شنیدن هر فیلم من تماشای حتی زمانی که من راه رفتن به اتاق بعدی برای چیزی یا حمام استفاده کنید.

آنچه شما می توانید انتظار از این هدفون

Sennheiser هدفون بی سیم حداکثر زمان استفاده از بیست و دو ساعت; این به این معنی است که شما می توانید لذت بردن از آنها را تا یک هفته بدون نیاز به شارژ مجدد آنها. هر جفت از هدفون از این شرکت همراه با یک فرستنده و شارژ گهواره است که باعث می شود شارژ NiMH دارای باتری فوق العاده آسان برای انجام.

نه تنها این جفت بی سیم صدای فراگیر هدفون عالی برای تمام انواع سرگرمی تجربیات آنها نیز برای افرادی که با هواپیما سفر و می خواهید برای جلوگیری از سر و صدای پس زمینه و یا افرادی که مدیتیشن به طور منظم و می خواهید به یک جفت هدفون برای جلوگیری از سر و صدا و حواس او را پرت در اطراف آنها.

[ad_2]