است Blockchain تکنولوژی واقعا آینده اینترنت ؟

[ad_1]

1. کشتن اعتماد اشخاص ثالث:

Blockchain تغییرناپذیر scrambled غیر متمرکز – ضبط دارای قابلیت ساخت هر روش متمرکز اقدام و انجمن به طور کامل خود حاکم. این به این معنی ما می تواند به دور از واسطه کارشناسان و ضرب و شتم اعتماد اشخاص ثالث. در این شیوه ساده هر کسب و کار دولت و عدم نفع جنبش است.

جزر و مدی صحنه از صفحه اصلی وام نیاز به یک ذهن ترا درهم میشکنند وب عنوان به نظر می رسد عنوان حفاظت و نا معلوم جزئی تبادل اتهامات عنوان شده است که مهم است برای حفظ این چارچوب در حال اجرا است. این چارچوب وجود دارد بر این اساس که واقعا تبادل زمین شده است یک روش است که نیاز به مقدار زیادی از اعتماد در مورخ سوابق. بود که آن را به عنوان ممکن است به Blockchain خواهد آدرس این نگرانی و خاص ملک را ثبت می تواند شامل آشکار و تایید سابقه مبادلات محدود کردن مورد نیاز برای پایه را به شانس امداد و قرار دادن سهام در, دولت به جای ارز وجود دارد می توانید در حق خود است.

2. Blockchain در سال 2018 گذشته بیت کوین:

ظریف بهبود بیت کوین در سال 2017 رو پایدار و با کیفیت مطلوب از شرایط مهم توسعه استفاده از این پیشرفته نقدی blockchain. در سال 2017 blockchain تبدیل به دومین استاندارد ترین نگاه کلمه و پراکنده ثبت پیشرفت خود ادامه خواهد داد چیدن اهمیت متقاطع صنایع مختلف به پایان رسید.Blockchain تلاش را بهتر منتقل بدانند و IoT در تامین مالی تئوری. کشورهای با رسمی blockchain استراتژی های مانند مالت انتظار می رود برای پایان دادن به رانندگی در نزدیکی بازار.

3. تضمین امن اینترنت از آینده:

یکی از مزیت های اصلی که blockchain می دهد بیش از دیگر ضبط برنامه نویسی است که در آن بستگی دارد و فراگیر است اصلاح شود تغییرناپذیر یکی نمی تواند backpedal به یک نقطه خاص در blockchain و تغییر داده است. برای 10 سال از blockchain حضور آن هرگز هک و ادامه خواهد داد تا زمانی که تکنولوژی زندگی می کند.

4. Blockchain برای تبلیغات دیجیتال:

کامپیوتری انتشار با مشکلاتی مواجه مثلا فضای اخاذی ربات جنبش عدم وجود straightforwardness و گسترده قسط ، مسئله این است که impetuses نیست تنظیم ساخت دو مروج و distributers احساس آنها در کنار از دست دادن آرایش. این blockchain پاسخ برای انتقال straightforwardness به فروشگاه شبکه پس از آن به طور طبیعی منتقل اعتماد به trustless وضعیت.

5. اثر جریان پول در کسب و کار:

ما تبدیل شده است به طوری آشنا با هر دو هفته یکبار و یا به طور منظم برنامه ریزی شده حقوق و دستمزد فاصله است که ما این را به عنوان یک داده در کسب و کار و کارگران است. اما 2018 چاپی سال زمانی که این است که هر یک استاندارد مورد نیاز. یکی از فوق العاده انرژی زا طبیعت blockchain نوآوری کوچک مقیاس اقساط. یکی دیگر مشتاق است قرارداد. این را می توان پیوست در جذاب راه که یکی از آنها این است که به ریختن پول نقد. با وجود این واقعیت است که این پیش بینی سال عقب واقعیت این است که به سادگی اتفاق می افتد به عنوان انتظار می رود در این نقطه

در نهایت blockchain عالی فناوری برای استفاده برای ذخیره بسیار زیاد اقدامات ضروری مستندات در سرمایه گذاری, برای مثال, انسان, خدمات هماهنگی کپی رایت و برخی بیشتر. Blockchain اخراج مورد نیاز برای یک عامل با توجه به اجازه قرارداد.

[ad_2]