بررسی فیلم “Charlie Bartlett” یک Rollicking Pied Piper داستان در مورد یک نوجوان Coming-Of-Age

[ad_1]

فیلم “Charlie Bartlett” یک rollicking pied piper داستان خوش خرابکارانه به اندازه کافی برای جذب جوان فیلم را برانگیخت و در عین حال دارای اخلاقی فیبر برای به دست آوردن تمجید از بیشتر مخاطبان است. در این نوجوان coming-of-age فیلم محبوبیت مرکزی تم و تلاش های مدیر جون نظرسنجی و فیلمنامه Gustin نش ایجاد کرده اند کاریزماتیک اصلی است که تمام مواد تشکیل دهنده از یک تابستان-زمان ضربه.

در صحنه باز ما می دانیم آنچه 17 ساله Charlie Bartlett (Yanton Yelchin) می خواهد پذیرش. این معما از مشکل خود برای او معتقد است که دوستی و پذیرش بر دیگران خشنود. هنگامی که او مجبور است در خارج از معتبر مدرسه شبانه روزی برای ساخت ID جعلی را برای دانش آموزان همکار خود را خارج از لمس مادر (Hope Davis) ارائه می دهد کمی در راه هدایت است. او با ثبت نام در مدارس دولتی محلی و سفر در ویژه اد مدرسه, اتوبوس برای جلوگیری از تمسخر برای ورود به خانواده limo. پس از ضرب و شتم توسط قلدر مدرسه (تایلر هیلتون) چارلی به سرعت یاد می گیرد که کلید بقا و محبوبیت نهفته در ارائه قدرت پردازش به دانش آموزان همکار خود را. هنگامی که روانپزشک تجویز ریتالین برای عدم تمرکز و او تجارب کنار می گذارد او پس از بازدید یک راه جدید برای به دست آوردن نظیر چاپلوسی توزیع مواد مخدر. اما چارلی به زودی متوجه می شود که مشکلات دانش آموزان همکار خود را نمی تواند حل شد از طریق دارو به تنهایی و embarks در یک کار جدید به عنوان یک درمانگر. دفتر او در اصطبل پسر حمام و صحنه های وجود دارد تند و تلخ و در عین حال هنوز هم خنده دار است. آنها التماس کردن تصاویر از یک اعترافی به عنوان احزاب در کنار هم نشستن از هم جدا شده توسط یک غرفه پارتیشن.

چارلی خیلی دوستانه با سوزان (کت دنینگ) که اتفاق می افتد به دختر مدیر مدرسه و پدر و مادر تنها (رابرت داونی جونیور). داونی دچار اعتیاد به الکل و همچنین مسائل مربوط به ارتباطات با دختر خود. نیز وجود دارد که مشکل از دوربین های مدار بسته در فراگیری یک استعاره برای, الکترونیکی, اتصال اینترنت با نوجوانان امروز تحمل است. در این کمدی مشکلات و مسائل دشوار را به ارمغان آورد نور در یک طنز آمیز و هوشمندانه است. و در حالی که این فیلم بازدید در دست-استفاده از داروهای تجویزی به عنوان راهی برای درمان مشکلات نوجوان را نیز به ارمغان می آورد تا عدم ارتباط بین پدر و مادر و بچه ها خود را به عنوان به خوبی به عنوان مدیران مدرسه.

Anton Yelchin نقش چارلی با سبکی و جذابیت برنده شدن بیش از دانش آموزان همکار خود را به عنوان به خوبی به عنوان فیلم را به مخاطب است. رابرت داونی جونیور نقش مدرسه در اصل و چندبعدی است و زنده با نمایشی undercurrents. استرس کار بالا بردن یک دختر نوجوان و رو به بدن دانش آموز است که گوش دادن بیشتر به چارلی و از ایجاد بسیاری از آشفتگی. قلدر مدرسه به عنوان به تصویر کشیده شده توسط تایلر هیلتون دارای سخت بیرونی روکش اما زیر است آسیب پذیری از یک اشتباه ، چارلی علاقه عشق سوزان با بازی دوست داشتنی و نفسانی کت دنینگ دلیرانه در پشتیبانی از خود را باعث می شود و حتی او را تبدیل به یک غیر باکره.

در حالی که فیلم از سوراخ طرح داستان را هنوز هم بازدید با تعدادی از بینندگان به خصوص جوانان در حال رشد در امروز تکه تکه خانواده. در خانواده هایی که در آن وجود دارد هیچ زمان و یا همدلی برای گوش دادن به رسیدن و برقراری ارتباط است. و به جوان و یا حتی به مبارزه قدیمی, Charlie Bartlett یک قهرمان است چرا که او طول می کشد در خائنانی اما به سادگی از آنجا که او حاضر به گوش دادن. زمانی که او می گوید: “آیا شما می خواهید به صحبت در مورد آن” از آن باز می شود درب به محبت و درک و اغلب پیدا کردن راه حل. در پایان چارلی نیاز برای پذیرش است پیشی گیرد و توسط شادی او می یابد و در کمک به دیگران است.

فیلم به کارگردانی جان نظر سنجی نوشته شده توسط Gustin نش و ستاره Anton Yelchin, رابرت داونی جونیور, Hope Davis, کت دنینگ تایلر هیلتون و Mark Rendall. فیلم به ضرب گلوله کشته شد در تورنتو کانادا lenser پل Sarossy. زمان در حال اجرا است 97 دقیقه. Rated R برای زبان مخدر محتوا و مختصر برهنگی. موجود در دی وی دی.

[ad_2]