آن را خیلی دیر به این Bull بازار ؟

[ad_1]

با فوق العاده و اغلب غیر قابل توصیف bull run بازار تا به حال گذشته 5 سال به علاوه بسیاری از تجارت به تازگی تبدیل به بسیار محتاط در مورد سهام. برخی از بدست کاملا نزولی! دلایل خود را برای نگرانی در پوشش همه چیز را از سهام ارزیابی به افزایش نرخ بهره به مسائل جهانی و بیشتر. اما نگرانی های مشترک به تمام آنها wringing دست است “پدر ،

درست است که بسیاری از تجارت می ترسند این بازار گاو نر خیلی قدیمی است – بیش از حد طولانی “در دندان” به عنوان یکی آن قرار داده است. با توجه به سابقه آنها در سمت راست این پول: این 5 1/2 سال رگه حدود 3 سال بیشتر از متوسط طول یک بازار گاو نر. در اینجا زیرچشمی نگاه کردن سریع در گاو و خرس در بازار آمار از سال 1929:

> گاو بازارهای طول متوسط – حدود 2 1/2 سال طولانی ترین بازار گاو نر – 9 سال

> خرس بازارهای طول متوسط – حدود 10 ماه طولانی ترین بازار خرس – 20 سال

بله حق با آنها. این bull run است طولانی در دندان. اما برخی از این تجارت موعظه شده است این برای چند سال در حال حاضر و با مردمی که آنها ترس از بازار سهام در طول راه باید از دست رفته تقریبا 600 امتیاز از صعودی در شاخص S&P 500. برای همه 401(k) و یا ایرا سرمایه گذاران وجود دارد که یک تکه بزرگ از دستاوردهای به دست!

پیروی از روند سرمایه گذاران می دانند که بازار به طور مداوم چرخه از گاو به خرس مرحله به اقتصاد ما چرخه را از طریق آن مراحل. این که چگونه بازارهای جریان است. چه روند پیروان نمی این است که سعی کنید به حدس زدن و پیش بینی و یا “زمان” این چرخه بازار است. که بازنده بازی برای مطمئن. آنها را نمونه کارها حرکت بر اساس تاسیس عمده روند بازار نمی ارزیابی یا تقویم.

اما به عنوان عالی به عنوان یک روند زیر روش های سرمایه گذاری است, آن را هنوز هم نمی پاسخ به این سوال “است که آن را خیلی دیر به این Bull بازار؟” روند زیر بود همه دیگر استراتژی های سرمایه گذاری کمی “پیش بینی قدرت است.” بنابراین آن را نمی توانید بگویید اگر یا چقدر دیگر این گاو اجرای خود ادامه خواهد داد.

بدیهی است که بهترین زمان برای خرید سهام وجوه نزدیک است آغاز یک بازار گاو نر. که بیش از 5 سال پیش. اگر شما فقط یک کار است که ارائه می دهد یک 401(k) و یا ایرا طرح ؟ چه می شود اگر شما فقط دریافت یک ارث ؟ اگر شما پول شما می خواهید برای قرار دادن به کار در حال حاضر ؟ آن خیلی دیر است ؟

در یک دنیای کامل شما پرتاب خواهد که پول حق را به بازار سهام و بالا روند ادامه خواهد داد. در یک واقعا جهان کامل بازار را 10 تا 20 درصد اصلاح همه انتظار شده است و شما می توانید خرید در ارزان تر پس از آن این روند ادامه خواهد داد. در یک دنیای کامل این سرمایه گذاری چیزی خواهد بود کاری که با سهولت!

دنیای واقعی اما متفاوت است. در اینجا یک ایده (و به یاد داشته باشید, من هیچ علاقه داشتن به حروف اول اسم و یا عنوان پشت نام من فقط مقدار زیادی از تجربه!): تقسیم پول شما را به انواع دارایی تخصیص سپس به تدریج به خرید یک زن و شوهر یا سه شاخص سهام وجوه با بخشی از پول خود را که شما باید اختصاص داده شده به سهام. گسترش خریدهای خود را بیش از یک دوره از زمان را به استفاده از pullbacks یا اصلاحات و مطمئن شوید که گاو در بازار همچنان ادامه دارد.

من می خواهم به خرید (و فروش) در سوم. به عبارت دیگر اگر من 3000 دلار به سرمایه گذاری در سهام و صندوق های من شروع خواهد شد با 1000 دلار است. در چند هفته من صرف خواهد شد یکی دیگر از $1000. و اگر این روند هنوز هم خوب به نظر می رسد چند هفته بعد من سرمایه گذاری خواهد کرد که آخرین $1000. وجود تغییرات در آن موضوع: برخی از مردمی را فراموش درصد شاید صرف 50 درصد از investable پس از 25 ٪ و پس از آن 25 درصد است. ببینید چه روش مناسب سرمایه گذاری خود را سبک اما من دوست دارم خرید در سوم به دلیل آن است که یک کل خیلی آسان تر بر روی اعصاب من!

این بازار گاو نر می تواند برای مطابقت با 9 سال سابقه… و یا آن را می تواند بیش فردا. هیچ کس واقعا نمی داند – هیچ کس. من فقط اعتماد نمودار عملکرد خوب مدیریت پول و سعی کنید به تنظیم کردن تجارت.

[ad_2]