اسب اسباب بازی – اسب سرگرمی برای کمتر!

[ad_1]

اسب اسباب بازی می تواند به نگه داشتن اسب خود را مشغول و خوشحال زمانی که او را در غرفه. سمت چپ به تنهایی و اسب می تواند خسته و مضطرب است و اغلب منجر به رفتارهای مخرب و عادات. اما قبل از اینکه شما را صرف مقدار زیادی از پول در اسب, اسباب بازی, سعی کنید چند تا از این گزینه های ارزان قیمت.

حمله به سطل بازیافت: بازیافت خود را ظرف یک منبع غنی از پتانسیل اسب اسباب بازی. پلاستیک کوزه های شیر و مواد شوینده بطری را می توان آویزان در اسب خود را متوقف. با چند سنگریزه آنها را هیجان انگیز (برای اسب خود را) تند صدا هنگامی که سر butted. تمیز کردن کوزه های شیر نیز می تواند به عنوان یک درمان تحویل سیستم. قرار دادن چند گلوله از دانه داخل ترک کلاه کردن و قرار دادن آن بر روی زمین. به عنوان اسب خود را رول کوزه اطراف گلوله های جادویی به نظر می رسد! سرگرم کننده و مواد غذایی! چه معامله ای!

راهرو های گیاهی: اسب هویج را دوست دارم. کمی بازی اسب بازی با پنهان کردن چند تکه هویج در اطراف غرفه (اما نه در ملافه). در لبه مخلوط با یونجه…در هر نقطه او ممکن است با او همیشه کنجکاو ،

حلق آویز Spud: پیدا کردن بزرگ اضافی شلغم و با مته سوراخ سوراخ از طریق آن. موضوع یک طناب از طریق آن کراوات یک گره در پایین و آن را آویزان از سقف. افسار شلغم! این سرگرم کننده و خوشمزه اسباب بازی است که آسان و ارزان به.

ببنج سیب: شناور اپل در سطل آب. اسب خود را پیدا خواهد کرد این کنجکاو و جذاب است.

توجه طرفداران ورزش: چرم واقعی فوتبال است که امن و با دوام برای اسب. مقاله واقعی می تواند بسیار گران است ، فروش حیاط یک منبع خوب برای استفاده از توپ فوتبال. نگه داشتن چشم خود را باز برای, بزرگ, توپ یوگا و حولا ،

برای تلفن های موبایل مانند سرگرم کننده: فلزی بل می توانید برخی از سرگرم اسب. یک نکته: بیش از زمان (مانند بیش از پنج دقیقه) زنگ می تواند بسیار آزار دهنده برای مردم است بنابراین استفاده از بهترین قضاوت را در اینجا.

اسب Opera: در حالی که هیچ شواهد علمی سخت به آن را تایید برخی از اسب به نظر می رسد برای پاسخ مثبت به موسیقی آرامش بخش. کلاسیک? عصر جدید? محلی ، کروز در اطراف شماره گیری برای پیدا کردن مورد علاقه خود را. امیدوارم شما سلیقه مشابه است.

شما باید دوستان: اسب, حیوانات گله و نیاز به همراهی گله جفت. اگر شما نمی توانید به عجله کردن و به دست آوردن اسب دیگری را در نظر بگیرید یک بز است. اسب عشق بز! آنها شخصیت عظیم و نیاز به هزینه نگهداری بسیار کمی. اگر یک بز است و حتی یک بیت بسیار برای شما یک انبار گربه یکی دیگر از گزینه است. و نگه داشتن آنها از جوندگان جمعیت تحت کنترل جایزه اضافه شده است.

هر چه خستگی شکن شما انتخاب می کنید مطمئن شوید که به آن را تغییر دهید اغلب. اسب نیست سخت برای سرگرم کردن اما آنها مانند انواع. تغییر مناظر و صداها و بافت کمک می کند تا برای بی حس آنها را به محرک ترسناک, بیش از حد, بنابراین آنها کمتر از ترس از تغییرات طبیعی در محیط اطراف خود.

[ad_2]