اسکار آکنه کاهش

[ad_1]

حدود 80 درصد از نوجوانان و 5 درصد از بزرگسالان دچار اشکال مختلف از آکنه. از کسانی که مردم را وادار دائمی زخم آکنه است که می تواند باعث بدشکلی و منفی بر اعتماد به نفس خود را.

برای کسانی که به دنبال خلاص شدن از زخم آکنه وجود دارد بسیاری از درمان های مختلف در دسترس است. برای موارد خفیف محصولات موضعی ممکن است به اندازه کافی برای اسکار آکنه کاهش اما در موارد شدید ممکن است نیاز به عمل جراحی و یا پوست تکنیک های مانند درمان لیزر و یا میکرودرم ابریژن.

انواع آکنه زخم

به منظور پیدا کردن درمان مناسب لازم است به درک چه نوع از زخم آکنه شما.

Icepick: این زخم های حفره دار است که نگاه به عنوان اگر آنها برخوردی خشن روبرو با یک icepick. آنها باریک و گسترش عمق پوست است. از آنجا که چگونه آنها معمولا نمی تواند تحت درمان با متداول شدن پوست.

نورد: این زخم که یک موج با طول ، این نتایج از پوست که افسار به بافت های عمیق در زیر پوست است. این درمان باید توسط شکستن باندهای فیبری هستند که در بافت زیر جلدی.

آمریکا: این دور یا نعلبکی شکل و نگاه بسیار شبیه آبله مرغان زخم. می توان آنها را با تیز طرف یا بیشتر کم عمق است. متداول شدن پوست ممکن است کار برای کم عمق آنهایی اما درمان های دیگر استفاده می شود باید به صورت عمیق تر هستند.

اسکار آکنه تکنیک های کاهش

شما باید با یک متخصص پوست مشورت برای تعیین درمان اسکار آکنه برای شما بهتر است. یک توجه مهم این است که آیا شما با استفاده از آکوتان قبل از. اگر شما در حال حاضر با استفاده از آکوتان شما باید درمان زخم چرا که آنها در واقع می تواند بدتر.

برخی از گزینه های در دسترس در حال تزریق پرکننده عمل جراحی و متداول شدن پوست روش هایی مانند لیزر درمان میکرودرم ابریژن و لایه برداری شیمیایی. دکتر شما قادر خواهید بود به توصیه بهترین درمان مبتنی بر چه نوع از زخم شما. برای مثال پرکننده می تواند کار را برای کم عمق دور زخم, اما آنها باید تزریق بارها و بارها از آنها به عنوان آخرین و نه به طور دائم.

عمل جراحی مانند عمل پانچ, پانچ ارتفاع و subcision می تواند موثر برای درمان عمیق واگن, icepick و زخم نورد. پوست تکنیک های موثر در کم عمق زخم و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد بعد از عمل حتی از پوست و بافت.

[ad_2]