آفتاب بچه ها رادیان XTSL – چه بسیار منحصر به فرد در مورد این ماشین کودک صندلی?

[ad_1]

آفتاب بچه ها رادیان XTSL تبدیل صندلی ماشین دارای یکی از بالاترین وزن ظرفیت های هر دو صورت رو به جلو و رو به عقب موقعیت در میان تمام صندلی ماشین کودک های موجود در بازار است. آن را با خیال راحت می توانید امن یک کودک با وزن 80 پوند در رو به جلو-رو به موقعیت و 45 پوند زمانی که در رو به عقب موقعیت — قابل توجه هر استاندارد است. برای استحکام و مطلوب کودک ایمنی صندلی ماشین قاب با آلیاژ فولاد با حمایت آلومینیوم تقویت شده با طرف.

آفتاب بچه ها رادیان XTSL همچنین ویژگی های انرژی-جاذب فوم و تقویت زیرسری با سر قابل تنظیم بال. با ابتکاری SuperLATCH سیستم ایمنی کودک صندلی نصب به راحتی. آن را حذف نصبهای همان راه است. ویژگی های اضافی شامل یک خالی بند شانه برای حمل راحت فوم و بدن کامل پشتیبانی بالشتک برای کودکان نو پا و کودکان کوچکتر.

ایمنی و آسایش ویژگی های:

آلومینیوم-تقویت طرف و انرژی جذب EPS فوم ترکیب برای محافظت از کودک سر و بدن از تصادفات منجر به اثرات جانبی. رادیان XTLS تمایز بودن تنها رادیان مدل در بازار به ویژگی های آلومینیومی تقویت شده سر پشتیبانی با سر قابل تنظیم بال. این ارائه می دهد ایمنی افزوده و راحت چرت زدن. رادیان XTSL همچنین دارای یک افسار سیستم است که اجازه می دهد تا انعطاف پذیری استفاده در جلو یا رو یا رو به عقب موقعیت. به همین ترتیب آفتاب بچه ها رادیان XTSL دارای نوآورانه SafeStop تکنولوژی مورد استفاده در مهار سیستم را قادر می سازد که صندلی ایمنی کودک به جذب نیروی ضربه.

رادیان XTSL می تواند به راحتی نصب شده و با استفاده از SuperLatch سیستم به سادگی با اتصال به اتصالات محکم به در ماشین را محکم میله های که در دسترس است بر روی اکثر خودرو در حال حاضر مدل های. این خودرو کمربند ایمنی نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای حفظ ایمنی صندلی برای اتومبیل های مدل. برخی از ویژگی های ایمنی ممکن است به خطر بیافتد به عنوان این ممکن است تنها برای بزرگتر و سنگین تر از کودکان است. این SuperLatch سیستم می تواند حداکثر وزن 80 پوند است.

این XTSL نه تنها بیش از لازم الاجرا ما استانداردهای اما این نیز می گذرد بیشتر خسته کننده NCAP تست استاندارد است که شبیه سازی جدی تر و شدید تصادف با خودرو. با این پدر و مادر می تواند صلح بیشتر از ذهن دانستن است که بچه های خود را امن هستند با آفتاب بچه ها رادیان.

با آن باریک طراحی 3 آفتاب بچه ها ایمنی صندلی در یک ردیف مناسب می تواند در بسیاری از اتومبیل های ساخت آن را ایده آل برای خودروی سواری و کوچکتر SUV. به همین ترتیب این متغیر تنظیمات به جای رشد کودک است. تنها مدل در تبدیل خوانده شده, صندلی بازار, که برابر, تخت, آفتاب بچه ها رادیان XTSL است بسیار آسان برای ذخیره و همراه در سفر خود را. پوشش صندلی ساخته شده از تنفس پارچه پلی استر موجود در الگوهای مختلف.

بسته بندی اصلی محصول شامل یک رادیان XTSL ماشین صندلی عقب رو پایه شانه خالی بند 3 در 1 پشتیبانی بالشتک و کامل راهنمای آموزش.

[ad_2]