انتقال از داخل ساختمان به بیرون آموزش

[ad_1]

بسیاری از مردم استفاده از محیط داخلی اسان برای سگ خود را برای برخی از زمان. عهد به این واقعیت است که حیوان خانگی محصولات در بازار است که در حال حاضر خیط و پیت کردن با بسیاری از انواع سگ های داخلی potties به از را انتخاب کنید. به نام فقط چند: راه حل ساده شروع پرش پد پاسیو پارک ایوان اسان پنت هاوس سگ اسان PetaPotty, WizDog پت پت زوم پارک Ugo سگ احمقانه پچ Pup سر Pee Wee قابل حمل اسان و حیوان خانگی مستراح.

برخی از این محصولات در حال توسعه برای افرادی که می خواهید یک سگ است که به طور دائم تدریس برای از بین بردن در یک نقطه تعیین شده در داخل خانه. اما اکثریت قریب به اتفاق مردم استفاده سرپوشیده اسان فقط برای چند ماه یا بیشتر تا زمانی که یک جوان pup توسعه لازم مثانه و روده کنترل عضلانی به نگه داشتن آن برای مدت زمان بین می رود. قبل از آن یک دوره طولانی حبس منطقه مانند یک حمام است که دردار یا ورزش pen می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که شما نیاز به ترک توله سگ خود را برای طولانی تر از شما می دانم که او یا او می تواند نگه دارید و آن را در جعبه خود را. در این محوطه pup دسترسی به محیط داخلی اسان منطقه است.

بسیاری از افراد در مواجهه با وظیفه انتقال از داخل سالن به آموزش هستند کسانی که با توله سگ. در این مورد هدف این است که معمولا به pup رفتن از استفاده موقت داخلی اسان نقطه به حذف به طور انحصاری خارج است. اما ما قطعا شنیدن از افرادی که در مواجهه با یک چالش دلهره آور; آموزش خود سگ کوچک که آموزش داده شده است برای رفتن اسان در داخل خانه یا در حال حاضر به خارج از منزل و یا هنوز هم سخت تر برای متوقف کردن با استفاده از یک محیط داخلی اسان در دسترس نباشد و به جای آن تنها از بین بردن هنگامی که گرفته شده برای پیاده روی است.

زمانی که من در ملاقات با مردم برای توله سگ, درس من اغلب شروع با درخواست آنان را housetraining اهداف هستند. کسانی که با اندازه متوسط یا بزرگ سگ معمولا بسیار روشنی. آنها می خواهند سگ خود را برای یادگیری برای رفتن احمقانه بی درنگ هنگامی که گرفته شده کافی برای پیاده روی و نه برای از بین بردن داخل خانه. افراد با نژاد نوزادان اغلب به عنوان مطمئن شوید که از خود housetraining اهداف است.

در کامل آموزش سگ های دنیا, مردم با دقت و برنامه ریزی اهداف بلند مدت خود را برای سگ خود را قبل از آنها حتی آنها را به خانه آورد. در مورد انتخاب اسان نقطه را در نظر بگیرید که حتی اگر داشتن یک سگ کوچک در یک محیط داخلی احمقانه به نظر می رسد مناسب آن ممکن است عاقلانه به این به عنوان یک سگ منحصر به فرد اسان منطقه پس در آینده چیزی ممکن است تغییر در زندگی خود را که باعث می شود با داشتن سگ احمقانه خارج ترجیح داده شده است. این می تواند (در میان بسیاری از دلایل) آوردن سگ دیگر به خانواده خود و یا داشتن یک شریک جدید که می خواهد سگ برای رفتن اسان خارج است. در حال بیرون رفتن برای پیاده روی می توان چنین غنی سازی بخشی از زندگی یک سگ (جسمی و ذهنی) است که آن را شرم آور نیست که این بخشی از سگ در زندگی روزمره. بنابراین در حالی که یکی از دلایل بسیاری برخی از مردم را انتخاب کنید یک سگ کوچک است که با توجه به این فرض است که آن را ساده تر خواهد شد در برخی از راه های آن است که معمولا توصیه برای سگ های کوچک آموزش داده می شود به بیرون بروید حتی اگر آنها نیز در حال آموزش برای استفاده در محیط داخلی اسان برای راحتی.

گذشته از جامعه ایجاد اعتماد housetraining مهارت های اولویت است. خبر خوب این است که هنگامی که شما برای کمک به سگ خود را به منظور توسعه یک عادت قوی از بین بردن در یک نقطه خاص آنها تمایل به طور خاص در مورد رفتن در آن محل است. اما که همچنین بدان معنی است که هنگامی که شما با کمک سگ خود را عادت از بین بردن در یک نقطه خاص می توان آن را کمی بیشتر از یک چالش برای تغییر عادت که پس از آن تبدیل شده است عمیقا ریشه دوانده.

