بلوتوث, پخش و بازی-Fi Audio Streaming

[ad_1]

یکی از آخرین روند در خانه تئاتر است که جریان های صوتی خود را به خانه تئاتر گیرنده از خود را iOS یا دستگاه Android. شما می توانید این کار را از طریق یک برنامه و یک اتصال Wi-Fi (پخش و یا بازی-Fi) و یا از طریق بلوتوث. اما این که ساده وجود دارد هزاران راه برای رسیدن صوتی خود را از تلفن خود و یا قرص خود را به بلندگو. من سعی کنید به بیش از راه اصلی این است که در اینجا انجام, اما در نهایت, شما نیاز به درک نیازهای شما و جوانب مثبت و منفی هر یک از روش.

Wi-Fi Audio Streaming

چندین راه وجود دارد برای شما را به استفاده از خود را در شبکه خانگی بی سیم به جریان های صوتی. شما می توانید انتخاب کردن برای یکی از چندین قالب های اختصاصی و یا شما به سادگی می توانید اتصال خود را به لپ تاپ یا کامپیوتر به یک شبکه و با استفاده از DLNA خدمات به جلو و صوتی از کتابخانه خود را. هنگامی که ما صحبت در مورد Wi-Fi جریان, اما ما در حال به طور معمول اشاره به قالب های اختصاصی. بسیاری وجود دارد اما در اینجا چند از رهبران:

Apple AirPlay

اپل پخش یک شبکه Wi-Fi جریان پروتکل است که اجازه می دهد تا شما به راحتی تغییر مسیر موسیقی را از دستگاه iOS خود را به یک سازگار فراگیر گیرنده و یا بلندگو. چیزی که در مورد پخش که باعث می شود جذاب است که به عنوان یک فناوری بی سیم پخش عمل در بالای صفحه اصلی خود را به شبکه های بی سیم موجود. شما فقط اتصال دستگاه خود را به شبکه خانگی خود را و زمانی که شما فعال پخش دستگاه iOS خود را به شما اجازه ارسال موسیقی خود را و یا تصویری برای هر دستگاه سازگار در شبکه است. اگر شما اتفاق می افتد به چند پخش دستگاه های در خانه خود را, شما می توانید جریان را به صورت جداگانه و یا همه در یک بار.

بازی-Fi

بازی-Fi است که متعلق به DTS جدید پخش فرمت های رسانه ای که با این نسخهها کار بر روی دستگاه های سازگار و caters به طور خاص برای آندروید-طراحی دستگاه در بازار است. مانند AirPlay و بر خلاف سیستم های اختصاصی مانند Sonos Play-Fi متصل دستگاه های موجود خود را از شبکه WiFi. تنها در حال حاضر موضوع را با بازی-Fi است که بودن یک تکنولوژی جدید وجود دارد تنها چند دستگاه در حال حاضر حمایت از آن است. بازی-Fi را نیز ندارد همکاری با بسیاری از رسانه های جریان ارائه دهندگان هنوز پس Pandora و Spotify اصلی موسیقی برای ارائه دهندگان برنامه های کاربردی سازگار. برعکس, پخش با این نسخهها کار در تقریبا تمام جریان رسانه ای ارائه دهنده نرم افزار به شما نزدیک به بی حد و حصر منابع از موسیقی است.

با زمان بازی-Fi تکنولوژی پشتیبانی از فایل است که محدود به 16 بیتی 44.1 کیلو هرتز (سی دی) با کیفیت در حال حاضر, اما hi-res audio پشتیبانی تا 24 بیت رزولوشن در راه است.

اختصاصی شبکه های مش

وجود دارد تعدادی از اختصاصی مش شبکه که سوار بالای موجود خود را در شبکه WiFi برای اتصال دستگاه های. یکی از محبوب ترین است Sonos که انواع بلندگو و صفحه یا unpowered نقاط دسترسی که می تواند شبکه های درون خانه را به بازی موسیقی. آنها حتی یک soundbar و توانایی (با آخرین به روز رسانی) به repurpose موجود Sonos بلندگو برای استفاده به عنوان فراگیر کانال.

اختصاصی مش شبکه های تقریبا جهانی بیا با هم محدودیت ها و هزینه. آنها محدود به یک تولید کننده و پس از انتخاب محصول خود را به احتمال زیاد به رشد بسیار آرامی. سیستم های اختصاصی نیز به طور معمول بسیار گران قیمت هستند چرا که آنها طراحی شده به عنوان یک اکوسیستم به خود با ویژه نرم افزار کنترل و ویژگی های منحصر به فرد در دسترس نیست بر روی سیستم های دیگر. Denon HEOS بلندگو شبیه به این نوع سیستم به جز که بر خلاف Sonos آنها سوار بالای موجود خود را در شبکه WiFi.

Bluetooth Audio Streaming

فن آوری بی سیم Bluetooth یک استاندارد طراحی شده برای فواصل کوتاه (با استفاده از این یک گروه از 2.40-2.48 GHz) تا 30 فوت است.

