اقتصاد آموزش و پرورش با بیت کوین – قسمت اول

[ad_1]

برای کسانی که نا آشنا با بیت کوین وجود دارد راه های بهتر برای شروع به درک آن از این مقاله; I'd توصیه ویکیپدیا برای شروع. این مقاله در نظر گرفته شده است برای کسانی که در حال حاضر فکر می کنم آنها می دانند که چه بیت کوین است اما پناهگاه't در عین حال معامله در آن است. من آنجا بودم – من فکر می کنم من درک آن بیش از حد, اما پس از غوطه ور من پا در تالاب من've کشف غیر منتظره روشنگر تجربه. وجود دارد بسیاری از تفاوت های ظریف درگیر در تجارت بیت کوین به عنوان به آن را فوق العاده آموزشی است. آن من مجبور به در نظر گرفتن بسیاری از ساخته شده است در ویژگی های که به unscrutinized و حتی ناشناخته سنتی در ارز. در انجام این کار, آن را به من اختصاص خود به ارزش و ویژگی های آن و به من اجازه داد به تصمیم ترجیح ترین راه های جلب رضایت من نیازهای مختلف – انتخاب است که به طور معمول از ما گرفته شده.

وجود دارد جنبه های بیت کوین است که آن را شبیه به فیات ارز, اما آن است و نه پول نقد. جنبه های وجود دارد شبیه به طلا است شمش. جنبه های وجود دارد شبیه به اوراق بهادار است دقیقا امنیتی. سوال از “آن چیست ؟” این است که در واقع بسیار پیچیده تر از آن به نظر می رسد. آن وجود دارد صرفا به عنوان یک ورودی در یک توزیع دیجیتال لجر; “داشتن” بیت کوین واقعا به معنی داشتن قدرت برای انتقال بیت کوین. هیچ, در واقع, که's حتی از لحاظ فنی درست است. این به معنی داشتن یک درجه از اقتدار اندازه گیری در Bitcoins به انتقال که همان قدرت. سعی کنید برای قرار دادن مغز خود را در اطراف آن. رفتن به جلو I'll توسل به مراجعه کننده به بیت کوین به عنوان چیزی از ارزش است که منتقل شده است اما می دانم که من انجام این کار تنها مختصر به این مقاله خواندنی. داشتن Bitcoins است که قدرت انتقال قدرت.

بنابراین پس از تصمیم گیری برای به دست آوردن اولین بیت کوین اولین گام بود برای تعیین اینکه چگونه برای رسیدن به قدرت به انتقال Bitcoins. یک تئوری می تواند نسخه قابل چاپ کردن رمزنگاری کد از یک بیت کوین و دست و کاغذ را به شخص دیگری به عنوان وسیله ای برای انتقال بیت کوین نمایندگی کد اما چگونه است که گیرنده می دانم که تا به حال چاپ't تکرار شده است و در حال حاضر ، برای این موضوع چه خواهد گیرنده می دانم که چاپ و حتی به نمایندگی از برخی از ارزش بیت کوین به جای صرفا یک رشته از کاراکتر تصادفی? انتقال چاپ Bitcoin بر روی کاغذ ممکن است (البته کم) بین افرادی که به طور ضمنی به یکدیگر اعتماد از جمله به عنوان هدیه بین اقوام, اما نبوغ بیت کوین توزیع شده اما معتبر ماهیت آن را معین و برای آن به کار معاملات را به معرض شبکه خود را.

اگر یک بیت کوین چاپی منتقل شده است در اطراف در میان یک گروه از مردم بدون اینکه در معرض این شبکه هیچ یک از آنها را می دانم که آیا آن را معتبر یا تقلبی. این امر می تواند مانند عبور در اطراف یک بانک پیش نویس ساخته شده قابل پرداخت به “حامل” آن را ممکن است در حال حاضر پرداخت شده است یا آن را ممکن است هرگز خوب در وهله اول. هیچ کس می دانید که تا زمانی که آنها سعی در ارائه آن برای پرداخت در ساز's بانک. تا زمانی که شخص دیگری است که مایل به پذیرش یک برنامه به طور بالقوه-سیب زمینی داغ برای کالا یا خدمات شاید مهم نیست اما مردم تمایل به احتیاط پایان با سیب زمینی داغ. من یک چنین فرد, بنابراین من می خواستم من دریافت بیت کوین به تایید شده توسط شبکه. این تبدیل تمرکز من به مطالعه دیجیتال بیت کوین “کیف پول.” کیف پولهای دیجیتال جایی برای ذخیره بیت کوین اقتدار کدهای.

[ad_2]