آموزش سگ خود را (اعم از توله سگ یا سگ کوچک) برای از بین بردن خارج از منزل به جای یا علاوه بر استفاده از محیط داخلی اسان نیاز به برخی از سخت کوش و برنامه ریزی و مدیریت زمان خود را در بخشی. تمرکز اصلی شما باید در دادن سگ خود را به عنوان فرصت چند به داخل خانه با دسترسی به داخل سالن اسان نقطه که ممکن است زمانی که آنها نیاز به از بین بردن. در عوض زمانی که شما می دانم که آنها نیاز به رفتن شما باید آنها را (حمل آنها را برای چند هفته اول بهتر است پس از حوادث اتفاق نمی افتد در راه) خارج به مساحت حدود 10 فوت عرض و راه رفتن آنها را به عقب و جلو برای پنج دقیقه بدون صحبت کردن به آنها.

اگر آنها نمی, از بین بردن در آن زمان آنها را انتخاب کنید و آنها را در جایی که شما آنها را نگه دارید برای مدت پنج تا ده دقیقه در دامان خود را قبل از رفتن به دوباره سعی کنید. مطمئن شوید که برای قرار دادن سگ خود را به عنوان او ممکن است از بین بردن داخل خانه و این ایجاد یک الگوی رفتاری که در آن سگ خود را یاد می گیرد برای رفتن به خارج خر خر کردن در مورد, و سپس دوباره در به از بین بردن. در اکثر موارد, این در و معمول طول می کشد بیش از چند تکرار قبل از, هوای آزاد, housetraining موفقیت است. اما بهتر است که اگر آن را در اولین تلاش خود را در گرفتن سگ خود را به از بین بردن شما احتمالا باید صرف یک یا دو هفته راه رفتن سگ خود را در دسته سه تایی به او و یا او را داخل اسان نقطه قبل از اینکه شما شروع به انتقال به خارج است. این اجازه خواهد داد که سگ شما این فرصت را به تبدیل شدن به آشنا و راحت با از بین بردن در دسته سه تایی چیزی که بسیاری از سگ که آموزش دیده اند در داخل اسان نقطه انجام نداده اند قبل از.

در طول این دوره گذار نیز مراقب باشید که اجازه می دهد تا سگ خود را دسترسی رایگان به پرسه زدن در خانه خود را حتی زمانی که شما در خانه هستند. هر بار که شما انجام این سگ ممکن است بیشتر به عمل از بین بردن رفتن در داخل احمقانه است که باعث کاهش شانس موفق, هوای آزاد, اسان شکستن. در عوض هنگامی که شما می توانید سگ خود را به توجه کامل خود را باید سگ خود را در دسته سه تایی افسار با خیال راحت در نزدیکی و یا در حال استراحت و یا جعبه در هر دو مورد ارائه یک زن و شوهر جذاب و امن ،

اگر شما در حال تلاش برای از بین بردن داخلی اسان نقطه پس از آن فوق العاده سخت کوش در مورد این. هنگامی که شما حذف سرپوشیده اسان منطقه سگ شما ممکن است مشروط به رفتن در داخل خانه است که او و یا او را به دنبال دیگر مناطق و سطوح است که شبیه به محیط داخلی اسان منطقه است. این ممکن است درب جلو و یا حمام و یا تشک روزنامه چپ روی زمین دراز کشیده.

آن را نیز حیاتی به سگ خود را اگر یک اشتباه ساخته شده است در داخل خانه. این است که به احتمال زیاد برای آموزش سگ خود را بسیار دیگر برای جلوگیری از حذف در مقابل شما (بزرگ و بد ادرار و اجابت مزاج پلیس!). در این صورت سگ شما قطعا آن را نگه دارید تا زمانی که احتمالا زمانی که شما او را خارج از دسته سه تایی به شما حق ایستاده در این نزدیکی هست.

به عنوان شما تمرکز انرژی خود را بر روی یک سخت کوش doggie مدیریت زمان در تلاش برای کمک به سگ خود را یاد بگیرند برای از بین بردن در یک سطح جدید (چمن یا بتن) در جدید و به طور بالقوه بسیار منحرف محیط زیست (خارج) به یاد داشته باشید که آن را ممکن است سگ خود را برخی از زمان به منظور توسعه یک عادت قوی. سگ خود را است شمارش را بر شما برای کمک به آنها را درک نفع از رفتن در این نقطه جدید (ارائه شده توسط آرام ستایش و پاداش های دیگر) و برای کمک به جلوگیری از آنها را از رفتن در مکان های دیگر شما ترجیح می دهند آنها نیست.

[ad_2]