ارز دو روش تجارت – کدام را انتخاب می کنید ؟

[ad_1]

دو اصلی تجارت ارز روش ما در حال رفتن به رئوس مطالب در این مقاله عبارتند از:

  1. با استفاده از اهرم
  2. گرفتن مالکیت

هنگامی که مقدار مناسب از تجربه و دانش به دست آورده شده است در بازار معاملات ارز (فارکس) می توان آن را بسیار سود آور به ترکیب هر دو روش. در اینجا ویژگی های اصلی هر یک از:

1. با استفاده از اهرم

مبتدیان در معاملات ارز به طور معمول به پیدا کردن یک بروکر آنلاین باز کردن یک حساب آزمایشی رایگان به عنوان خوانده شده کتابچه راهنمای کاربر و یا یک آموزش و شروع به تمرین بیشتر مهارت بر اساس شاخص های فنی.

از طریق کارگزار آنلاین آنها قادر به استفاده از اهرم بنابراین اگر آنها در نهایت تصمیم به باز کردن یک حساب مینی یک 100:1 اهرم بدان معنی است که با $1 آنها می توانند در این بازار با $1,000. اگر در زمان آنها فارغ التحصیل به حساب منظم 1 معاملاتی بسیاری از 10 دلار می تواند اهرمی توسط کارگزار تا 100.000 دلار می توان معامله به ارز دیگر.

بسیاری از تازه واردان به معاملات ارز تمرکز بر گرفتن سود های کوچک در داخل و خارج از تجارت به سرعت معمولا مصرف بیش از چند ساعت ، معاملات روز مستلزم یادگیری چگونه به خواندن شمع, نمودار الگوهای شناخت و پیش بینی که در آن قیمت است که به احتمال زیاد به.

به عنوان بسیاری از معامله گران جدید پیدا کردن زمانی که آنها شده اند معاملات ارز در حالی که آن را ممکن است به یک توالی از دست دادن معاملات و مناسب و بدون حقوق صاحبان سهام, مدیریت حساب خود را می توانید دمیده شود نیاز به یکی دیگر از تزریق پول نقد به آنها اجازه می دهد به تجارت دوباره.

یک سری از دمیده حساب می توانید اضافه کردن و بسیاری از این به عنوان بخشی از معاملات ارز هزینه های آموزش و پرورش.

متناوب بین یک حساب آزمایشی و یک حساب مینی می تواند به کاهش هزینه های خیلی جدید ارز معامله گر می تواند به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس در نسخه ی نمایشی قبل از رفتن به تجارت زندگی می کنند دوباره. در نهایت امید است که معامله گر را توسعه تجارت سازگار الگوی بنابراین بیشتر معاملات برنده از دست داده بنابراین سهام خود را به تدریج افزایش می یابد.

2. گرفتن مالکیت

این روش از تجارت ارز هنوز هم نیاز به یک منحنی یادگیری به عنوان یک اتحاد به پیش بینی حرکت بازار و تشخیص الگوهای نمودار. بر خلاف استفاده از اهرم اما خطر از دست دادن مالی کوچکتر است و شما در معرض خطر از ‘باد حساب خود را.’

آن را به سادگی بدان معنی است که شما ایجاد یک نمونه کارها با هر بودجه شما مایل به ارتکاب به معاملات ارز و باز کردن حساب بانکی در هر یک از ارزهای شما می خواهید به تجارت.

برای مثال, شما ممکن است مایل به باز کردن حساب بانکی برای هر یک از موارد زیر:

  • دلار
  • پوند انگلیس
  • اروپایی یورو
  • ین ژاپن
  • فرانک سوئیس

البته بیشتر مبالغ قابل توجهی از پول مورد نیاز برای این روش از تجارت ارز ارزشمند پس از مصرف به حساب بانک انتقال اتهامات عنوان شده علیه.

اگر شما x ، 000 دلار یا یورو یا هر یک از پنج ارز به ارتکاب به معاملات ارز این روش این است که قطعا با توجه به ارزش.

پس از مطالعه ویژگی های شاخص و یادگیری در مورد حمایت و مقاومت و فیبوناچی محاسبات شما به زودی به رسمیت شناختن الگوهای کلیدی در بالاتر قاب زمان نمودار. با استفاده روزانه و هفتگی نمودار خواهد شد توجه شما را به جفت ارز که در بالا و یا پایین روند و یا جفت است که به نظر می رسد با شکوه و یا رسیدن به یک استراتژیک بالا و یا پایین.

اگر برای مثال پوند انگلیس می رسد بالا در برابر دلار است که بالاترین آن شده است برای سال های بسیاری معقول و منطقی وجود دارد احتمال است که آن را نمی خواهد در آن سطح باقی بماند. در نظر گرفتن بخشی از سهام خود را و خرید دلار حس خوب را. در عرض چند روز یا چند هفته با توجه به اهداف سود پوند است مانند به پایین می آیند که در آن زمان شما فروش دلار و خرید پوند است.

برای مثال با GBP10,000 شما خرید دلار به پوند لمس 2.000 در برابر دلار. شما در حال حاضر خود را USD20,000. ظرف چند روز پوند می کشد بازگشت به 1.9800 که در آن زمان شما فروش دلار و خرید پوند به شما GBP10,101 کمتر بانک هزینه انتقال.

این فقط یک مثال از چگونگی مالکیت روش معاملات ارز کار می کند. البته این ارز ممکن است در مسیر شما پیش بینی می کنند که در این صورت سهام خود را کاهش خواهد یافت. پس از آن شما نیاز به نگه دارید که ارز تا زمان این افزایش در ارزش. متناوبا, شما ممکن است فرصت دیگری مربوط به ارز های مختلف عبور و آماده به از دست دادن به منظور استفاده از این سرمایه در یک تجارت جدید.

یک بار ارز مهارت های تجاری شده اند به دست آورد مالکیت روش می تواند بسیار سود آور به خصوص به عنوان سهام خود را افزایش می دهد. این روش نیاز به صبر و شکیبایی به عنوان ایده آل تنظیم نیست ممکن است به نظر می رسد بسیار اغلب. اما زمانی که آنها انجام می مرتکب مناسب بخشی از نمونه کارها خود را به تجارت با احتمال بالا شما سود خواهد کرد.

تجارت ارز با ریسک بالا

معاملات ارز به عنوان یک ریسک بالا سرمایه گذاری و با همین دلیل خوب. یک نسبت بسیار بالایی از کسانی که تلاش برای تجارت فارکس شکست و تسلیم در زمان نزدیک به 95% به گفته برخی از مقامات. دیگر کهنه معامله گران آن را نشان می دهد می تواند از چند ماه تا 3 سال برای به دست آوردن مهارت های لازم – کاملا یک منحنی یادگیری!

کسانی که روانی استقامت و عزم و اراده برای سوار برجستگی قبول ضرر و زیان و نگه داشتن به آینده را تا زمانی که آنها قادر به ایجاد سود مداوم هستند سخاوتمندانه پاداش با تغییر وضعیت مالی.

[ad_2]