این “کارشناسان” در حال گرفتن Crypto همه اشتباه

[ad_1]

بیت کوین به اوج خود رسید و حدود یک ماه پیش در روز 17 دسامبر در بالا از حدود $20,000. همانطور که من نوشتن این cryptocurrency تحت $11,000… از دست دادن در حدود 45 درصد است. که بیش از 150 میلیارد دلار در از دست بازار کلاه.

نشانه بسیار wringing دست و gnashing از دندان در crypto-commentariat. آن را گردن-و-گردن, اما من فکر می کنم “من-گفت-شما-بنابراین” جمعیت دارای لبه بیش از “بهانه سازان.”

در اینجا چیزی است: مگر اینکه شما فقط از دست پیراهن خود را در بیت کوین این مهم نیست در همه. و شانس هستند که “کارشناسان” شما ممکن است در مطبوعات را به شما گفتن نیست چرا.

در واقع بیت کوین تصادف فوق العاده است… این یعنی ما می توانیم همه فقط متوقف کردن فکر کردن در مورد cryptocurrencies در دسترس نباشد.

مرگ از بیت کوین…

در یک سال یا بیشتر مردم نمی تواند صحبت کردن در مورد بیت کوین در خط در فروشگاه مواد غذایی و یا در اتوبوس, به عنوان آنها در حال حاضر. در اینجا به همین دلیل است.

بیت کوین این محصول توجیه نا امیدی. طراح آن به صراحت گفت: cryptocurrency در واکنش به سوء استفاده دولت از فیات ارزها مانند دلار یا یورو. قرار بود آن را به ارائه مستقل نظیر به نظیر سیستم پرداخت بر اساس یک ارز مجازی است که نمی تواند خوار از آنجا بود که یک تعداد متناهی از آنها.

که رویای بوده است jettisoned به نفع خام حدس و گمان است. جالب اینجاست که اکثر مردم در مورد مراقبت از بیت کوین به دلیل آن به نظر می رسد مثل یک راه آسان برای دریافت بیشتر فیات ارز! آنها آن را خود را ندارد زیرا آنها می خواهند برای خرید پیتزا و یا گاز با آن.

علاوه بر اینکه یک راه وحشتناک و ستد الکترونیکی – آن را agonizingly آهسته بیت کوین به موفقیت به عنوان یک نظری بازی ساخته شده است آن را بی فایده به عنوان یک ارز. چرا که هر کسی صرف آن قدردانی بنابراین سریع ؟ که قبول یکی هنگامی که آن را به سرعت مستهلک?

بیت کوین همچنین منبع اصلی آلودگی است. در آن طول می کشد 351 کیلووات ساعت برق فقط به روند یک معامله – که همچنین انتشار 172 کیلوگرم دی اکسید کربن به اتمسفر است. که به اندازه کافی به قدرت یکی از ایالات متحده خانگی برای یک سال. انرژی مصرف شده توسط همه استخراج بیت کوین به تاریخ می تواند قدرت تقریبا 4 میلیون خانواده های ایالات متحده برای یک سال.

تناقض بیت کوین به موفقیت به عنوان یک مد افتاده نظری بازی – نه آن پیش بینی آزادیخواه با استفاده از – جذب دولت شده اند.

چین و کره جنوبی و آلمان و سوئیس و فرانسه اجرا شده اند و یا با توجه به ممنوعیت و یا محدودیت در بیت کوین تجارت. چند سازمانهای دولتی را خواستار اقدام هماهنگ برای مهار آشکار حباب. ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار که یک بار به نظر می رسید به احتمال زیاد به تصویب bitcoin بر اساس مشتقات مالی در حال حاضر به نظر می رسد مردد.

و با توجه به Investing.com: “اتحادیه اروپا در حال اجرای قوانین سختگیرانه تر برای جلوگیری از پول شویی و تامین مالی تروریسم در ارز مجازی سیستم عامل است. آن را نیز به دنبال محدودیت در cryptocurrency تجارت است.”

ما ممکن است یک برنامه کاربردی به طور گسترده ای پذیرفته شده cryptocurrency روزی, اما آن را نمی توان بیت کوین.

… اما افزایش دارایی های رمزنگاری

خوب. گرفتن بیش از بیت کوین اجازه می دهد تا ما را به دیدن جایی که ارزش واقعی دارایی های رمزنگاری نهفته است. در اینجا چگونه است.

