ارز خارجی – آشنایی با اقتصاد پشت ارزهای

[ad_1]

یک ارز در خاص ترین استفاده از این اصطلاح اشاره به پول در هر شکل زمانی که در استفاده واقعی و یا جریان به عنوان یک رسانه ارز, گردش اسکناس و پول نقد ، نمونه هایی از ارز شامل دلار آمریکا و پوند انگلیس و دلار استرالیا.

چگونه بود ارز اختراع?

دو نوآوری های مختلف بودند در ترکیب برای ایجاد ارز و بسیاری از ارز خارجی است که ما می دانیم. فلزات برای اولین بار به عنوان نمادی برای نشان دادن ارزش. در هلال حاصلخیز آنها با استفاده از این روش برای بیش از 1500 سال است.

چرا ما باید پول کاغذی ؟

پول کاغذی در چین که یک نیاز وجود دارد برای کمتر دست و پا گیر برای تبادل کالا و خدمات است. آن آغاز شده و با شهروندان چینی برای رفتن به عمده فروشان' مغازه به دریافت رسید واریز وجه در ازای سکه. رسید معتبر بودند برای استفاده در یک قلمرو کوچک.

مدرن ارز

هر کشور می شود به تصمیم می گیرید که ارز آنها می خواهم به استفاده از. سازمان بین المللی استانداردسازی آمد تا با یک نامه سیستم از کدهای تعریف ارز. این ایجاد شده است به منظور کاهش سردرگمی بین ارزهای. آنها به این دلیل بسیاری از کشورها با استفاده از یک ارز به نام دلار و بسیاری نیز با استفاده از یک ارز خارجی به نام فرانک.

اگر چه با ظهور اینترنت بسیاری از اینترنت-بر اساس ارزهای آمده اند در اطراف مانند Bitcoin, Litecoin, Peercoin و Dogecoin.

چگونه ارز را كنترل كرد ؟

بسیاری از زمان وجود دارد این است که یک بانک مرکزی که کنترل ارز است. این بانک حق صدور سکه و کاغذ یادداشت برای آن کشور یا منطقه از گردش خون. یک نرخ ارز قیمت که دو ارز می تواند ارز در.

بسیاری از کشورها با استفاده از همین نام به صورت جداگانه خود را ارز. یک مثال از این است که دلار; آن استفاده می شود در ایالات متحده و کانادا است.

هر پول و ارز خارجی به طور کلی دارای یک ارز واحد و یک کسری واحد. برای دلار: 1 دلار و 1 سنت (یک صدم دلار) بود. موریتانی و ماداگاسکار تنها کشور جهان است که به't استفاده از این سیستم است. با توجه به نرخ تورم خود را کوچکتر ارز را تبدیل به منسوخ شده است.

نتيجه گيری

استفاده از پول است و بدیهی است که جنبه های مهم هر کشور است. داشتن در چین آغاز شده و آنها را تبدیل به یکی از قدرتمند ترین کشورها در سراسر جهان است. اینترنت نیز معرفی بسیاری از راه های مختلف پرداخت برای کالاها و خدمات – بسیاری نمی شود کنترل توسط بانک مرکزی است. این باعث می شود معاملات بسیار سخت تر برای ردیابی.

[ad_2]