آشنایی با فارکس (ارز) گزینه های

[ad_1]

FX و یا ارز گزینه مشتق مالی ابزار زیر که صاحب ابزار می شود درست اما نه تعهد به یک ارز در برابر ارز دیگر در یک نقطه خاص از زمان در آینده در پیش تعیین شده در نرخ ارز.

این نرخ از پیش تعیین شده است که به نام به عنوان قیمت اعتصاب یا ورزش قیمت.

بازار فارکس گزینه های است که بزرگترین و مایع ترین گزینه بازار در جهان است. بسیاری از معاملات در فارکس گزینه های اتفاق می افتد در OTC (بر ضد) بازار و کمتر تنظیم شده است. بخشی از FX تجارت گزینه نیز اتفاق می افتد بر تنظیم مبادلات مانند فیلادلفیا بورس Chicago Mercantile Exchange و بین المللی اوراق بهادار.

به عنوان مثال گزینه FX:

فرض کنید در یک EUR/USD گزینه FX شرایط قرارداد ممکن است مشخص کنید که صاحب این ساز را یک حق است و نه تعهد به فروش یورو 1,000,000 در یک تاریخ خاص و خرید 1,334,000 تومان است. نرخ ارز ضمنی در این قرارداد است 1.334. این نرخ از پیش تعیین شده و یا اعتصاب قیمت برای هر واحد یورو در مقابل دلار است. این رای می تواند وارد به سادگی با تقسیم اسمی ارزش پول درگیر است. یک نگاه از بالا قرارداد را نشان می دهد که این هر دو تماس و قرار دادن گزینه در همان قرارداد. این یک گزینه تماس برای USD و قرار دادن گزینه برای یورو. مالک است و گزینه ای برای خرید و یا تماس بگیرید تومان و فروش قرار دهید و یا یورو در تاریخ مشخص شده است.

حالا فرض کنید واقعی نرخ ارز در تاریخ تعیین شده برای EUR/USD 1.255 مالک می تواند گزینه ورزش به فروش یورو 1,000,000 در 1.338 تحت قرارداد گزینه & خرید آن را در بازار در 1.255. این امر منجر به سود برای مالک. (1.334-1.255) x 1,000,000 = 79000 تومان در سود است.

اجازه بدهید توضیح دهم این کمی بیشتر است.

فروش یورو 1,000,000 @1.334 را 1,334,000 تومان است.

در حال حاضر فروش این 1,334,000 USD @1.255 را 1,062,948 یورو

خالص بیش از حد در یورو خواهد بود 62948. زمانی که ما این تبدیل به USD @1.255 آن را به 79000 تومان در سود است.

FX گزینه های در مصون سازی:

FX گزینه های را می توان به عنوان یک ابزار مصون سازی برای کاهش خطر درگیر در نوسانات نرخ ارز.

به عنوان مثال از توقف معامله با گزینه FX:

فرض کنید یک صادر کننده در اروپا بر اساس انتظار برای دریافت یک سفارش برای ارزش 1,000,000 تومان & اگر منظور این است که دریافت درآمد حاصل از فروش انتظار می رود از یک خریدار در آمریکا می گویند پس از 1 ماه. صادر کننده خواهد نیاز به تبدیل دلار به یورو پس از دریافت این وجوه است. اگر فعلی نرخ ارز EUR/USD 1.334 (از مثال بالا) و در این صورت انتظار 7,49,625 یورو پس از 1 ماه. حالا فرض کنید در پایان از 1 ماه واقعی نرخ ارز EUR/USD را افزایش می دهد به 1.500. چه خواهد شد او در اثر جریان های نقدی در یورو? اجازه دهید ما را ببینید آن را در زیر.

انتظار می رود جریان نقدی در یورو = 749,625 (1,000,000/1.334)

واقعی جریان نقدی در یورو = 666,666 (1,000,000/1.500)

همانطور که دیده می شود بالاتر از صادر کننده دریافت می کند کمتر یورو به دلیل قدردانی یورو در برابر دلار است.

برای جلوگیری از این ضرر صادر کننده می توانید یک گزینه FX به فروش دلار 1,000,000& خرید یورو پس از یک ماه با یک پیش تصمیم گرفت نرخ یا قیمت اعتصاب 1.334. این قرارداد را قادر خواهد ساخت صادر کننده به فروش دلار در 1.334 پس از یک ماه تا کنون هر چند واقعی نرخ ارز غالب در آن نقطه از زمان خواهد بود 1.500.

این یک پرچین معامله به طرح و کاهش خطر درگیر در نوسانات نرخ ارز.

با استفاده از گزینه های در معاملات ارز در حال تبدیل شدن به محبوب را بیش از گذشته به عنوان یک راه عالی برای پول با نرخ ارز مبادلاتی و همچنین برای پوشش ریسک و آن را تبدیل به یک مورد علاقه روش هزاران نفر از معامله گران ارز در سراسر جهان است.

استراتژی مصون سازی با FX گزینه های:

به عنوان یک قاعده یکی باید نگه دارید در ذهن است که اگر پول نقد جریان خاصی هستند باید با استفاده از FX به جلو & اگر جریان های نقدی نامشخص یکی باید برای گزینه FX. در حال حاضر شما ممکن است بپرسید که چرا این چنین است ؟ اجازه بدهید توضیح دهم این است.

در مورد گزینه FX خریدار دارای گزینه ای برای خرید یا فروش ارز درگیر و هیچ الزامی به انجام این کار. اما در مورد جلو یکی به خرید و یا فروش اعلام شده ارز در انقضاء مدت مقرر از زمان.

اگر جریان نقدی مورد انتظار است که در زمان انقضای قرارداد در مورد یک گزینه ارز خریدار قرارداد ممکن است تصمیم بگیرد به حق خود را به خرید و یا فروش ارز و تنها از دست دادن خواهد بود گزینه های حق بیمه است که پرداخت برای خرید گزینه. اما اگر جریان نقدی را دریافت نکرده است در مورد FX رو به جلو خریدار موظف به خرید یا فروش ارز در انقضای قرارداد رو به جلو. در این مورد ممکن است ضرر و زیان می تواند نامحدود است.

در مورد بالا از یک صادر کننده ما دیده می شود که صادر کننده در انتظار سفارش اما منظور این است که هنوز تایید نشده و جریان نقدی است نه خاص. از این رو صادر کننده را برای گزینه FX و نه رو به جلو. در حال حاضر من امیدوارم که این روشن است که شک خود را.

به طور خلاصه می توان گفت که گزینه FX بسیار محبوب ابزار برای گمانه زنی و همچنین مصون سازی. من یک کلمه از احتیاط در اینجا برای شما. شما باید فرض کنیم که گزینه ارز خواهد همیشه به شما کسب درآمد پول. ممکن است ضرر و زیان بزرگ و آن را ممکن است مانع امور مالی خود را بد. با بسیار فرار FX بازار شما باید نه حدس و گمان در ارز گزینه بدون درک درست از بازار فارکس و دقیق مطالعه مورد نیاز است در مورد این موضوع.

[ad_2]