بررسی Sportcraft تردمیل

[ad_1]

Sportcraft تردمیل قطعا کم پایان ، حتی اگر شما می خواهید ورود به سطح مدل این شرکت محصول ممکن است راه رفتن است. شما باید اول کار یک بررسی دقیق از Sportcraft تردمیل; آنها تا به حال یک مشکل تاریخ است.

آقای خاص والتر Holdstein تاسیس Sportcraft با مسئولیت محدود در سال 1926. این شرکت شروع به تولید عمدتا در محیط داخلی و فضای باز بازی مانند تنیس روی میز و tetherball. آن را هنوز هم در تولید این بازی امروز. بیش از 30 سال گذشته تقاضا برای تجهیزات ورزشی خانگی است و به سرعت گسترش یافت اما آن را تا سال 2001 که Sportcraft رو به عمل و حمل آن برای اولین بار موتور تردمیل.

هنگام تهیه تردمیل شرکت خط Sportcraft شده است به عرضه مدل های ارزان, ارزان, ارزان و به جرم فروش آنها را از طریق خرده فروشان مانند K-mart و Wal-mart.

به این منظور Sportcraft تردمیل ساخته شده در خارج از کشور در مکان هایی مانند چین و تایوان است. با وجود همه آن واحد بودن نه جذاب زمانی که شما برای اولین بار بازیگران چشم خود را بر آنها مواد مورد استفاده در ساخت و ساز ارزان و کیفیت ساخت همواره در سوال.

تلاش برای تولید انبوه low-end مدل های بسیار ارزان آسان نیست. این چیزی است که Sportcraft پیدا کرده است به هزینه های آن با دامنه خود را از ارزان تردمیل.

در سال 2005 به وجود آمده به یاد بیاورید برای Sportcraft Tredex 6.0 به Tx440 و Tx550. این واحد را شتاب بدون هشدار باعث به کاربران برای به سقوط و حفظ صدمات. این شرکت با دریافت حداقل 110 گزارش غیر منتظره شتاب. به عنوان اگر به یاد می آورد از سال 2005 به اندازه کافی بد نیست بیشتر وجود دارد به یاد بیاورید در سال 2006.

فروش ارزان تردمیل که خرابی و آسیب نیست جواب خوبی برای این شرکت آینده در تو رفتگی در دیوار از صنعت تناسب اندام.

وجود دارد هیچ چیز خوبی برای گفتن در مورد Sportcraft تردمیل?

این همه بد نیست. آنها بسیار ارزان است اما فراموش ارائه به مشتریان بالقوه بسیاری از ویژگی های. شما شیب قوی قدرت موتور برای کلاس خود و بالا حداکثر سرعت. Sportcraft TX 7.0 تردمیل همراه با 2.75 اسب بخار موتور 19″ x 55″ عرشه 10 درصد شیب. طراحی شرکت واحد نگاه براق و کاربران همچنین می توانید چیزهایی مانند یک گام شمار و 6 از پیش تعیین شده برنامه های تمرین با Sportcraft 7 تردمیل.

اما نمی beguiled این ویژگی ها است. به یاد می آورد از سال 2005 و 2006 باید همیشه در ذهن.

همه چیز درست میشه در حال حاضر ؟

متاسفانه Sportcraft تردمیل شناخته شده به بدترین طراحی الکترونیک در صنعت. این چیزی است که تردمیل دکتر تا به حال به می گویند: “همانطور که ما اظهار داشت: دو سال پیش خود را طراحی الکترونیک بدترین ما تا به حال دیده بود بر روی تردمیل…’

به عنوان اگر به زیر خط فقیر کیفیت ساخت آن محصول گارانتی فقیر متشکل از 10 سال برای قاب 1 سال برای موتور 1 سال برای تمام قطعات و 90 روز برای کار خدمات. هر تولید کننده که می خواهد به اعتماد مصرف کنندگان آن تجهیزات ارائه خواهد شد گارانتی حداقل 3 سال در قطعات و طول عمر در قاب.

پس چه امتیاز من به Sportcraft تردمیل? پس از خواندن بررسی بالا من فکر می کنم شما می دانید که من اصلا رای آنها در همه. من شما را با این اظهار نظر از تردمیل دکتر: “ما انتظار داریم که آنها را به ادامه انبوه, بازاریابی, بازی, جداول و مانند آن اما ما معتقدیم آنها باید دور ماندن از ساخت تردمیل.’

[ad_2]