انگلستان بحران بانکی – Nothern سنگ به دنبال کمک از بانک مرکزی

[ad_1]

شمال سنگ یکی از بریتانیا بزرگترین بانک های وام مسکن است که انتظار می رود برای دریافت کمک مالی اضطراری از بانک مرکزی انگلیس امروز احتمالا بیش از £4 میلیارد دلار ($8 میلیارد دلار به عنوان وام مسکن بانک اجرا می شود از پول نقد است و قادر به دست آوردن اعتبار در بازار بین بانکی پول با توجه به ادامه فشار نقدینگی و بانک های خود را قابل ملاحظه وام مسکن وامهای بیپشتوانه کتاب خطرات. به عنوان با قبل از بودجه اضطراری از بارکلیز میزان شارژ توسط بانک مرکزی انگلستان است و انتظار می رود به طور قابل توجهی بالاتر از 5.75% نرخ پایه احتمالا حدود 6.75%.

قیمت سهم به پایین است که توسط 50 ٪ از اوج تنظیم سختی 6 ماه پیش در جریان PE از 6.75 است انتظار می رود افزایش در سود هشدارها و بدهی بد مقررات به بالا اخیر طیف وسیعی از 14 تا 17. مشخصات فنی نمودار به نظر می رسد کف فروش رسیده است, اما ممکن است خون در خیابان به عنوان برخی از مدتها وحشت دارندگان سهام که ممکن است قرار دادن سهام به چند سال اخیر در باز امروز به عنوان یک خطر وجود دارد از یک اجرا در بانک به عنوان محافظ را وحشت برداشت.

بازار اوراکل به طور خاص هشدار داد سرمایه گذاران و محافظ از رشد مشکلات رو به شمال سنگ با توجه به اندازه آن وام مسکن وامهای بیپشتوانه کتاب و آمریکا بیپشتوانه ناشی از بحران وام و اعتبار در 22 اوت 07 مسکن در بریتانیا سقوط بازار در سال 2007 – 2008 و مراحل برای محافظت از ثروت خود را.

سرمایه گذاران : “تجارت در یک PE فقط 7.5 و عملکرد 4% ممکن است در حال حاضر سهام فریبنده به نظر می رسد اما علامت پایین است در پیش بینی خطر بسیار بالاتر از وام مسکن به صورت پیش فرض و repossessions در انگلستان به بازار مسکن شروع به شیرجه بینی. این repossessions (سلب حق مالکیت) در حال حاضر هدف قرار دادن امثال شمال سنگ با انتظارات از سه برابر در نرخ بیش از 6 ماه آینده به عنوان در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. این افزایش در repossessions تاثیر درآمد از انگلستان وام مسکن بانک به عنوان آنها را در هر بزرگتر بدهی های بد مفاد و موضوع سود هشدارهای.

این است که در علاوه بر این به هر سمی ما نخست زیر مربوط به قرار گرفتن در معرض. بنابراین در شمال سنگ مورد PE 7.5 می تواند پرش چند برابر در یک سناریو مورد بدتر. “- ندیم ولایت, 22nd August 07

محافظ : “سرمایه گذاری در بهره ثابت اوراق قرضه صادر شده توسط بزرگ بانک قوی , جلوگیری از مسائل از بانک ها وام مسکن مانند شمال سنگ. نگه داشتن در ذهن است که در انگلستان محافظ را حفاظت در 90 درصد از منابع از اولین 35k سرمایه گذاری در ثابت اوراق قرضه و پس انداز حساب تا سر حد که در ذهن.” – ندیم ولایت, 22nd August 07

در حال پس انداز من امن است ؟

کاملا 100% امن!, خوب خوب تنها £2000 است 100% امن تحت بریتانیا طرح جبران خدمات مالی (FSCS) و سپس بعد از £33,000 محافظت در 90%. بنابراین حداکثر امنیت برای £31,700 پوشش کل سپرده £35,000 بنابراین شما می توانید می گویند آن است که بسیار محتاطانه به اطمینان حاصل شود که شما باید پس انداز بیش از £35,000 با شمال سنگ و یا هر گونه دیگر انگلستان موسسه مالی. البته در اجتناب از بانک ها وام مسکن با انگلستان بیپشتوانه قرار گرفتن در معرض در دسترس نباشد می تواند حتی بیشتر محتاطانه حرکت می کند. اما به طور متوسط برای پس انداز توپ زن کمی وجود دارد نیاز به شروع به وحشت و به دنبال انتقال خود را £3k نقدی ISA حساب های دیگر نسبت به نرخ بهره بالاتر در جای دیگر.

متاسفانه این فقط نوک انگلستان بیپشتوانه رکود مسکن چرخه یخ به عنوان بحران اعتباری است و به سختی شروع به نیش می زنند ! این اما صرف اعتباری بحران nibbles برای شرکت کنندگان در بازار برای میان وعده بر.

واقعی گزش خواهد آمد به عنوان موسسات مالی خود را ارسال گزارش های درآمدی فصلی است که در اکتبر 2007. انتظارات برای حداقل 3 چهارم از بدتر شدن شرایط بازار ، بریتانیا بازار املاک به عنوان پیش بینی در حال حاضر به اوج خود رسید و بحران اعتباری فشار نقدینگی به معنای واقعی کلمه را تضمین می کند یک مارپیچ رو به پایین به خوبی به اواسط سال 2008.

می توانید بانک انگلستان انجام هر کاری برای جلوگیری از اجتناب ناپذیر ؟

به نظر می رسد که بانک های مرکزی برخی از درس های آموخته از گذشته نقدینگی رونق. من آن را می گویند به نظر می رسد که آنها کرده اند اما در ظاهر می تواند فریبنده! آنچه که به احتمال زیاد به رخ می دهد این است که بانک مرکزی را دو خط سخت برای برخی از ماه یعنی آزادی نقدینگی در بالا نرخ بهره برای اطمینان از بانک ها نمی رسد. اما به عنوان اقتصاد شروع به مخزن زیر نصب بحران بدهی های بد از بانک های مرکزی مانند بانک مرکزی انگلیس را خم به سیاستمداران به خصوص در رهبری به انتخابات با پول بسیار ارزان تر است. این خواهد شد در نتیجه افزایش تورم بالاتر از قیمت کالاها و شاید یک سال یا بیشتر در حال حاضر از کلمه رکود تورمی خواهد بود هدف قرار دادن عناوین به طور منظم با فرکانس.

چه چیز دیگری باید انجام دهید در حال حاضر ؟

من می خواهم برای شروع اشاره انگشت در تمام نامزدها به احتمال زیاد برای بانک ها است که می تواند مجسمه نیم تنه طول مارپیچ رو به پایین. اما استراتژی چه کاری انجام دهید برای محافظت از خودتان روشن است و ذکر شده در مقاله قبلی مسکن در بریتانیا سقوط بازار در سال 2007 – 2008 و مراحل برای محافظت از ثروت خود را .

اما من می توانم اضافه کردن اشاره گر مانند پرداخت بدهی های خود را برش هزینه های خانوار و تنوع منابع خود را از درآمد آن آسان تر است گفت: پس از آن انجام می شود. اما این مالی ‘مشکل’ رفتن به دور در هر زمان به زودی و تصمیم گیری توسط افراد در معرض بازار مسکن باید ساخته شده در حال حاضر به جای مجبور می شود پس از طریق شرایط.

در اصل منتشر شده 13 سپتامبر 2007

[ad_2]