برای استفاده از مترو نیویورک سیستم شما نیاز tokens. شما می توانید از آنها استفاده نمی کنید برای خرید هر چیز دیگری… اگر چه شما می تواند فروش آنها را به کسی که می خواستم به استفاده از مترو بیشتر از شما.

در واقع اگر نشانه های مترو بودند در محدود عرضه, پر جنب و جوش در بازار برای آنها ممکن است در بهار. آنها حتی ممکن است تجارت برای بسیاری از آنها در اصل هزینه. این همه بستگی دارد چقدر مردم می خواهم برای استفاده از مترو است.

که در یک کلام این است که این سناریو برای امیدوار کننده ترین “cryptocurrencies” دیگر از بیت کوین ، آنها پول آنها نشانه – “crypto-نشانه” اگر شما خواهد شد. آنها استفاده نمی شود به طور کلی به عنوان ارز. آنها فقط خوب در پلت فرم که برای آنها طراحی شده بودند.

اگر کسانی که سیستم عامل ارائه خدمات ارزشمند مردم می خواهند کسانی که crypto-نشانه و خواهد کرد که تعیین قیمت خود را. به عبارت دیگر crypto-نشانه خواهد شد که ارزش به حدی است که مردم ارزش چیزهایی که شما می توانید آنها را از خود همراه پلت فرم.

که آنها را دارایی های واقعیبا ارزش ذاتی – از آنجا که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن چیزی است که مردم ارزش. این بدان معناست که شما می توانید با اطمینان در انتظار یک جریان درآمد و یا خدمات از داشتن چنین crypto-tokens. انتقادی شما می توانید اندازه گیری است که جریان از آینده بازده برابر قیمت crypto-رمز فقط به عنوان ما هنگامی که ما محاسبه قیمت/نسبت درآمد (P/E) سهام است.

بیت کوین در مقابل هیچ ارزش ذاتی است. آن را تنها یک قیمت – تعیین قیمت توسط عرضه و تقاضا است. آن را نمی تواند تولید آینده جریانهای درآمد و شما می توانید با اندازه گیری هر چیزی شبیه به یک نسبت P/E برای آن است.

یک روز آن را بی ارزش چرا که شما هر چیزی واقعی است.

اتر و دیگر Crypto دارایی های آینده

این crypto-رمز اتر مطمئن به نظر می رسد مانند یک ارز. این معامله در cryptocurrency مبادلات تحت کد ETH. نماد آن است یونانی حروف بزرگ Xi شخصیت. آن را استخراج مشابه (اما کمتر انرژی) روند به بیت کوین ،

اما اتر نیست یک ارز. طراحان آن توصیف آن به عنوان “سوخت برای عامل توزیع نرم افزار پلت فرم Ethereum. آن است که یک فرم پرداخت شده توسط مشتریان از پلت فرم به ماشین آلات اجرای درخواست عملیات.”

اتر نشانه شما دسترسی به یکی از پیچیده ترین محاسباتی توزیع شده و شبکه. این خیلی امیدوار کننده است که شرکت های بزرگ در حال سقوط بیش از همه به یکدیگر به منظور توسعه عملی در دنیای واقعی استفاده می کند برای آن است.

چرا که بسیاری از افرادی که در تجارت آن را واقعا نمی فهمید و یا در مورد مراقبت از هدف واقعی خود قیمت اتر دارای حباب و frothed مانند بیت کوین در هفته های اخیر.

اما در نهایت اتر را بازگشت به ثبات قیمت بر اساس تقاضا برای خدمات محاسباتی می توان آن را “خرید” برای مردم است. که به قیمت نمایندگی ارزش واقعی که می تواند قیمت را به آینده. وجود دارد می تواند بازار معاملات آتی برای آن و تبادل وجوه معامله (Etf) از آنجا که هر کس یک راه برای ارزیابی اساسی آن ارزش در طول زمان است. فقط به عنوان ما با سهام.

چه خواهد شد که ارزش باشد ؟ من هیچ نظری ندارم. اما من می دانم که از آن خواهد شد خیلی بیشتر از بیت کوین ،

توصیه من: خلاص شدن از شر خود را به بیت کوین و خرید اتر در آینده شیب.

[ad_2]