اخلاقی مد: تظاهر موضوع – چرا ما باید مراقبت کنیم ؟

[ad_1]

با اشتهای سیری ناپذیر برای کم هزینه, لباس یکبار مصرف, طراحی شده قابل استفاده برای یک فصل و سپس دور انداخته صنعت مد است که به طور مداوم تحت فشار برای تولید ارزش برای پول لباس در هر هزینه. آن را حتی ممکن است رخ دهد به برخی از ما که ما به خوبی معنی صرفه جو خرید می تواند هزینه با ما و دیگران خیلی بیشتر از ما فکر می کنم.

رکود اقتصادی اخیر باعث شده است تا بسیاری از مردم برای برش پارچه خود را در راه مقرون به صرفه تر. برای برخی از, این بدان معنی است downshifting محصول انتخاب که آن را به مد می آید و انتخاب به فروشگاه در فروشگاه های که ارائه پایین ترین قیمت.

در واقع اکثر خیابان بالا مد در یک زمان و یا دیگر متهم شده است با استفاده از کارگاههای تولید لباس و کفش و با کنترل کمی بیش از یک زنجیره تامین است که انجام خود را در طرف دیگر از جهان برخی از خرده فروشان تقریبا به نظر می رسد که داده شده در این موضوع است. اما این بدان معنا نیست که مصرف کننده است و با تعدادی از گزینه های جایگزین در دسترس است آن را به ما برای قرار دادن پول ما که در آن ما است و خرید بیشتر پایدار.

چه تظاهر?

به عنوان نام نشان می دهد, یک تظاهر است و نه یک مکان بسیار خوب. تصور کنید که ردیف و ردیف از مردم به عنوان جوان 14 (و در برخی از کشورها حتی کوچکتر) مشغول به کار در شرایط تنگ, مکرر دوخت یقه و یا دوخت یک دکمه بر روی هزاران نفر از لباس در روز است. شایع است که این کارگران مجبور به کار در شیفت 12 ساعت یا بیشتر در اغلب بدون استراحت برای مواد غذایی و یا تفریح و سرگرمی ساخته شده را به اضافه کاری در تعطیلات آخر هفته و یا خارج از ساعت ملاقات سهمیه در عذاب از دست دادن کار خود را اگر آنها حاضر.

و درد می کند پایان ندارد وجود دارد.

بسیاری از این کارگران در این نزدیکی هست در مسکن کارکنان است که مالکیت و مدیریت توسط خود کارفرما و شرایط فقط به عنوان بد وجود دارد. لیسیدن کف سنگ بدون آب در حال اجرا و بدون امکانات توالت مشترک هستند بنابراین شما می توانید تصور کنید که این کارگران احساس می کنید مانند آن فقط یک کابوس پس از دیگری.

برخی از این کارگران ممکن است حتی با میل و رغبت شروع به کار در این شرکت است. بسیاری از آنها فریب به کار در یک کارخانه یا از طریق قاچاق انسان یا با وعده دستمزد بالاتر که هرگز دلیلی. آن را شایع است که کارگران برگزار شد در بدهی به تظاهر و کارفرما و یا به این دلیل آنها مدیون پول برای محل اقامت خود شده اند و یا ‘امانت’ هزینه آموزش خود را و یا ،

چرا هنوز وجود کارگاههای در جهان است ؟

با صنعت مد در تلاش برای به حداکثر رساندن سود خود را از طریق کاهش هزینه های تولید اکثر پوشاک تولید است که در حال حاضر انجام شده در خارج از کشور عمدتا در فقیرترین نقاط جهان است. در دهه گذشته بسیار انجام شده است برای ترویج گرفتاری از این کارگران با مارک های مانند نایک شکاف و Benetton بارها و بارها خواست برای تشدید سیاست های خود و جلوگیری از کارگاههای فعال در زنجیره تامین خود را.

پس از آن بسیاری از شرکت های تجاری گرفته اند مراحل را برای تغییر سیاست ها و اقدام به بررسی زنجیره تامین خود را به از بین بردن هر کودک کار و یا شیوه های تولیدی در زنجیره تامین خود را. به عنوان مثال نایک و شکاف در حال حاضر انتشار سیاست های زیر:

  • همه کارگران باید حداقل 1 روز در هر 7

  • تحمل صفر از کارگران زیر سن قانونی

  • هیچ اضافه کاری اجباری

  • شکاف نیاز به همه کارگران به حداقل 14 یا حقوقی در سن کار در کشور خود و نایک نیاز به کارگران به 16 یا 17

همه برای تلفن های موبایل بزرگ و قطعا پیشرفت مناسب است ؟

اشتباه است.

