استخراج بیت کوین, پول نقد (BCH)

[ad_1]

بیت کوین پول نقد است cryptocurrency چنگال بیت کوین کلاسیک. آن ایجاد شده بود در ماه اوت سال 2017. شایان ذکر است که بیت کوین پول نقد را افزایش می دهد اندازه بلوک های که اجازه می دهد تا بیشتر معاملات به پردازش می شود. استخراج بیت کوین روند که معاملات تایید شده و اضافه شده به دفتر کل عمومی (شناخته شده به عنوان بلوک های زنجیره ای). آن را نیز بدان معنی است که از طریق آن جدید bitcoins منتشر می شوند.

فرایند استخراج بیت کوین پول نقد.

شما باید تعجب کنید که چگونه بیت کوین, پول نقد, استخراج شده است. وجود دارد دو فعالیت اصلی درگیر:

1. معدن به بلوک.

2. علاوه بر این معاملات به بلوک.

1. معدن به بلوک

هنگامی که معدن برای بلوک های معدن با استفاده از قدرت محاسباتی خود را برای پیدا کردن بلوک های جدید است.

بلوک های جدید در حال اضافه شده به بلوک های زنجیره ای. کل فرایند تحت 'اثبات کار' پروتکل. هنگامی که یک بلوک جدید کشف معدن ساخته شده که کشف پاداش سخاوتمندانه. در حال حاضر پاداش می رود در 12.5 bitcoins. وجود انگیزه های دیگر در دسترس بیش از حد.

2. علاوه بر این معاملات به بلوک

مرحله دوم شامل اضافه کردن معاملات به بلوک. هنگامی که یک بلوک جدید کشف شده است این گروه از کارگران مسئول کشف شدن موقت دیکتاتورها از آن بلوک. هنگامی که یک معدنچی نیاز به ارسال برخی از بیت کوین پول نقد به یکی دیگر او را نمی خواهد آن را از لحاظ جسمی. این یک معامله است که برای اضافه شدن به بلوک های زنجیره ای. معدن معمولا هزینه هزینه اگر شما می خواهید خود را معامله اضافه شده به بلوک. از آن پس علاوه بر این که معامله تلقی می شود کامل است.

شایان ذکر است که در هر دو صورت نقدی و بیت کوین با استفاده از همان SHA256 الگوریتم هش کردن. این به این معنی است که آنها در مبارزه برای هش کردن قدرت از همان گروه از کارگران معدن. بیت کوین پول نقد است با این حال بیشتر سود آور برای من است.

بالای کارگران معدن از پول نقد هستند ViaBTC, AntPool BTC.بالا BTC.com در میان دیگران است. معدن سود از سکه بستگی به ارزش سکه هزینه ها و دشواری های درگیر در معدن. مشکل در معادن را افزایش می دهد که بیشتر کارگران معدن کمک خود را به هش رای دادن به سکه. این منجر به کاهش استخراج سودآوری است. در حال حاضر سکه دوم بالاترین 24 ساعته حجم معاملات. آن می ایستد در $ 1.2 میلیارد دلار است.آن را نیز بسیار دلگرم کننده به معدن نقدی (BCH) به دلیل مبادلات مانند Bithumb, Bitfinex و HitBTC اجازه می دهد که بیت کوین پول نقد به سپرده خارج و همچنین به داد و ستد شود.

بیت کوین پول نقد است که با تمرکز بر معکوس کردن روند که در آن تعداد بسیار کمی از تجار آنلاین پذیرش بیت کوین. این خواهد بود ساخته شده است با اتخاذ بزرگتر بلوک اندازه. آن را نیز حاضر به اتخاذ SegWit. با این مکانیسم در جای سکه قطعا در مقیاس بالا به طوری که آن بلوک های زنجیره ای با پشتیبانی از بیشتر معاملات است. این است که به عنوان در زنجیره پوسته پوسته شدن.

فرایند استخراج نقدی است که به عنوان پیچیده به عنوان بسیاری از فکر می کنم. چند تشریفات و فرآیندهای نیاز به مشاهده و روند کلی را از بیت کوین پول نقد. آن را ضروری است به یاد داشته باشید که بیت کوین برای اولین بار بود همیشه غیر متمرکز cryptocurrency.

[ad_2]