برهنه Bunjee پریدن

[ad_1]

طناب از ارتفاع بپرم, وارد مرحله جدید و البته نه در همه جا در دسترس است با طناب از ارتفاع پریدن با یک تفاوت است. برهنه. اگر چه این برای تلفن های موبایل دیوانه وجود دارد هزاران نفر از افرادی که این تجربه را داشته اند.

البته بومی انجام شده است این مراسم برای سال ها با لباس بسیار کمی. اما در جامعه امروز در نظر گرفته شده است بطور قابل توجهی بیشتر عجیب و غریب.

شاید وجود یک بدوی و غریزی از جاذبه های است که به ارمغان می آورد مردم را به انجام برهنه, طناب از ارتفاع می پرد. این نوع از مردم برای شرکت در این تنوع ورزش احتمالا به هر حال طبیعت و یا حتی nudists اما البته کسانی هستند که در هر چالش.

یک مضمون مشترک در حال ظهور برای رویدادهای خاص است که از یک زن و شوهر انجام برهنه پشت سر هم پرش. این صرفا یک پرش که در آن دو نفر رفتن هم معمولا افسار رو هر یک از دیگر. بسیاری از زوج هایی که انجام داده اند این تجربه وجود دارد که می گویند قطعی پیوند است که طول می کشد محل های آدرنالین راش مانند هجوم مرگ, پرش, به خصوص در, برهنه.

وجود دارد گاهی اوقات یک مزیت مالی در رفتن برهنه و این تبلیغات است که آن را فراهم می کند به پرش شرکت و در نتیجه گاهی اوقات جامپر می توانید به رایگان و یا در هزینه کاهش می یابد.

اینها معمولا رویدادهای خاص به طوری که عموم مردم نمی شوکه برهنه دیدن بدن از طریق هوا پرواز. این وقایع فراموش جذب تبلیغات و شاید وجود تمایل برای برخی از مردم برای انجام این کار آنها را تحسین کسانی که به انجام و یا شاید آن را فقط یک منحرف سرگرمی.

[ad_2]