باتری چکمه: منبع انرژی جایگزین برای آمازون اکو

[ad_1]

آمازون اکو تبلیغ به عنوان پرفروشترین صدای فعال بلندگوی بی سیم و دستیار دیجیتال شخصی. بسیاری از صاحبان این دستگاه استفاده از آن برای بیش از گوش دادن به موسیقی و یا درخواست جالب سوالات و درخواست ها. دیگر برنامه های کاربردی عبارتند از قادر بودن برای به دست آوردن و حمل و نقل و سفارش پیتزا و توانایی کنترل یکپارچه دستگاه های هوشمند داخل خانه خود را.

با توجه به Consumer Intelligence Research Partners (CIRPs) آن را تخمین می زند که 3 میلیون واحد از آمازون اکو فروخته شد در ایالات متحده است. اطلاعات حساب نمی برای فروش جدید اضافه شده به خط ضربه بزنید و اکو نقطه. تازگی کنار اکو در حال رشد است در محبوبیت به صورت روزانه. بررسی دستگاه بالاتر از حد متوسط در حالی که مزایای حتی بیشتر تعجب آور است.

آمازون یکی از رهبران در رسانه های دیجیتال, اما آن را نمی باید هر گونه ایده در چگونه به خوبی مصرف کنندگان را دریافت اکو. آن آغاز شده که یک جای خواب مورد تا زمانی که دهان به دهان آن را به یک نام خانگی و نه به ذکر اخیر ظاهر از تبلیغات نشان دادن آن ویژگی های شسته و رفته.

“مهارت” مورد استفاده توسط دستگاه از طریق دستیار دیجیتال در حال به روز رسانی دوره ای و در حال حاضر به خارج از توسعه دهندگان برای اضافه کردن نوآورانه خود را و همچنین به معنی لیست مهارت های فنی بیشتر افزایش. به دلیل اکو برای اولین بار از نوع خود پس به صحبت می کنند آنها را رقبای تقاضاهای مصرانه برای قطعه خود را از پای. مانند گوگل که باید بهتر رابط های تعاملی و البته ظهور مجدد تلویزیون اپل.

تعداد مصرف کنندگان که خود اکو بسیار چشمگیر است. اما بعضی از آنها شکایت در مورد هزینه و ناراحتی از داشتن آن را به حرکت از یک اتاق به اتاق. برای پرداختن به این مسائل آمازون معرفی دو اضافی اکو مدل.

شیر است که نسخه قابل حمل از بلندگو نیازی به وصل مگر اینکه باتری در حال شارژ است. توابع آن همان اکو, اما نه صدا فعال می شود. بحث دکمه فشرده می شود برای تعامل با این دستگاه به این ترتیب نام ضربه بزنید. دیگر عضو جدید است اکو نقطه. آن را به عنوان کوچک به عنوان یک هاکی-جن است اما همان صدای فعال سازی به عنوان اکو. یک بلندگوی بلوتوث یا سیستم استریو می تواند به آن متصل می شود.

من خود را یک اکو, اما آن را به کار به طور موثر وجود دارد باید یک اتصال Wi-Fi و برق است. بدون یا آن را نمی خواهد تابع. به دلیل نیاز به برق و برخی از مصرف کنندگان گرفته اند به خرید یکی برای هر اتاق در خانه خود را. آن را موجب صرفه جویی در زمان آنها را از داشتن آن را به حرکت از یک اتاق به اتاق و انتظار برای آن را به راه اندازی مجدد هنگامی که آن را متصل به برق خروجی.

برخی از مصرف کنندگان در بحث که آیا برای خرید شیر از آن قابل حمل است. اما خوش شانس برای آنها مشورت و تعلل کردند چرا که چند شخص ثالث فروشندگان معرفی لوازم جانبی جدید برای اکو یک باتری بوت یا پایه.

در حال حاضر ممکن است برای لذت بردن از این دستگاه در بیش از یک اتاق بدون نیاز به افسار به یک خروجی برق. اما هنوز هم وجود دارد نیاز به یک Wi-Fi یا اتصال بلوتوث است. چندین باتری چکمه به از را انتخاب کنید با توجه به نیازهای کاربر. محبوب تر از مدل خود را 18 ولت اختصاصی آداپتور برق که شارژ خواهد شد تا 18 ساعت است.

وجود دارد دیگر باتری چکمه های است که می تواند نگه داشتن شارژ به مدت شش ساعت. برای این مدل اکو آداپتور برق بند ناف را می توان مورد استفاده برای شارژ آنها. اکو می تواند مورد استفاده قرار گیرد در حالی که آن را شارژ. باتری باقی خواهد ماند و در حالت آماده به کار تا آن را تخلیه نمی کند در حالی که در وصل.

پایگاه های مناسب به صورت چسبیده در پایین اکو مانند یک فنجان می کند و در حال حاضر بزرگ ، هر دو دستگاه به نظر می رسد به ورق را رو کردن با هم یک بار نصب شده است. پایین چکمه تشکیل شده است از غیر لغزش مواد که ارائه ثبات برای اکو.

یک زن و شوهر از باتری پایه چراغ های LED در جلو برای کم باتری و وضعیت شارژ. قابلیت حمل و راحتی را در این موارد باتری خوش آمدید قدرت جایگزین گزینه برای آمازون اکو.

[ad_2]