ارز عامل بین المللی ETFs

[ad_1]

ارز تفاوت همیشه حاضر چالش های منحصر به فرد برای سرمایه گذاری بین المللی است. پیچیده سرمایه گذاران نهادی می دانم زمانی که سرمایه گذاری در خارج از کشور آنها باید با هر دو ارز و متعارف ریسک بازار. بسیاری می دانند که آنها می توانید پرچین ارز خود را قرار گرفتن در معرض از طریق قراردادهای آتی و بین بانکی بازار است. سرمایه گذاران خرده فروشی باید انتخاب های کمتر–از این رو نیاز به ارز ETFs.

سرمایه گذاران اروپایی در بیشتر ذواليمينين در معاملات ارز. قبل از یورو معرفی زندگی و کار در اروپا مورد نیاز دانش و توانایی به فکر می کنم در شرایط ارزهای مختلف است. خرده فروشی ایالات متحده سرمایه گذاران ندارد و تجربه در این زمینه و در نتیجه باقی مانده اند دلار گرا.

در طول سال گذشته ما دیده ایم که چگونه ارز ارزیابی می تواند افزایش یا کاهش بازده سرمایه گذاری. در سال 2004 برخی از بهترین انجام بازارها برای ما سرمایه گذاران در اروپا است. در ETF هضم ما سود با دریافت دو-سود افزایش شاخص های سهام اروپا و یک دلار در حال سقوط. در سال 2005 عملکرد خوبی در شاخص های سهام اروپا شده است متوجه شدم با دلار سرمایه گذاران پس از یورو ارز وارونه شده است و البته در حال حاضر رو به کاهش است.

من معتقدم که در حال حاضر ما در حال دیدن نکات بالقوه ارز مزایای برای ما سرمایه گذاران در برخی از چین مبتنی بر بازار ایالات متحده ETFs مانند PGJ و FXI. این به طور گسترده ای مورد بحث تغییر ارزش پول چین یوان به نظر می رسد در حال حاضر پیش بینی شده توسط برخی از سرمایه گذاران.

خط پایین در اینجا است. اگر شما در مورد چگونه به خوبی برخی از بازارهای بین المللی انجام می دهند و شما ناراحت عدم مقایسه نتایج خود را با ما مبتنی بر ETF ارز, تفاوت مقصر هستند.

البته یک راه حل برای جلوگیری از این بازار که این خطرات به نظر می رسد آشکار است. یکی دیگر احتمالا سودآور نتیجه برای معرفی ارز مرتبط ETFs. آن را شایع است که این در حال حاضر بر روی تخته نقاشی برای برخی از حامیان و صادر کنندگان. حرکت نزولی این است که پس از حامیان و صادر کنندگان تنها به کسب هزینه های زمانی که سرمایه گذاران “خرید” جدید واحد آنها به طور کلی تمایل به حمایت از این که در هنگام خرید بهره قوی است. این مورد در حال حاضر.

با این وجود باید ارز ETFs در دسترس سرمایه گذاران خرده فروشی خواهد بود قادر به تدبیر استراتژی است که اجازه خواهد داد که آنها را به سودآوری شرکت در بازارهای بین المللی بدون اضافی نا امیدی خوب شاخص عملکرد پاک کردن منفی مسائل ارز. توسعه و جلو قرار دادن استراتژی های سرمایه گذاری برای این ETFs خواهد در حال حاضر هم فرصت ها و چالش ها. بزرگترین مانع برای سرمایه گذاران خرده فروشی است که “توقف” ارزهای شامل توانایی به آنها را. اگر خرده فروشی اتصال کوتاه مشکلات باقی بماند و سپس معرفی ETFs ارز خواهد بود یک تلاش بیهوده.

[ad_2]