است Valcambi 50 گرم طلا CombiBar عاقلانه سرمایه گذاری ؟

[ad_1]

این CombiBar طلا بار است که یک شمش محصول تولید شده توسط Valcambi Suisse است که 50 گرم در اندازه گل به پنجاه – 1 گرم مستطیل است که می تواند به راحتی شکسته و برای استفاده اضطراری سیستم پرداخت در زمان مشکل.

طلا CombiBars در حال ضرب به یک اندازه است که شبیه به یک کارت اعتباری برای بیان هدف از اتصالات به کیف پول خود را و به راحتی انجام با شما به عنوان شما سفر و یا به سادگی رفتن در مورد روز خود را.

سوال اول که ممکن است به ذهن شما آمده این است که “CombiBar یک کلاهبرداری?”. من می توانم به شما اطمینان دهم که این طور نیست. این شمش های طلا محصول ارائه شده توسط معتبر فلزات گرانبها نمایندگی ضرب توسط یک شرکت معتبر و با تصویب یک روش آزمون مورد نیاز است. در واقع آنها با معتبر سنجش کارت.

هر 1 گرم مستطیل طلا در Valcambi CombiBar محاط است با محتوای آن و ظرافت است که .9999 خوب طلا. برای تعیین ارزش فعلی از 1 گرم قطعه از 50 گرم طلا CombiBar به سادگی تقسیم قیمت یک اونس طلا توسط 31.1035; نه دقیقاما نزدیک به اندازه کافی.

سوال بعدی که ممکن است منطقی به دنبال این است که “آیا من واقعا نیاز به یک Valcambi CombiBar طلا سیستم پرداخت خواهد چیزهایی که تا کنون واقعا که بد است؟”. به خوبی پاسخ واضح به این است که “من مطمئن امیدواریم که نه”.

دو چیز, هر چند (حداقل) در برابر ما است.

یک تاریخ است. ارزهای بدون پشتوانه هرگز گذشته است. دلار ایالات متحده است که یک فیات ارز دیگر با حمایت هر چیزی غیر از همیشه متزلزل “ایمان کامل و اعتبار” از دولت ایالات متحده. از آنجا که فدرال رزرو در عمل از سال 1913 دلار از دست داده است 92 درصد از قدرت خرید خود را.

دو زمان حوادث است. پس از بحران مالی کنونی آغاز کرد و چند سال پیش بدهی های دولت ایالات متحده منفجر شده به آنچه که در حال حاضر ناشناخته بود ، خیلی از این به نظر می رسد به سادگی است برای نجات قدرتمند منافع بانکی. و در حالی که انتساب به این نقل قول به نظر می رسد دشوار به نظر می رسد درست است که دموکراسی تنها می تواند وجود داشته باشد تا زمانی که اکثریت کشف آن می تواند رای خود را largess از خزانه.

در سراسر جهان ما دیدن اقتصاد فاسد عظیم شورش و دولت در نظر گرفتن ناامید مراحل را به کنترل خود شهروندان با محدودیت در معاملات نقدی این جنبش از بودجه در سراسر مرزها و در طلا خود را.

کاملا به سادگی اگر شما لازم نیست که طلا قبل از اینکه شما به آن نیاز دارید و شما نمی ممکن است قادر به آن را دریافت.

آیا مردم به اندازه کافی به درک پول واقعی مانند طلا و نقره ؟

این سوال خوبی است. علامت Dines چند سال پیش نمی توانست فروش 1200 دلار یک اونس کانادا طلا برگ افرا سکه برای $50 و سپس 25 دلار و در نهایت نمی تواند آن را به افرادی که در حال عبور در خیابان.

در عین حال به عنوان شام, آمار, اخبار, برای ارائه 1964 منو قیمت 1964 سکه و ایستگاه های گاز فروش گاز به مدت ده سنت در هر گالن اگر برای پرداخت با قبل از سال 1965 سکه, مردم در حال گرفتن پیام.

و این می تواند باشد که حتی اگر اکثر آن را دریافت نمی, کسانی که منابع شما نیاز دارید برای به دست آوردن خواهد شد آنهایی که آن را دریافت کند.

حتی پدیده بیت کوین است که مردم را آگاه از برخی از مسائل. توجه داشته باشید بیش از حد, چگونه دولت آلمان در حال حاضر آغاز حمله به بیت کوین به زودی توسط دولت های دیگر از جمله ایالات متحده است.

ارزهای بدون پشتوانه نمی مانند رقابت در همه, اجازه دهید به تنهایی از “پول واقعی” و یا چیزی است که نشان می دهد فیات ارز ضعف است.

خط پایین در Valcambi 50 گرم طلا CombiBar.

اینکه آیا یا نه شما تا به حال نیاز به شکستن کوچک CombiBar طلا 1 گرم میله از کل به پرداخت آن است که هنوز کاملا خوب فیزیکی طلا مالکیت. حق بیمه است که تنها یک درصد یا دو بیشتر از یک حاکمیت سکه طلا مانند یک بوفالو یا عقاب.

نظر خود را CombiBar 50 گرم میله های طلا مانند بیمه آتش سوزی در خانه خود را: شما امیدوارم که شما هرگز به آن نیاز دارید اما اگر شما به آن نیاز دارید پس از آتش سوزی شروع می شود خیلی دیر است برای به دست آوردن آن است.

[ad_2]