برو هوشمند با صفحه اصلی اتوماسیون

[ad_1]

مستمر پیشرفت و زرق و برق تکنولوژی هرگز متوقف به مات و متحیر کردن ما هنوز ابتدایی ترین مانع مواجه با هر مشتاق مشتری (به خصوص در بافت) است که “من پول ارزش آن را دارد؟” آیا تا به حال فکر می کنم که اتوماسیون خانه است فقط یک عجیب چشم نواز contrivance بدون تحمل هر گونه فوتی و فوری نیاز دارد و یا عواقب ؟ اگر چنین است, سپس آن زمان برای شما را به تجدید نظر و آگاهانه ایده به آنچه به عنوان اتوماسیون خانه است و چگونه حیاتی آن است که در زمینه جیب پسند لوایح انرژی و smart security از سیستم شما.

تکنولوژی است که باعث می شود صفحه اصلی اتوماسیون ممکن است می تواند طاقت فرسا. در این مقاله ما de-رازی این منطقه برای شخص غیر روحانی.

تقویت درک خود را از صفحه اصلی اتوماسیون

بدون رفتن به مقدار اصطلاحات صفحه اصلی اتوماسیون اشاره به استفاده از فناوری برای نظارت و کنترل آیتم های مختلف در اطراف خانه خود را. تصور کنید چه می شود اگر همه چیز (نه فقط کامپیوتر و گوشی های هوشمند) اما چراغ, لوازم, الکتریکی, درب, قفل, سیستم های نظارت ، همه می تواند افسار با هم به یک کنترل از راه دور شبکه? “خانه های هوشمند” است که معمولا تا حمایت های اتصال به اینترنت و سرویس های ابری و آنها بخشی از آنچه مدرن روز این صنعت خواستار “اینترنت اشیاء” (IoT). صفحه اصلی اتوماسیون سیستم معمولا دارای 3 مولفه:

سنسور: برای تشخیص تغییرات در درجه حرارت, ولتاژ, روز روشن, و غیره

کنترل: برای ارسال و انتقال اطلاعات به عنوان مثال. کامپیوتر و گوشی های هوشمند و غیره.

محرک: برای کنترل مکانیزم سیستم اتوماسیون.

آنچه می تواند به صورت خودکار?

طور کلی اتوماسیون می تواند طیف وسیعی از نمونه های دنیوی حوادث (مانند برنامه نویسی خود را قفل درب جلو به شما اجازه می دانم زمانی که کودک خود را می گرداند از خانه) به حوادث مانند گرفتن یک پیام متنی هنگامی که سیستم امنیتی خود را به خطر انداخته است! اما در حال حاضر, اجازه دهید بحث در مورد اتوماسیون مربوط به مصرف برق خود را به عنوان شرح زیر است:-

روشنایی: سنسورهای حرکتی برای تغییر در چراغ های زمانی که مورد نیاز و خاموش کردن زمانی که اتاق خالی است. Ex. سنسور مبتنی بر Led است که تغییر به طور خودکار خاموش

گرمایش/سرمایش: دستگاه های هوشمند به یاد بگیرند که خود را ترجیح دما و همچنین زمانبندی.به طور خودکار زمانی که شما دور از خانه

لوازم و تجهیزات کنترل: Stand-by قدرت کنترل با قدرت هوشمند تخته است که به طور خودکار خاموش هنگامی که دستگاه در حالت عامل.

انرژی نظارت: اطلاعاتی در مصرف انرژی (شناخته شده از متر هیئت مدیره) منتقل شده است به صورت بی سیم به یک کنترل کننده است که اجازه می دهد تا کاربر برای مشاهده هزینه برآورد گلخانه ای انتشار و همچنین انرژی های تجدید پذیر تولید شده توسط سلول های خورشیدی PV.

بهره وری انرژی

پس این روند از آنچه که در بالا مورد بحث هر دستگاه الکتریکی می تواند به طور خودکار صفحه را هنگامی که مورد نیاز نیست. بنابراین خودکار خانه ها بیشتر انرژی کارآمد تر از خانه های معمولی.صفحه اصلی انرژی کارآمد می تواند اصلاح مقدار صرف شده در اتوماسیون در عرض دو تا سه سال از کاهش مصرف برق. برخی از مطالعات نشان داده اند که شما می توانید لذت بردن از تا 40-60 ٪ کاهش در مصرف برق خود را با اتوماسیون خانه.

در یک نتیجه گیری توجه داشته باشید ما ممکن است می گویند که با ظهور تجهیزات مدرن و تکنولوژی اتوماسیون خانه در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر مقرون به صرفه و سفارشی برای خرید به جای اینکه محدود به مرفه ، نه تنها آن را اطمینان از امنیت و دنج زندگی اما در اجرا دیگر آن کمک می کند تا شما را به رفتن سبز توسط این موجب صرفه جویی در انرژی و سازگار با محیط زیست دوستی.

[ad_2]