برقی دمنده برف راهنمایی: 4 نکته برای بهترین عملکرد را از خود برقی دمنده برف – قسمت 1

[ad_1]

اولین چیزی که شما را پس از تحویل از خود sparkly اسباب بازی جدید به خوبی در این مورد برقی دمنده برف, پاره کردن جعبه جدا آن را خارج فشار بسیار مفید دکمه start whizz آن را در اطراف در برف و پس از آن تعجب می کنم که چرا آن را کاملا به عنوان خوب به عنوان شما فکر می کنید آن خواهد بود.

نکته 1 – دستورالعمل ها را بخوانید!

من خوانده ام و شنیده ام داستان های بسیاری از نا امید عامیانه به دلیل براق جدید برقی دمنده برف نمی انتخاب کنید تا به عنوان فکر و یا آن را نمی کند پرتاب برف تا آنجا که آنها امیدوار بود خوب نه بار از 10 به این دلیل که آنها تا به حال خواندن دستورالعمل. نه مثل شما فقط خریداری $10 ماشین کنترل از راه دور وجود دارد چک انجام می شود و دستگیره برای رفع درستی قبل ‘بازی’ با ماشین جدید.

نکته 2 – آیا اصرار بر انصراف را به طور کامل لخت پیاده رو مگر اینکه شما می خواهید به صرف پول جایگزین زداینده و چرخ دنده های حلزونی!

گوش دادن برقی snow blowers فوق العاده ماشین آلات و سرگرم کننده بیش از حد, اما اگر شما سعی کنید به خراش هر اونس آخرین برف خاموش خود را در پیاده رو جلوی راهرو و یا هر آنچه در آن ممکن است تیغه ها را من مطمئن هستم که در تماس با سطوح سخت و قطعات را بسیار به سرعت.

نکته 3 – جلوگیری از حرکت عمودی!

در رابطه با دو مورد اول راهنمایی استفاده مناسب از برق خود را از برف ماشین کمک خواهد کرد که آن را برای زنده ماندن بسیاری از زمستان برفی ماه و باعث کمتر هزینه های جایگزینی. و همچنین به عنوان خواندن دستورالعمل و نگهداری از سطوح سخت نام پیاده رو, این عالی دستگاه باید استفاده نمی شود در موقعیت عمودی اگر شما می خواهید آنها را به آخر سعی کنید به اجتناب از آن در دسترس نباشد. شما معمولا می توانید بگویید هنگامی که یک مشکل وجود دارد با سر سنگ زنی ماشین است فریاد

نکته 4 – طناب مدیریت!

هنگامی که با استفاده از برقی دمنده برف بند ناف مدیریت ضروری است وجود دارد سناریوهای مختلف است که شما می خواهید برای جلوگیری و برخی از شما می خواهید برای اعزام به دریافت بیشتر از شما براق و ماشین آلات. هر اجرا از بند ناف بیش از 200 فوت در حال رفتن برای کاهش قدرت و با استفاده از سنج بند ناف همان را انجام خواهد داد و با استفاده از حداقل 14 سنج سیم برق را نفی این موضوع است. بند ناف را گاهی “رها کردن” توسط اتصال بند ناف با توجه به جهت و با استفاده از طناب افسار عرضه شده با دستگاه طناب را رها نمی کردن. در حال اجرا بیش از بند ناف اغلب جم دیلم زمانی که شما می توانید ببینید که این اتفاق ممکن است به نوبه خود دستگاه خاموش و با خیال راحت نقل مکان طناب. البته این هیچ مشکل به عنوان شما می دانید که خود را براق برقی دمنده برف همیشه شروع اولین زمان ،

نگاه کردن به من بعدی برقی دمنده برف نکات بالا به زودی.

[ad_2]