شما ممکن است فکر می کنم بلوتوث صوتی جریان است یک “designation”. آن را نمی. وجود انواع نسخه ها و پروفیل اما ما می تواند کمک به روشن کردن رایج ترین مشخصات استفاده می شود برای جریان های صوتی. آخرین نسخه بلوتوث است که تقریبا همیشه بهترین و نیاز به حداقل مقدار از راه اندازی, شما با دادن انعطاف پذیری بیشتر و ارائه بالاترین کیفیت صوتی.

نمایه توزیع صوتی پیشرفته (A2DP)

شما ببینید A2DP تعیین زیادی هنگامی که شما نگاه بلوتوث بلندگو و دستگاه پخش صوت. A2DP اشاره به سادگی به بلوتوث طراحی شده برای انتقال صوتی استریو. آنچه واقعا مهم برای تعامل با کاربر راه اندازی و ویژگی های این نسخه است. شده اند وجود دارد, هفت, اما آخرین V. 4.

بلوتوث V. 4 نیز به نام “بلوتوث هوشمند” و خارج شده از سال 2010. این تکنولوژی از استاندارد بلوتوث و همچنین وای فای مبتنی بر بلوتوث با سرعت بالا و بلوتوث کم انرژی پروتکل های. وجود دارد دو مشکل بزرگ با بلوتوث که آن را نگه داشته از اینکه واقعا به تصویب رسید به عنوان یک پیشرو صوتی بی سیم استاندارد در گذشته است. برای یک, آن را در اصل طراحی شده به عنوان یک جایگزین Ethernet و کابل USB اتصال اینترنت دستگاه های با هم بر روی یک میز. که بدان معنی است که محدوده اتصال بود نه ذاتی در طراحی. با حد 30 سر پا, بلوتوث های صوتی است که به طور طبیعی محدود در چگونه آن را می تواند در کل خانه سناریو. یکی دیگر مرتبط با موضوع اتصال. بلوتوث اجازه می دهد تا برای هزاران جفت شدن روش های از رمز عبور تایید به نزدیکی اتوماتیک جفت شدن دستگاه. آن است که هنوز crapshoot که به عنوان سیستم هر دستگاه خاص استفاده خواهد شد و چه آسان یا دشوار خواهد بود برای اتصال. در چند سال گذشته بسیاری جدیدتر بلوتوث دستگاه استفاده بهتر و راحت تر کشف روش.

Apt-X با کیفیت بالا صوتی بلوتوث

دومین مشکل بزرگ با بلوتوث کیفیت صدا. بلوتوث صوتی است که به مراتب پایین تر در کیفیت فشرده سازی lossless جریان بیش از فای. برای مبارزه با این تولید کننده-لایه های خاصی اضافه شده است برای فعال کردن قابلیت در دسترس نیست به طور پیش فرض در استاندارد بلوتوث. از این دستور Apt-X به نظر می رسد بهترین ارائه نزدیک به کیفیت lossless اما هنوز بهینه سازی جریان را به حساب پهنای باند مورد نیاز از فرمت.

Apt-X به ظاهر دوباره ساخته شده بلوتوث به یک جریان ماندگار روش خاص برای دستگاه های قابل حمل و رایانه های شخصی متصل.

بلوتوث در مقابل “دیگری” پخش فرمت های

پس از برگشت به ما موضوع اصلی این موضوع این است که حس می کند برای جریان های صوتی. اگر شما به دنبال کیفیت صدا و سپس با فشرده سازی lossless جریان با وضوح بالا از رسانه های جریان راه رفتن است. Apt-X Bluetooth متناسب در اینجا, اما آن را نیاز به یک کمی بیشتر نزدیکی به میزبان خود سیستم AV.

پخش و همچنین اجازه می دهد تا برای 44.1 kHz با فشرده سازی lossless استریو جریان است و می تواند یک ابزار بزرگ ارسال و دریافت رسانه های جریان خود را بیش از شبکه های بی سیم موجود.

چه شما احتمالا می خواهید برای جلوگیری از, اگر, با کیفیت است و هدف شما این است که استاندارد بلوتوث در جریان است. سهام بلوتوث بسیار اتلاف متوسط و بزرگ وجود دارد تفاوت بین آن و با فشرده سازی lossless فایل. تفاوت در این است که بیش از یک کمی قابل توجه است. متاسفانه گزینه های دیگر خود را در حال رفتن به یک کمی بیشتر اختصاصی با پخش پیشرو و بازی-Fi را فقط شروع به خارج شدن از ستاره شرق و به دنبال امیدوار. البته اختصاصی پخش موسیقی سیستم نیز یک گزینه است اما آنها به طور معمول گران و ارائه محدود به طیف وسیعی از سخت افزار است که سازگار با شبکه جریان های صوتی سیستم.

[ad_2]