برنامه ریزی برای شرایط اضطراری شرایط مالی

[ad_1]

اورژانس مالی شرایط می تواند اتفاق می افتد به هر کسی و هر مالی تنظیم ورزش است نه ایده آل و بدون برنامه ریزی برای چنین موارد است. کل ایده داشتن یک صندوق اضطراری است که به ارائه یک کوسن در برابر هر گونه هزینه های غیر منتظره.

این اطمینان خواهد داد آن را ندارد هر گونه تاثیر منفی بر وضعیت مالی شما را می کند و rip کردن کل امنیت مالی.

وجود دارد بسیاری از شرایط است که می تواند یک اورژانس مالی مانند یک بیماری ناگهانی تصادف, اورژانس های پزشکی, اورژانس تعمیرات خانه, از دست دادن یک کار اضطراری تعمیرات ماشین و خیلی بیشتر.

دلیل اصلی برای داشتن یک صندوق اضطراری بسیار روشن است زیرا زمانی که یک فرد می افتد به یک وضعیت اضطراری مالی آنها را مجبور به شکستن پس انداز خود را و یا ایجاد یک مصالحه به دریافت پول مورد نیاز است.

آن را نادر برای پیدا کردن افرادی که فقط از کارت اعتباری خود را و ضربه تند وشدید زدن برای پول نقد. مخالفت با محبوب نظرات کارت های اعتباری در حال بدترین راه برای صندوق هر گونه شرایط اضطراری مالی. سریعترین راه برای دریافت هزاران دلار خود را برای به دست آوردن یک وام خودرو عنوان آن است که یک راه حل دراز مدت اما راه حل کوتاه مدت است.

در شرایط که در آن شما گرفته ام یک پیشرفت پول نقد با کارت اعتباری خود را برای به دست آوردن پول مورد نیاز شرکت کارت اعتباری شما شارژ خواهد شد یک پیشرفت پول نقد هزینه با نرخ بهره. این است که بسیار پر هزینه است به قرض گرفتن و مدیریت امور مالی برای مواقع اضطراری است.

بنابراین چه چیزی است که بهترین میزان است که باید کنار گذاشته به عنوان اورژانس پول ؟ متنوع وجود دارد نظرات خود را در مورد آن. حرفه ای برخی از کارشناسان معتقدند که حداقل 3-6 ماه ارزش از درآمد ماهانه باید در کنار مجموعه ای از وضعیت های اضطراری است. این مقدار می تواند متفاوت باشد با توجه به وضعیت تاهل اندازه خانواده و شیوه زندگی است.

هر کس باید ذخیره برخی از پول اضافی در مورد شرایط اضطراری. اما این مقدار برای رزرو بستگی به درآمد و هزینه های ماهانه. مقدار مورد نیاز است که برای بودجه اضطراری خود را به بحث باز است حداقل مقدار باید به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خود را برای زندگی روزانه به مدت حداقل 3 ماه. این نیز ایده آل برای صرفه جویی برای 6 ماه حتی اگر برخی از مشاوران مالی توافق در یک سال ارزش پول نقد.

این بودجه باید در کنار یک ابزار است که به راحتی در دسترس زمانی که مورد نیاز است. این می تواند پول در یک حساب بانکی پول نقد مایع بودجه و یا سپرده ثابت. این اطمینان خواهد داد این صندوق است که همیشه در دسترس فورا و یا در یک دوره کوتاه زمانی که مورد نیاز است.

که در آن برای نگه داشتن پول نقد

شرایط خود و آنچه که می تواند به شما ارائه صلح از ذهن عوامل است که می تواند کمک به شما در تعیین محتاط چگونه شما می خواهید. نگه داشتن خود را به صندوق اضطراری در جایی است که امن و قابل دسترس از آنجا که شما ممکن است نیاز به دریافت پول نقد در یک عجله در هنگام اضطراری مطرح می شود. بهترین گزینه شما برای باز کردن حساب بازار پول یا حساب پس انداز. اما همیشه بررسی پیشنهاد خود را با توجه به نرخ بهره حداقل تعادل و شرایط دیگر.

هنگامی که شما فکر می کنم شما به اندازه کافی ذخیره شده شما می تواند به توقف. شما هم اکنون می توانید خواب راحت تر کنید و سعی کنید برای شروع قرار دادن اضافی خود را به صرفه جویی در بالاتر بهره و کمتر در دسترس حساب و یا سرمایه گذاری.

[ad_2]