اللپپی – که در آن افتاده خیره دریای عرب

[ad_1]

به شما زل زل نگاه کردن در اطراف ایستاده در عجیب و جالب wharfs از اللپپی شما این را به عنوان یک خواب آلود شهر کوچک را برای ریختن به شهرستان خود را-نرم و صاف کردن شمار و بازسازی در دامان لب شور تالاب. اما اللپپی شروع به gesticulate شدید و فنرها بیدار به یک گرداب از فعالیت های که مسابقه قایق های نجومی و شگفت انگیز Ambalappuzha معبد متحرک دست کشیدن در درب. و شیرینی افسانه ای Ambalappuzha Palpayasam نفوذ یک لمس آن را به همه چیز در اللپپی.

امواج از گردشگران داخلی و روح جستجوگران کشیده شده به اللپپی آن وعده فوق العاده ای سبز و آغوش گردشگری کشورهای عضو اکو. خانه به صد رنگ سبز و یک هزار برای تلفن های موبایل آرامش اللپپی نشت با افسانه آفرینش از سنگ دیواره brasseries و گسترده فرش با شکوه سبز مزارع برنج کنار علیه گیج کننده crisscross از آب در بزرگراه. Slumbering ‘Kettuvalloms’ (houseboats) هستند افسار به سواحل و باب serenely در ریتم است. کمی hamlets کاهگلی با نارگیل برگ ها خال خال در اینجا وجود دارد. همه چیز وجود دارد به نظر می رسد رقابت برای جلب توجه از خرما-flanked افتاده.

یک خانه قایقی کروز است. قایقرانی همراه بکر افتاده آن را می دهد یک آخرتی تصور اللپپی را گیج کننده ترکیبی از مزرعه زندگی تجاری و به طور کلی فشار. گوش دادن… چینی تورهای ماهیگیری بسته در ساحل جسته جسته برق زدن lazily در آفتاب به عنوان اگر مربوط به داستان چگونه آن رسیده اینجا. گله از multihued اردک شنا نزدیک به این بانک نزدیک به deafen شما را با خود quacking در گروه کر.

اگر شما قایقی کاپیتان می پرسد اگر شما می خواهم به سعی کنید غذاهای آماده در هیئت مدیره پرش در فرصتی برای تجربه سحر و جادو از خارج از منزل ناهار خوری در قایق. هر عنصر مانند ادویه جات ترشی جات و ماهی و میگو و غیره را می توان از ماهیگیران قایقرانی در اطراف. صبر کنید تا اشتها آور عطر هوا را پر می کند و به زودی شما می شود gorging در نمونه اللپپی ناهار با چاشنی کرالا ادویه جات ترشی جات به هسته! شاید یکی از این ماهیگیران محلی ممکن است ترتیب یک سفر به Pathiramanal جزیره برای شما. در وسط دریاچه Vembanad زیبا در نزدیکی Kumarakom این جزیره افتاده است که یک حیوان خانگی پناهگاه هزاران نفر از نادر پرندگان مهاجر از سراسر جهان است.

آمار منظره ساحل اللپپی کامل با وسیع ساحل-باغ. جمعیت در قرن اسکله از جمله جادوگران پیشگویان بادام زمینی فروشندگان و بسیاری از می تواند به جرقه علاقه خود را و نگه داشتن آن روشن شده و تا پایان روز است. Vijaya پارک دریا و پارک مجاور به ساحل به اندازه کافی سواری و تفریحات برای حفظ crankiest کودک اشغال برای ساعت.

اللپپی رقص در طول زمان برداشت شما در حال حاضر ذاتی تجربه شاهد خطوط بانوان دهنی, انگشت کردن تا نازك با دست و هجوم آنها را در یک راه خنده دار, زمزمه به برخی پیش تشکیل عامیانه آهنگ. رفتن به رفت و آمد مکرر خود را در غروب آفتاب قرمز-کاشی سقف خانه ها به نظر می رسد به منتشر می کنند آتشین زرشکی در برابر پس زمینه از مروارید آب و نخلستان. به عنوان خورشید غرق کردن افق و نسیم سرحال کمی به عنوان افراد دیگر بیش از حد عجله خانه را به پیوستن به نماز شب.

[ad_2]