در یک چشم انداز بررسی پخش در سال 2012 برنامه کشف کرد که با وجود این خوبی به این معنی نیت از این شرکت ها وضعیت واقعی بود و نه بهبود در همه, با توجه به مشکلات پلیس در زنجیره تامین. آنها برجسته یک کارخانه در کامبوج که در آن کارگران اظهار داشت:

  • اضافه شد به طور مداوم مجبور بر آنها. اگر آنها حاضر بیش از سه بار آنها از کار اخراج شدند

  • شرایط زندگی بودند کلبه چوبی کوچک با 3 یا 4 نفر به یک اتاق بدون آب در حال اجرا و قطع برق به طور منظم

  • کودکان به عنوان جوان به عنوان 11 یا 12 در حال کار بر روی خطوط تولید به خاطر خانواده شان نمی توانیم به زندگی بدون دستمزد خود را

مشکل بدتر

یک مطالعه اخیر توسط سازمان بین المللی نساجی پوشاک و چرم کارگران فدراسیون (ITGLWF) موافق با این تصور که تظاهر صنعت هنوز زنده است و به خوبی به نام و خجالت بسیاری از مارک های معروف که آنها اعلام کرده بودند “به طور معمول شکستن هر قانون در این کتاب که آن را می آید به حقوق کارگری”.

به نظر می رسد این موضوع غیر ممکن است به پلیس به عنوان بسیاری از کارخانه ها در حال رسیدگی به استخدام کارگران قراردادهای موقت و یا به عنوان روز کارگر در نتیجه dodging تمام معمول نیاز بیمار و تعطیلات پرداخت و همچنین مطیع قانون قرارداد کار. در یک کارخانه در فیلیپین 85 درصد از کارگران ‘موقت’ ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای تجارت بدن به هر گونه تأثیر قابل توجهی بر شیوه های کار وجود دارد.

از 83 کارخانه مورد بررسی توسط ITGLWF نه یک پرداخت دستمزد زندگی برای کارگران و اکثریت حتی نمی پرداخت قانونی حداقل دستمزد. بسیاری از کارگران پرداخت می شود که معادل فقط 11p در هر ساعت و به طور کلی تخمین زده می شود که متوسط درصد از خرده فروشی هزینه پوشاک می رود که به افرادی که از آن ساخته شده است در منطقه 0.4 – 4 درصد.

و این نه فقط پول

کارگاههای فوق العاده محیط های خشن. بدون تهویه هوا و شرایط تنگ معمولی آنها به معنای واقعی کلمه کارخانه طبقه به شما را عرق. اضافه کردن به این عدم سلامت و ایمنی در محل کار و شما یک دستور غذا برای فاجعه فقط در حال انتظار برای رخ می دهد.

حوادث صنعتی در کارگاههای مشترک با کارگران اغلب آسیب رساندن به خود با برش یا دوخت تجهیزات آنها با استفاده از. یک کارگر ژو Shien پین نقل مکان به یک کارخانه از یک گوشه از راه دور چین به امید پول کافی برای ساخت یک خانه برای خانواده اش است. فقط چند روز به او لمس یک ولتاژ بالا سیم که در معرض در کف کارخانه و دچار سوختگی به صورت و سینه خود را ذوب انگشتان خود را درست کردن. او غرامت پرداخت اما اکثریت ناچیز £2,500 او دریافت بلعیده شد تا در صورتحساب های پزشکی.

جایگزین ؟

اگر شما مخالف با تظاهر صنعت آن ممکن است به نظر می رسد مانند وجود دارد مطمئن آتش راه برای از بین بردن احتمال غیر اخلاقی تولید لباس از کمد لباس خود را. حتی اگر شرکت ميخ سیاست کار برده چگونه می تواند به شما مطمئن شوید که عرضه زنجیره ای پیوستن به استانداردهای خود را?

خوشبختانه راه دیگری وجود دارد.

انتخاب اخلاقی ساخته شده از لباس های محلی و منابع معتبر است که یکی از راه های که در آن شما می توانید اجازه دهید نقدی خود را به صحبت کردن و گفتن ‘نه’ به تظاهر کار.

همانطور که بیشتر مردم علاقه مند در تبدیل اخلاقی تولید لباس تعداد زیادی از با کیفیت بالا بر اساس مارک فنر در سراسر جهان تعیین می شود برای پر کردن شکاف در بازار و ارائه یک جایگزین شیک برای لباس های تولید شده در خارج از کشور. دفعه بعد شما نیاز به یک جدید پیراهن و یا یک جفت جدید از شلوار جین در نظر بگیرید که از کجا آمده و چه هزینه واقعی خرید خود را انتخاب است.

[ad_2]