امتحانات ورودی آینده 2020 برای کنکور ارشد

KCET 2020

KCET (تست گذرگاه عادی کارناتاکا) در غیر این صورت Karnataka CET (K CET / Kar CET) نامیده می شود. این یک آزمایش گذرگاه سطح ایالت است. این آزمون توسط سازمان سنجش کارناتاکا (KEA) طبقه بندی شده است. از طریق این آزمون ، دانش آموزان می توانند در دوره های مختلف ساختمان ، داروخانه و مهندسی پذیرش کنند.

JKCET 2020

JKCET توسط هیئت مدیره آزمایشات قرارگیری خبره Jammu and Kashmir (JKBOPEE) کارگردانی شده است. این آزمایش ، آزمایش گذرگاه سطح ایالت جامو و ایالت کشمیر است. این کلاس ها برای پذیرش در دوره های آموزشی (فقط B.Tech/BE) طبقه بندی شده اند.

JEECE 2020

JEECE (Jharkhand Designing Passage ارزیابی جدی) توسط JEE Primary کاشته می شود. این درگاهی برای پذیرش در دوره های ساختمان فقط در ایالت جرخند است. تازه واردان می توانند از طریق امتیازات اساسی JEE برای القا به دوره B.Tech اقدام کنند.

CG PET 2020

ارزیابی CG PET به منظور ارائه دوره های طراحی و شعب آن (دوره های نوآوری لبنی و باغبانی) طبقه بندی شده است. این یک ارزیابی سطح ایالتی از دولت چاتیسگر است. این آزمون توسط هیئت سنجش کارآمد چاتیسگر (CPEB) نظارت می شود.

CUSAT 2020

آزمون CUSAT توسط دانشکده علوم و نوآوری Cochin (CUSAT) کرالا اداره می شود. این کار جهت اخذ پذیرش در دوره های مختلف UG و PG در زمینه ساختمان ، قانون ، علم ، کاربرد رایانه و غیره انجام می شود. این آزمون یک تست تأیید سطح کالج است.

کنکور کارشناسی ارشد پزشکی

ارزیابی GUJCET منجر به ارائه برنامه های مختلف طراحی و تأیید / درجه فروشگاه های مواد مخدر در ایالت گجرات می شود. این آزمون توسط هیئت آموزش کمکی و بالاتر اختیاری گجرات (GSEB) تحت نظارت است. این یک آزمایش گذرگاه سطح ایالت است.

GCET 2020

GCET (آزمون گذرگاه منظم گوا) توسط اداره آموزش تخصصی گوا اداره می شود. این یک ارزیابی سطح ایالتی از دولت گوا است. این آزمون برای پذیرش در دوره های طراحی و فروشگاه مواد مخدر نظارت می شود. این مقام علاوه بر این از درخواست سمینارهای بالینی و مهندسی بر اساس نمره NEET و NATA به طور جداگانه استقبال می کند.

UKSEE 2020

آزمون UKSEE یک تست قرارگیری در سطح ایالت ایالت اوتار پرادش است. طبقه بندی شده است برای ارائه القاء به برنامه های مختلف تحصیلات تکمیلی و تکمیلی. این دوره ها در زمینه ساختمان سازی ، فروشگاه مواد مخدر ، کاربرد PC و غیره ارائه می شود. این آزمون توسط کالج تخصصی اوتاراکند (UTU) انجام می شود.

IISC 2020

روش تأیید IISC توسط مؤسس Indian هند هند (IISc) ، بنگالورو کارگردانی شده است. کالج ارائه می دهد دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری و کنکور در زمینه ساختمان ، نوآوری ، علوم و غیره. هیچ ارزیابی ای توسط دانشکده انجام نشده است. القاء در این دوره ها بر اساس ارزیابی های سطح ملی انجام می شود ، برای مثال ، JEE اصل ، JEE Propelled ، Door ، NEET و موارد دیگر.

IIST 2020

IIST (بنیاد هندی علوم اتاق و نوآوری) یک کالج در نظر گرفته شده است که پروژه های مختلف سطح UG ، PG ، دکترا و بعد از دکترای مختلف را اجرا می کند. دانشکده برای پذیرش در این دوره ها ، تکنیک تأیید سطح ملی را کنترل می کند. پذیرش در این دوره ها از طریق JEE Propelled ، Door ، Quip ، UGC NET و غیره انجام می شود.

IISER 2020

تأیید IISER بر اساس آزمون تناسب اندام KVPY ، JEE Progressed و IISER انجام می شود. این مجموعه توسط بنیادهای هندوستان آموزش و اکتشاف علوم (IISER) تهیه شده است. موسسه ارزیابی مستقیم کانال SCB (ایالتی و برگهای کانونی) را هدایت می کند. این رویه یک سیستم تأیید سطح ملی است.

TANCET 2020

TANCET (آزمون گذرگاه عادی تامیل نادو) برای ارائه ورودی به دوره های PG ، به عنوان مثال ME / M.Tech / M.Arch / M.Plan ، MCA و MBA برگزار می شود. این آزمایش توسط کالج آنا ، چنای ، تحت نظارت است. این یک ارزیابی سطح ایالتی از کشور تامیل نادو است.

TNEA 2020

TNEA (تأییدهای ساختمانی تامیل نادو) یک روش تأیید به منظور القاء دوره های طراحی UG در تامیل نادو است. این روش توسط کالج آنا ، چنای انجام می شود. پذیرش در این دوره ها از طریق نرخ ارزیابی 10 + 2 انجام می شود.

AP ECET 2020

AP ECET (Andhra Pradesh Building Passage Passage Test Test) توسط کالج نوآورانه Jawaharlal Nehru (JNTU) ، آنانتاپور تحت نظارت است. این آزمون یک ارزیابی سطح ایالتی است. شرکت کنندگان می توانند براساس این نمره آزمون ، در سمینارهای مختلف طراحی و فروشگاه مواد مخدر پذیرش کنند. تأیید فقط برای دارندگان گواهینامه و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد باز است.

TS ECET 2020

ارزیابی TS ECET توسط دانشکده مکانیک جاوهارال نهرو (JNTU) ، حیدرآباد انجام می شود. این یک آزمایش گذرگاه سطح ایالت است. از طریق این آزمون ، افراد تازه وارد و می توانند در سال دوم طراحی دوره و دوره های فروشگاه مواد مخدر پذیرش کنند. فقط دارندگان گواهینامه و متقاضیان فارغ التحصیل لیسانس کارشناسی ارشد می توانند برای این آزمون اقدام کنند.

AEEE 2020

آزمون AEEE یک آزمون عبور از سطح کالج است. این آزمایش توسط امریتا ویشوا ویدیاپتهام (کالج امریتا) تحت نظارت است. آزمون جایگذاری ساختمان Amrita (AEEE) برای پذیرش در دوره طراحی 4 سال طراحی ، به عنوان مثال B.Tech برگزار می شود. تی